Prodej Prodej vily, Němčice nad Hanou 110m² - zastavěné plochy. okr. Prostějov, Ev.č.: 01168

007

Základní informace

Bydlení – domov, investiční příležitost, pronájem, podnikání z domu, nebo vše dohromady, tohle ukrývá nabídka prodeje této dvoupodlažní, podsklepené vily, kterou najdete na ulici Okružní v obci Němčice nad Hanou.


Vila je situována v klidné ulice a nachází se tedy na okraji této obce, která skýtá veškerou občanskou vybavenost včetně školy, školky, základní umělecké školy, střediska volného času, banky, pojišťovny, polikliniky. Je to vila na celkovém pozemku 861 m2, se zastavěnou plochou 255 m2 a s vlastní zahradou o ploše 606 m2, orientovanou do volné přírody.Součástí je 1 NP je vstupní chodba do domu a samostatný byt 3+1, ve 2 NP lze nalézt byt 2 + 1 se zimní zahradou a velkorysou terasou. Obytná část lze sloučit do jedné jednotky s koncepcí 6+1, dvěma koupelnami a velkorysým prostorem pro pohodlné bydlení. Koupelny i kuchyně v obou bytech jsou původní z období 70tých let, je zde původní elektřina, omítky i interiérové dveře, což je zohledněno v ceně nabízené nemovitosti. Jak už bylo zmíněno, vila je rozdělena do tří podlaží. V suterénu se nachází dílna, technické zázemí a další prostory.


Součástí je 1 NP je vstupní chodba do domu a samostatný byt 3+1, ve 2 NP lze nalézt byt 2 + 1 se zimní zahradou a velkorysou terasou. Obytná část lze sloučit do jedné jednotky s koncepcí 6+1, dvěma koupelnami a velkorysým prostorem pro pohodlné bydlení.

Němčice nad Hanou jsou vzdáleny 32 minut od Brna, 17 minut od Vyškova a 20minut od Prostějova.


Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

5 490 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Vila
Lokalita
Němčice nad Hanou
Okres
Prostějov
Velikost
Atypický
Plocha užitná
210 m²
Plocha podlahová
210 m²
Plocha pozemku
861 m²
Plocha zastavěná
98 m²
Plocha zahrady
606 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Rohový
Umístění objektu
Okraj obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Terasa
ano
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové