Prodej Prodej rodinného domu, 175 m², Jedovnice - Krasová s garáží a pozemkem 807 m², Ev.č.: 01414

02

Základní informace

V nádherné lokalitě Moravského Krasu, v obci Jedovnice – Krasová, nabízíme k prodeji jednopodlažní rodinný dům (bungalov) s koncepcí 5+kk, se zahradou 632 m2 a garáží. Samotná, půdorysná plocha domu činí 175 m² Krasová se nachází v Jihomoravském kraji 18 km severovýchodně od Brna v těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Moravský kras.
V roce 1946 byl název obce změněn na líbezný a charakteristický - Krasová. Tuto událost si každoročně připomínáme první srpnovou neděli jako „Tradiční krasovské hody“.
V současnosti má obec 455 obyvatel ve 166, rodinných domech. Obec se dynamicky rozvíjí. Věkový průměr je 36 let. Občanům je k dispozici 2 x mateřská škola, prodejna Jednota, pohostinství „U Krba", obecní knihovna, sportovní areál s posilovnou, ale především krásné a zdravé prostředí v blízkosti turisticky vyhledávané, proslavené propasti Macocha a celého komplexu Punkevních jeskyní. Obcí prochází turistické trasy a cyklostezka. Působí zde spolky, které se podílejí na kulturním dění v obci.


Dům byl postaven v a zkolaudován v roce 2007, působí stále jako novostavba a má výjimečnou atmosféru ve stylu venkovského rustikálu, dubová kuchyně na míru, dekorací a celkovému osobitému stylu. Teplo domova, pak dokresluje krbová vložka v obývacím pokoji s průduchy do ostatních pokojů, lze tedy vytápět touto formou celý dům. Teplo a teplou vodu zabezpečuje plynový kotel napojený na ústřední topení, je napojen na veřejnou kanalizaci i obecní vodovod, Okna s trojskly, podlahy plovoucí, dlažba a obklady nadčasové – dovoz zahraničí.
Kompletní měsíční náklady včetně internetu a kabelové televize do 4 tis. Kč. Z důvodu prozatímního nezpracování PENB uvádíme energetickou tř. G.


Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

9 990 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Krasová
Okres
Blansko
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
175 m²
Plocha podlahová
150 m²
Plocha pozemku
807 m²
Plocha zastavěná
175 m²
Plocha zahrady
601 m²
Počet podlaží
1
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
Rok kolaudace
2007
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Garáž
Ano
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové