Prodej Prodej RD 4+1 s vinným sklepem + stavební pozemek o celkové ploše 1 426m² - Ždánice, Ev.č.: 01391

01

Základní informace

Představujeme překrásné místo v blízkosti Ždánického zámku, které nabízí tento dům s možností rozdělení pozemku na stavební a zastavěný se stávajícím rodinným domem stojícím na pozemku o celkové výměře 1 426 m² s vinným sklepem. Samotná, půdorysná plocha domu činí 170 m², zbývající část pozemku představuje dvůr a zahradu s další stavbou určenou k demolici a nabízí tak možnost postavit další dům, nebo odprodat jako stavební pozemek s výměrou cca 500 m2 (viz foto). Dům je koncipován jako 4+1+ prostorný půdní prostor s novou střechou a terasou, který nabízí potenciál k vybudování dalšího obytného prostoru.

Nemovitost je určená k modernizaci. Vytápění - ústřední topení plynovým kotem. K domu jsou přivedeny všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace - na hranici pozemku). Modernizace Vám umožní zapojit fantazii k vytvoření svých představ o vlastním bydlení. Dům je ihned obyvatelný a náleží k němu zahrada se vzrostlými, ovocnými stromy a okrasnými keři.

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost asi 40 minut jihozápadně od Brna, 18 minut od Slavkova, 9 minut od Bučovic 30 minut od Hodonína. Město Ždánice poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště, ždánický les a další.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

5 290 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Sokolská, Ždánice
Okres
Hodonín
Velikost
4 pokoje
Plocha užitná
170 m²
Plocha podlahová
150 m²
Plocha pozemku
1.426 m²
Plocha zastavěná
171 m²
Plocha zahrady
1.150 m²
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Terasa
ano