Prodej Prodej RD - chalupy 4+kk, včetně vybavení, 108m² - Ježkovice, Ev.č.: 00886

0022

Základní informace

Hledáte-li krásnou, charismatickou nemovitost v malebné obci s jedním z nejčistších ovzduší v České republice, s potěšením Vám představuji dům současně využíváný jako chalupa, s dipozicí 4+kk, s velkou dílnou, sklepem a zahradou, v obci Ježkovice, po rozsáhlé rekonstrukci s důrazem na zachování původních prvků s citem pro detail – nové omítky, ústřední topení s el. kotlem, nová koupelna, rozvody vody, elektřina. Dům na pozemku 1041 m², se zastavěnou plochou 204 m² je částečně podsklepen a disponuje krásnou zahradou 881 m². 1. NP - obytná kuchyně, koupelna, 2 pokoje. Podkroví – pokoj, vstup na prostornou půdu s potenciálem dalšího rozšíření obytné plochy. Dvůr s pergolami, letní venkovní kuchyní, terasou a posezením. Součástí prodeje je také jeho zařízení.

Ježkovice leží v překrásné krajině na úpatí Drahanské Vrchoviny (je to jedna ze šestnácti obcí v republice ze všech stran obklopená lesy) a nachází se 8 minut od Vyškova směr Blansko. Dostupnost do Brna 28 minut. V obci MŠ, obchod - smíšené zboží, tenisové kurty, malebný rybník, nově rekonstruovaná sokolovna.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 778 010 333  |  [email protected]

prodáno
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Ježkovice
Okres
Vyškov
Velikost
3 pokoje
Plocha užitná
108 m²
Plocha podlahová
80 m²
Plocha pozemku
1.041 m²
Plocha zastavěná
160 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Smíšená
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Zařízený
Ano
Terasa
ano
Sklep
ano
Telekomunikace
Internet, Satelit
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické