Prodej Prodej, Rodinné domy, 262m² - Rousínov - Čechyně, Ev.č.: 01315

001 - kopie

Základní informace

Dovolte mi představit Vám tento atypický, malý - velký dům s terasou, stodolou, dvorem, montážní jámou a zahradou, s výhledem do zeleně, který stojí na pozemku o celkové výměře 942 m², samotná půdorysná plocha činí 142 m². Dispozičně lze řešit jako 7+kk, jsou rozložené do 2 nadzemních podlaží a je nutné jejich přízemní místnosti dotvořit dle vlastních požadavků propojením s horním bytem, nebo vytvořit samostatnou bytovou jednotku 3+1 s vlastním vstupem. Dům je částečně podsklepen. Disponuje dvěma vybavenými koupelnami. V přízemí jsou nové elektrické rozvody před dokončením. Další prostory domu lze využít jako pracovnu, kancelář, nebo ke kreativnímu využití (ateliér).

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost asi 13 minut východně od Brna, na půl cesty mezi Brnem a Vyškovem. Čas od domu k autobusovému nádraží je cca 8 minut pěšky. Město Rousínov poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

rezervováno včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Rousínov - Čechyně
Okres
Vyškov
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
262 m²
Plocha pozemku
942 m²
Plocha zastavěná
142 m²
Plocha zahrady
800 m²
Užitná plocha přízemí
112 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Rohový
Umístění objektu
Okraj obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Parkování
Ano
Terasa
ano
Sklep
ano
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední tuhá paliva