Prodej Prodej vily 186 m² + stavební pozemky, Vyškov - Dědice, pozemek 3 517 m², Ev.č.: 01402

01

Základní informace

Dovoluji si Vám nabídnout prodej dvou podlažní rodinné vily využívané jako více generační bydlení se čtyřmi bytovými jednotkami, prostornou půdou, garážemi a dílnami. Zajímavá a v místě atraktivní, investiční příležitost vhodná k okamžitému využití jako kombinace bydlení a podnikání nebo k přestavbě a přístavbě s potenciálem zvětšení až na 6 bytů + 3 novostavby RD, což může v krátké době výrazně zhodnotit vstupní investici. Samotná, půdorysná plocha domu činí 186 m² Překrásná, monumentální, udržovaná zahrada – sad, je v územním plánu zahrnuta jako stavební pozemek a lze zde postavit až 3 rodinné domy.


Kořeny této stavby sahají až do osmdesátých let předminulého století a dnešní podobu získala v roce 1928, kdy rodina dům vystavěla a obývala jej v několika generacích až do dnešních dnů.
Vila se nachází v původním, udržovaném stavu. V průběhu let docházelo ke kusým modernizacím, poplatným právě aktuální době – plynová přípojka, na to navazující vytápění ústředním topením dvou bytů samostatnými plynovými kotly i s ohřevem teplé vody, Obecní vodovod, obecní kanalizace.
Dům se nachází na velmi dobré adrese v centru obce Dědice, dnešní městské části Vyškova, ve vzdálenosti 25 minut do Brna.


Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

28 490 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Vila
Lokalita
náměstí Svobody, Vyškov - Dědice
Okres
Vyškov
Velikost
Atypický
Plocha užitná
496 m²
Plocha podlahová
372 m²
Plocha pozemku
3.517 m²
Plocha zastavěná
186 m²
Plocha zahrady
2.551 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Rohový
Umístění objektu
Centrum obce
Zástavba
Obchodní a obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Parkování
Ano
Garáž
Ano
Počet garáží
4
Počet bytů
4
Sklep
ano
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové