Prodej RD 3+1 + samostatný 2+kk apartmán na pozemku 1 212 m2, s uzavřeným dvorem a zahradou, Ev.č.: 01665

d06

Základní informace

Ráda bych vám představila tento dům ve městě Ždánice v blízkostí Ždánického lesa, který se nachází na jihovýchodě Moravy v okresech Hodonín, Břeclav, Brno-venkov a Vyškov v Jihomoravském kraji.
Rodinný dům stojící na pozemku o celkové výměře 1 212 m² s vinným sklepem, uzavřeným dvorem, průjezdem a samostatným apartmánem (41 m²) s možností vlastního vstupu. Zbývající část pozemku představuje dvůr a zahradu s dílnami. Dům je koncipován jako 3+1+hala.

Nemovitost je určená k modernizaci. Vytápění - ústřední topení plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. K domu jsou přivedeny všechny inženýrské sítě, elektřina v mědi, plyn, voda, kanalizace, vlastní studna. Modernizace vám umožní zapojit fantazii k vytvoření svých představ o vlastním bydlení. Dům je ihned obyvatelný a náleží k němu zahrada se vzrostlými ovocnými stromy a keři.

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost asi 40 minut jihovýchodně od Brna, 18 minut od Slavkova, 9 minut od Bučovic, 30 minut od Hodonína. Město Ždánice poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště, ždánický les a další.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

5 950 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně právního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Hrubá strana, Ždánice
Okres
Hodonín
Velikost
3 pokoje
Plocha užitná
169 m²
Plocha podlahová
169 m²
Plocha pozemku
1.212 m²
Plocha zastavěná
520 m²
Plocha zahrady
650 m²
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Řadový
Umístění objektu
Centrum obce
Rok kolaudace
1990
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Komunikace
Asfaltová
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové