Prodej Prodej rodinného domu s garáží a terasou, 193 m², Vyškov - Rybníček, na pozemku 704 m², Ev.č.: 01055

001R

Základní informace

Dovolte mi představit Vám tento zajímavý dům s garáží a terasou, který stojí na pozemku o celkové výměře 704 m² a umístěn v klidné ulici, přístup na pozemek z obou stran. Samotná půdorysná plocha domu činí 129 m², zbývající část pozemku představuje dvůr a zahradu. Dům disponuje dvěma podlažími a je částečně podsklepen. Nad 2. NP se nachází půda, která nabízí potenciál k vybudování dalšího obytného patra.

Dům je v současné době koncipován jako 4+kk a 2+1. Nemovitost je určená k modernizaci. K domu jsou přivedeny všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda). Nabízí se propojení celého domu, které vytvoří velkorysý prostor pro komfortní bydlení, nebo možností pronájmu jednoho bytu a vytvoření tak jedinečné investiční příležitosti se zachováním vlastního soukromí. Modernizace Vám umožní zapojit fantazii k vytvoření svých představ o vlastním bydlení. Horní část domu je je ihned obyvatelná a spodní je určena k rekonstrukci. K domu náleží dvůr a zahrada s ovocnými stromy a okrasnými keři.

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost 5 km od nájezdu na dálnici a samotného Vyškova s dojezdností do Brna cca 20 minut. Čas od domu k autobusové zastávce je cca 2 minuty pěšky. Obec Rybníček poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikována, má vlastní vodovod a pro volné chvíle občanům slouží přírodní areál s letním parketem, víceúčelovým, fotbalovým a dětským hřištěm, největší novinkou je víceúčelové hřiště s umělým povrchem a osvětlením vhodné pro tenis, volejbal, nohejbal. K tomu jsou nově zbudovány i šatny a sociální zařízení s WC, sprchami a teplou vodou. Další částí sportovního areálu je dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou a prolézačkami. Z bezpečnostních důvodů je hřiště oploceno drátěným plotem. A dostáváme se k odpočinku a zábavě. K tomu nám slouží přírodní taneční parket umístěný mezi stromy, takže v parném létě poskytne příjemný stín pro posezení. Součástí je zastřešené podium a spousta laviček. Během léta se zde pořádají taneční zábavy. K procházkám a rekreaci lze využít klidné okolí rybníka., mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

rezervováno včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Rybníček
Okres
Vyškov
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
213 m²
Plocha podlahová
193 m²
Plocha pozemku
704 m²
Plocha zastavěná
129 m²
Plocha zahrady
491 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Garáž
Ano
Počet garáží
1
Terasa
ano
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové