Prodej Prodej RD Ruprechtov 5+1, 120 m² - Ruprechtov okr Vyškov, Ev.č.: 00795

IMG_20191003_113704

Základní informace

Pojďme si představit rodinný dům o celkové ploše 551 m2 s dispozicí 5+1 a obytnou plochou 120 m2 v obci Ruprechtov u Vyškova.
Naleznete zde pět pokojů, zádveří, chodbu, kuchyni, koupelnu, toaletu, dvě komory, sklípek a hospodářské budovy, dále pak zahradu cca 250 m2 s výhledem do okolí. Voda obecní i místní zdroj, veřejná kanalizace, plynová přípojka. Vytápění zabezpečuje plynové lokální topení a krbová kamna. Dům je vhodný k modernizaci a jeho velkou výhodou je zcela jistě skutečnost, že modernizace Vám umožní zapojit Vaši fantazii k vytvoření svých představ o vlastním bydlení, nebo chalupy. Pro inspiraci byla vytvořena vizualizace, jak ukazují některé fotografie. Dům je ihned obyvatelný.


Obec Ruprechtov nalezneme na úpatí Drahanské vrchoviny se zdravým ovzduším uprostřed lesnaté krajiny, využívána k rekreačním a sportovním aktivitám, dojezdností do Vyškova 10 minut. Má velmi dobrou občanskou vybavenost: v obci se nachází mateřská škola, zdravotnická zařízení, sportovní a kulturní hala, přírodní koupaliště – v létě koupání, v zimě bruslení, knihovna aj. Podnikatelskými aktivitami jsou zajištěny veškeré služby pro občany (např. obchod se smíšeným zbožím, restaurace, kosmetické služby, kadeřnictví a mnoho dalších). Obec má vlastní vodovod, kanalizaci napojenou na ČOV a je kompletně plynofikována. Byly opraveny veřejné komunikace, včetně přilehlých chodníků a odstavných ploch. Díky tomu obec získala velmi upravený vzhled a můžeme ji proto charakterizovat jako obec čistou, moderní a přesto zachovávající ráz horské, venkovské obce.


Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vám nemovitost představím

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

1 489 000 Kč včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Ruprechtov
Okres
Vyškov
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
120 m²
Plocha podlahová
120 m²
Plocha pozemku
551 m²
Plocha zastavěná
135 m²
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Rohový
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Sklep
ano
Komunikace
Asfaltová
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové