Pronájem Pronájem komerční prostor, prodejna, CP 104 m2, Brno - střed, Ev.č.: 01925

Bez názvu2a

Základní informace

Z důvodu důchodového věku majitele obchodu se přenechá s vědomím vlastníka nemovitosti nájemní smlouva k pronájmu zavedené prodejny s PÁNSKOU A DÁMSKOU MÓDOU na ulici Pekařská v Brně. Za odkoupení skladových zásob a vlastního vybavení prodejny. Vše za vzájemně dohodnutou smluvní cenu.
Prodejna má dvě velké výlohy a dva vstupy do prodejny přímo z ulice. Vstupy a výlohy prodejny jsou zabezpečeny elektrickými rolovacími mřížemi, kamerovým systémem s dálkovým přenosem. V prodejně jsou dvě kabinky, WC, kuchyňka s lednicí a mikrovlnkou. Prodejna má na vše vlastní měření s řádným ročním vyúčtováním oproti předloženým dokladům. Na prodejně je zavedený internet a pokladna EET. Pokladna EET se nyní v rámci zákona nemusí používat. V ceně odstupného obdržíte i veškeré výrobce a dodavatele zboží. Zboží je převážně Holandsko, Itálie, Polsko, Slovensko, ČR.
Celková velikost prodejny je cca 104 m2.
V případě zájmu o další informace, např. půdorysný plánek prodejny, měsíční náklady na provoz prodejny, je možné kontaktovat makléře.

Ing. Valentina Vrzalová

Kontaktujte makléře

Ing. Valentina Vrzalová

+420 702 918 545  |  [email protected]

26 000 Kč za měsíc + cena je uvedená včetně zaloh na služby a energii, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Obchodní prostory
Lokalita
Pekařská, Brno - Staré Brno
Okres
Brno-město
Plocha užitná
104 m²
Podlaží umístění
1
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
V bloku
Umístění objektu
Centrum obce
Zástavba
Obchodní a obytná
Datum nastěhování
20. březen 2023
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Zařízený
Ano
Komunikace
Dlážděná, Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace