Prodej Prodej RD 134 m² s okrasným dvorem - Rousínov, Ev.č.: 01967

f17

Základní informace

Dovolte mi představit Vám tento malý–velký dům s dvorem a úžasnou atmosférou, který stojí na pozemku o celkové výměře 187 m² a je umístěn v klidné ulici v blízkosti stadionu. Samotná půdorysná plocha činí 134 m², zbývající část pozemku představuje malebný dvůr se vzrostlou zelení. Dům je kompletně podsklepen. Nad 1. NP se nachází prostorově velkorysá půda, která nabízí potenciál k vybudování dalšího obytného patra.

Dům je v současné době koncipován jako 4+1. Jsou zde přivedeny všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace), vlastní studna. Vytápění a ohřev teplé vody zabezpečen ústředním topením s plynovým kotlem, lze i na tuhá paliva. Tento dům skýtá možnost zapojit vlastní fantazii k vytvoření svých představ o vlastním bydlení. Dům je ihned obyvatelný. K domu náleží pečlivě upravený dvůr s okrasnými rostlinami.

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost asi 13 minut západně od Brna, na půl cesty mezi Brnem a Vyškovem. Čas od domu k autobusovému nádraží je cca 8 minut pěšky. Město Rousínov poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

info v RK
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
U stadionu, Rousínov
Okres
Vyškov
Velikost
4 pokoje
Plocha užitná
114 m²
Plocha podlahová
92 m²
Plocha pozemku
187 m²
Plocha zastavěná
134 m²
Plocha zahrady
53 m²
Počet podlaží
2
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Rohový
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Rozměry - výška stropu
260 m
Terasa
ano
Sklep
ano
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod, Studna
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové