Prodej Prodej rodinného domu, 146 m² - Rousínov - Slavíkovice, Ev.č.: 02040

f001

Základní informace

Dovolte mi představit Vám tento dům s dvorkem, který stojí na pozemku o celkové výměře 144 m² a je po kompletní rekonstrukci, samotná půdorysná plocha domu činí 82 m² a plocha obytná 146 m². Dispozičně řešen jako 4+kk a je rozložen do 2 nadzemních podlaží. Dům disponuje všemi inženýrskými sítěmi, je vytápěn elektrickým, podlahovým topením a výkonnými krbovými kamny.

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost asi 13 minut východně od Brna, na půl cesty mezi Brnem a Vyškovem. Město Rousínov poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

5 782 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Rousínov - Slavíkovice
Okres
Vyškov
Velikost
4 pokoje
Plocha užitná
146 m²
Plocha podlahová
146 m²
Plocha pozemku
142 m²
Plocha zastavěná
82 m²
Počet podlaží
2
Stav objektu
V rekonstrukci
Budova
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Řadový
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Podlahové