Developerské projekty

Jsme vaším spojením s realitní budoucností. Properia group se specializuje na prodej developerských projektů, které přinesou do vašeho soukromého i investorského života kvalitu a moderní životní styl. Naše projekty jsou inspirovány inovacemi a top designem. Spolupracujeme s renomovanými a zkušenými developery, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší projekty na realitním trhu. Náš tým má dlouholeté zkušenosti v oblasti realit, na jejichž základě vám poskytneme komplexní a profesionální služby také v developmentu.

Developerské projekty

Rezidence Diorit

Lokalita: Brno

Stav: Právě v prodeji

Bytů: 141

Bytový Dům Diorit nabízí širokou škálu kvalitně vybavených a příjemně dispozičně řešených bytových jednotek v kombinaci s ateliéry a komerčními prostorami. Ty jsou umístěny v přízemí domu na severní straně nemovitosti.

V zadní části kamenolomu je dům sedmipatrový, směrem do ulice nabízí čtyři nadzemní patra. Podzemní patro je určeno pro zázemí domu, recepci, technické místnosti (kolárny, kočárkárny, sklepy a parkovací stání).

Rezidence Diorit disponuje několika typy bytů, jež zaujmou skutečně každého. Menší byty 1+kk lze pojmout jako startovací nebo investiční. Byty s dispozicemi 2+kk až 4+kk s orientací na jih nadchnou krásnými terasami. Majitelé téměř všech bytů se mohou těšit výhledem z balkonu nebo terasy.

V rezidenci se nachází celkem 141 bytových jednotek, které jsou přístupné ze čtyř samostatných vchodů. Uzavřená soukromá zahrada je koncipována pro obyvatele domu jako oáza klidu a odpočinku. Vzrostlé stromy a různorodá vegetace tvoří výjimečný dojem sepjetí přírody a komfortního bydlení.

Prokopa Velikého

Lokalita: Brno

Stav: Právě v prodeji

Bytů: 10

Nomen omen.

Prokop Veliký byl odvážný vojevůdce se smělými plány a hromadou bitevních úspěchů. My jsme zrealizovali projekt, jenž jmenovci ulice, na níž leží, nic nedluží. Nebáli jsme se přivést na svět skutečně nevšední stavbu. Ať již kvalitou, provedením, použitými materiály nebo velkorysou dispozicí.

Račte si vybrat.

Byty Poděbradova

Lokalita: Brno

Stav: Prodáno

Bytů: 46

Cílem projektu BD Ponava je přeměnit chátrající a nevyužívaný prostor starých garáží na moderní a pohodlný bytový dům, který bude plně odpovídat potřebám a požadavkům svých obyvatel. Tento nový bytový dům bude sloužit jako domov pro všechny, kteří si přejí žít v místě s veškerou dostupnou infrastrukturou a službami.

Škrochova

Lokalita: Brno

Stav: Právě probíhá

Bytů: 16

Rezidence Škrochova je pětipodlažní bytový dům o šestnácti bytových jednotkách a čtrnácti parkovacích stáních, který nabízí komfortní bydlení kousek od centra města. Byty disponují balkónem, terasou nebo zahradou a mají dostatek úložných prostor.

Rezidence Stavební

Lokalita: Brno

Stav: Dokončeno/prodáno

Bytů: 34

Toužíte po vkusném bydlení ve stylovém domě kousek od centra Brna? Dovolujeme si vám představit náš nový rezidenční projekt, v jehož rámci nabízíme 34 bytů o velikosti 1kk až 3kk. Některé byty disponují terasami, jejichž výhled na hrad Špilberk vás skutečně okouzlí. Výborná poloha této moderní a zároveň elegantní rezidence skýtá skvělou dopravní dostupnost MHD v rámci blízkých zastávek, docházková vzdálenost do centra Brna je velmi příjemný bonus. Parkování je zajištěno 3 min. od bytového domu v uzavřeném areálu.

Architektonicky stylový rohový dům bude kompletně rekonstruován včetně výtahu ve vnitrobloku. Jedná se o neotřelou stavbu z roku 1836 se zachovanými prvky architektury tehdejší doby, jejichž kompletní renovace dokreslí nevšední exteriér domu. Materiály a design interiéru je koncipován velmi citlivě a vkusně, aby skloubil inspirativní dojem elegance historie s moderním pojetím současného bydlení.

Rezidence Okružní

Lokalita: Jihlava

Stav: V prodeji

Bytů: 56

Palisádové hradby ze 13. století, krásné zachovalé měšťanské domy či tajemné jihlavské podzemí… Toužíte-li po životě ve městě protknutém historií, plném společenského života a sportovního vyžití, dovolujeme si vám představit náš Bytový dům Okružní v Jihlavě. Tato budova splní veškeré vaše představy o současném moderním bydlení. Komfortní nákupy, čilý společenský život, relax na blízké cyklostezce či v nedaleké zoo… To vše a mnohem více vám nabízí bydlení v Bytovém domě Okružní. Nachází se v lokalitě s výbornou dopravní dostupností a jeho okolí nabízí maximální komfort k bydlení. Navíc nedaleko protkává krajinu kvalitní cyklostezka Jihlavský okruh. 

Rezidence Rostislav

Lokalita: Brno

Stav: Dokončeno/prodáno

Bytů: 12

Líbí se vám život ve městě, a přesto máte rádi klid a pohodu? Dovolujeme si vám představit Residenci Rostislav v Brně Králově Poli, jež splní přesně tato vaše očekávání o klidném bydlení ve městě. Budete bydlet na dosah centra města Brna, v okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, zkrátka se vám tam bude líbit.

Industriální styl v kombinaci s efektivním využitím prostoru - to je Residence Rostislav. Malometrážní byty pro mladé páry či rodiny, investiční byty, byty pro starší páry, které chtějí mít vše na dosah - i tohle je Residence Rostislav. Hezký, příjemný bytový dům, kvalitní použité materiály, atmosféra komorní brněnské čtvrti - zkrátka tohle je Residence Rostislav.

Rezidence Kosmákova21

Lokalita: Brno

Stav: Dokončeno

Bytů: 56

Projekt Kosmákova21 je projektem stavební a developerské firmy ALFA KOMPLEX a.s. , se sídlem Blansko č.p. 2541, 678 01 Blansko a projektového ateliéru B – CONSTRUCT s.r.o., Lesní 14, 678 01 Blansko. Firma ALFA KOMPLEX a.s. je nejen nositelem, ale zároveň i investorem celého projektu. Jedná se o půdní vestavbu pěti bytových jednotek, které splňují veškerý dnešní bytový standard a nabízí velmi příjemné bydlení v širším centru města. Projekt skýtá zajímavou kombinaci pořizovací ceny a standardu vybavení bytu a sanity. V první fázi výstavby proběhne vestavba a následná kolaudace projektu. V druhé fázi pak naváže kompletní revitalizace bytového domu, ve kterém se momentálně nachází třináct bytových jednotek.

Rezidence Třešňová

Lokalita: Znojmo

Stav: Právě v prodeji

Bytů: 60

Hledáte dostupné bydlení v historií prodchnuté části Jižní Moravy s nádherným výhledem na město Znojmo se svojí neopakovatelnou atmosférou? Chcete bydlet na příjemném místě v okrajové části města, odkud po kvalitních cyklostezkách zamíříte mezi prosluněné vinice a malebné sklípky? Líbí se vám loudavé procházky místy, jež v sobě nesou nesmazatelné stopy pradávných dějin, a rádi večer posedíte s přáteli na terase moderního bytu? Pakliže je vaše odpověď ano, dovolujeme si vám představit projekt Residence Třešňová.

Výstavba RD obec Heršpice

Lokalita: Heršpice

Stav: V přípravě

Aktulně pripravuje více informací o projektu

Vila Vranovská

Lokalita: Brno

Stav: Dokončeno

Bytů: 6

Vila Vranovská je čtyřpatrový bytový dům o šesti bytových jednotkách, který se nachází v klidné lokalitě a blízko centra Brna.

Původní dům je cihlový a prochází celkovou rekonstrukcí s nádstavbou půdní části. Celkový projekt byl projektován a realizován pod dohledem zkušených stavařů tak, aby bylo dosaženo dokonalého bydlení.

Vila Karlova

Lokalita: Brno

Stav: Dokončeno

Bytů: 4

Jedná se o třípodlažní bytový dům nacházející se v brněnské ulici Karlova v městské části Maloměřice.

V domě budou realizovány 3 bytové jednotky o dispozičním řešení 2+kk, 3+kk, 2+kk a studio určené ke komerčním účelům.

Skála

Lokalita: Brno

Stav: Právě probíhá

Bytů: 12

Líbí se vám život ve městě, a přesto máte rádi klid a pohodu? Dovolujeme si Vám představit Residenci Rostislav v Brně Králově Poli, jež splní přesně tato Vaše očekávání o klidném bydlení ve městě. Budete bydlet na dosah centra města Brna, v okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, zkrátka se Vám tam bude líbit.

Industriální styl v kombinaci s efektivním využitím prostoru-to je Residence Rostislav. Malometrážní byty pro mladé páry či rodiny, investiční byty, byty pro starší páry, které chtějí mít vše na dosah ruky-i tohle je Residence Rostislav. Hezký, příjemný bytový dům, kvalitní použité materiály, atmosféra komorní brněnské čtvrti-zkrátka tohle je Residence Rostislav.