Prodej Prodej RD 4+1, 120 m² - Rousínov, Ev.č.: 00871

3

Základní informace

Pozn.: REZERVACE

Dovolte mi představit Vám tento zajímavý dům s novou střechou, který stojí na pozemku o celkové výměře 637 m² a umístěn v klidné slepé ulici, přístup na pozemek z obou stran. Samotná půdorysná plocha činí 120 m², zbývající část pozemku představuje malebný dvůr a zahradu. Dům disponuje dvěma podlažími a je částečně podsklepen. Nad 2. NP se nachází půda, která nabízí potenciál k vybudování dalšího obytného patra.

Dům je v současné době koncipován jako 4+1. Nemovitost je určená k modernizaci. K domu jsou přivedeny všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace). Modernizace Vám umožní zapojit fantazii k vytvoření svých představ o vlastním bydlení. Dům je ihned obyvatelný. K domu náleží dvůr a pečlivě upravená zahrada se vzrostlými stromy a okrasnými keři.

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost asi 13 minut západně od Brna, na půl cesty mezi Brnem a Vyškovem. Čas od domu k autobusovému nádraží je cca 2 minuty pěšky. Město Rousínov poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

3 995 000 Kč včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Rousínov
Okres
Vyškov
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
120 m²
Plocha podlahová
120 m²
Plocha pozemku
637 m²
Plocha zastavěná
207 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Řadový
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Balkón
ano
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové