Prodej Prodej rodinného domu se zastavěnou plochou 218m² a zahradou 769 m2, Prostějov - Určice, Ev.č.: 01272

09

Základní informace

Můj dům, můj hrad, s radostí Vám zprostředkuji prodej jedinečného, atypického domu, který se nachází v obci Určice - Prostějov se skvělou dojezdností: Brno 35 minut, Vyškov 18 minut, Prostějov 5 minut, Olomouc 24 minut, na pozemku s výměrou 987 m2. Na první pohled dům zaujme svou nápaditou architekturou, se záměrem využít rozlehlost prostor a soukromí jeho obyvatel, právě tak byl rodinný dům navržen a postaven.

Dům se zastavěnou plochou 218 m2, je naplněn požadavky rodinného bydlení moderní doby. Základní dispoziční řešení domu nabízí 6 obytných pokojů a prostorné kuchyně. Ty jsou rozložené do 2 nadzemních podlaží a je nutné, jejich podkrovní místnosti dotvořit dle vlastních požadavků. Hlavní místností je obývací pokoj s kruhovým francouzským oknem a vstupem na venkovní terasu. Optický kabel do domu.

Zcela jedinečné je pak prostorné podzemní patro s garážemi pro 3 vozy, nabízející možnost podnikání zaměřené na zámečnickou, truhlářskou, nebo jinou výrobu a jiné. V tomto prostoru se také nachází technická místnost skrývající kotelnu a příslušenství. Konstrukce domu je postavena velmi důkladně s potenciálem na mnoho generací. V celém domě jsou použity vysoce kvalitní materiály kombinující nejčastěji dřevo, sklo, kov a kámen.

Zahrada domu je funkční i okrasná, převážně vysetá trávníkem, doplněná pak, okrasnými keři. Výše uvedené je jen zlomkem toho, co skutečně tento dům představuje a nabízí. Jeho užívání je radostí, kterou ocení především nároční zájemci.

Obec Určice se nachází v západní části Hané, jihozápadně od Prostějova, v podhůří Drahanské vrchoviny. Nadmořská výška kolísá díky členitosti obce mezi 235 až 280 m. Počet obyvatel se pohybuje kolem 1350. Praktičtí lékaři pro děti i dospělé, zubní lékař. Mateřská i základní škola.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

7 190 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena k jednání
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Určice
Okres
Prostějov
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
218 m²
Plocha podlahová
205 m²
Plocha pozemku
987 m²
Plocha zastavěná
218 m²
Plocha zahrady
769 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Garáž
Ano
Počet garáží
3
Balkón
ano
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední tuhá paliva