Prodej Prodej zděné novostavby dvojdomu RD 4+kk + garáž + terasa, ul. Polní, Želešice (okr. Brno-venkov), ZP domu 112 m2 a UP 147 m2, klimatizace., Ev.č.: 01653

IMG_4507

Základní informace

Nabízíme k prodeji druhou etapu výstavby zděného rodinného domu o celkem dvou bytových jednotkách a dispozici 4+kk s garáží, parkovacím stáním a terasou na ulici Polní v Želešicích, okr. Brno-venkov. CP rovinatého pozemku činí 922 m2, z čehož k bytové jednotce bude náležet 420 m2, ZP domu 112 m2 a UP 147 m2. Výhodou je garáž a další vlastní parkovací stání. Dům se nabízí dokončený "na klíč" - včetně venkovního oplocení, vjezdové brány a vrat do garáže s pohonem na DO, terasy ze zámkové dlažby, elektricky ovládaných předokenních žaluzií. Klient si na vlastní náklady, a dle svého vkusu, zajistí jen kuchyňskou linku a svítidla.
Vytápění a ohřev vody je zajištěn energeticky nenáročným a úsporným tepelným čerpadlem systému "vzduch-voda". K dispozici je také klimatizace s funkcí tepelného čerpadla ve všech pokojích. Obvodové zdivo z tepelně izolačních keramických cihelných bloků, vnitřní příčky zděné.
Okna plastová, 6-ti komorová, s izolačním trojsklem + střešní okna Velux. Vstupní dveře a francouzské okno z obývacího pokoje budou v hliníkovém provedení. V případě včasné rezervace možnost výběru designu finálního povrchu podlah a interiérových obložkových dveří. Součástí je i retenční nádrž na dešťovou vodu s elektrickým čerpadlem a dále i nerezový komín (bez dodávky kamen).
Stavba již byla zahájena a její dokončení je plánováno na podzim 2023. Výhodou je perfektní dostupnost do centra Brna (autem cca 10 min., veřejnou dopravou cca 20 min.) i do nákupního centra Olympia (autem 5 min., autobusem 17 min.). K relaxaci i aktivnímu trávení volného času s rodinou přispěje těsná blízkost přírodního parku Bobrava, stejně jako síť cyklostezek. V rámci občanské vybavenosti je přímo v obci k dispozici mateřská a základní škola (1.-9. třída).
Prodej od právního subjektu, plátce DPH - možné daňové výhody.
K zajištění financování koupě tohoto domu jsme připraveni rychle a výhodně prodat nebo vykoupit vaši stávající nemovitost, popř. vyřídit zajímavou hypotéku. Zveřejněné vizualizace jsou nezávazné a mohou se lišit od dokončeného projektu. Fotodokumentace obsahuje aktuální stav situace na pozemku a rovněž i zobrazení první etapy výstavby. Pro domluvení prohlídky kontaktujte uvedeného makléře.

Ing. Jan Kejduš

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Kejduš

+420 731 574 544  |  [email protected]

Soubory ke stažení

13 495 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Polní, Želešice
Okres
Brno-venkov
Velikost
4 pokoje
Plocha užitná
147 m²
Plocha pozemku
420 m²
Plocha zastavěná
112 m²
Počet podlaží
2
Stav objektu
Ve výstavbě
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
Rok výstavby
2022
En. náročnost b.
B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB
102 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky
vyhláška 78/2013 Sb
Zařízený
Ne
Parkování
Ano
Garáž
Ano
Počet garáží
1
Výtah
ne
Terasa
ano (22 m²)
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Jiné, Podlahové