Prodej Prodej prostorného RD 4+1 , 164 m² - Morkovice-Slížany se zahradou, Ev.č.: 01166

007R2

Základní informace

S potěšením Vám představuji rodinný dům s dispozicí 4+kk, s dílnou, sklepem a zahradou ve městě Morkovice - Slížany. Dům byl postaven v osmdesátých letech minulého století, před čtyřmi lety prošel rozsáhlou rekonstrukcí – nové, vnitřní omítky, ústřední topení s plynovým kotlem, nová koupelna, měděné, elektrické rozvody, nová okna. Dům na pozemku 767 m², se zastavěnou plochou 82 m² je kompletně podsklepen a disponuje krásnou zahradou 450 m².
1. NP – Chodba, schodiště, toaleta s umývadlem, otevřený prostor – kuchyně - jídelna - obývací pokoj. 2 NP - 3 ložnice, koupelna, terasa. Vjezd na pozemek, prostorný dvůr, garáž.


Morkovice-Slížany jsou město v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, 36 minut východně od Brna, 18 minut jihovýchodně od Vyškova a12 minut jihozápadně od Kroměříže. Morkovice-Slížany vznikly v roce 1960 spojením obcí Morkovice a Slížany. Ve městě se v současnosti nachází pošta, banky, policie, mateřská škola, základní škola, základní umělecká škola, 2 veřejné knihovny, kulturní zařízení, středisko pro volný čas mládeže, zdravotnické zařízení, 4 tělocvičny, 4 víceúčelová hřiště, stadion, koupaliště a celá řada prodejen, služeb a pohostinství. Žije zde přibližně 2 900 obyvatel.


Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

prodáno
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Nová, Morkovice-Slížany
Okres
Kroměříž
Velikost
4 pokoje
Plocha užitná
246 m²
Plocha podlahová
164 m²
Plocha pozemku
767 m²
Plocha zastavěná
82 m²
Plocha zahrady
450 m²
Užitná plocha přízemí
82 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Po rekonstrukci
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Garáž
Ano
Terasa
ano
Voda
Místní zdroj
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové