Prodej Prodej rodinného domu 2x 4+1 s užitnou plochou domu 426 m², pozemek 1 081 m2 - Hoštice-Heroltice u Vyškova, Ev.č.: 01763

f01

Základní informace

Právě představuji rodinný dům s užitnou plochou 388 m2, dvěma bytovými jednotkami (2x 4+1) po rozsáhlé rekonstrukci: nová elektřina v mědi, nové koupelny a kuchyně včetně přívodů vody a odpadů, kuchyňských linek se spotřebiči, nových vinylových podlah, dveří, omítek, nový plynový kotel, nová střecha. Dům s velmi nízkými náklady a veškerými inženýrskými sítěmi. Prostorný dvůr i zahrada skýtá příležitost relaxace i zahradničení. Dům je kompletně podsklepen, na pozemku prostorná pergola a další stavby sloužící jako dílna, sklady, sklepy. To vše ukrývá nabídka prodeje tohoto dvoupodlažního, podsklepeného domu za cenu jednoho brněnského bytu, kterou najdete v obci Hoštice Heroltice. Je to dům na celkovém pozemku 1 081 m2, se zastavěnou plochou domu 142 m2 a s vlastní zahradou o ploše 407 m2, orientovanou do volné přírody.


Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost 3 minuty od nájezdu na dálnici a samotného Vyškova s dojezdností do Brna cca 17 minut. V obci bylo vybudováno sportovní hřiště, které slouží místní TJ kopané. V okresní fotbalové lize bojují o nejlepší umístění 5 fotbalovýh družstev - muži A, B, dorost, žáci a přípravka. Z dalších spolků zde pracuje - Sbor dobrovolných hasičů a Myslivci. V obci je mateřská i základní škola 1. - 5. ročník. Od 6. ročníku dětí dojíždějí do Ivanovic na Hané nebo do Vyškova. Ke kulturnímu vyžití našich občanů přispívá i místní knihovna.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

7 990 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Hoštice-Heroltice - Heroltice
Okres
Vyškov
Náklady na bydlení
4 960,- Kč/ měsíc
Velikost
Atypický
Plocha užitná
388 m²
Plocha podlahová
102 m²
Plocha pozemku
1.081 m²
Plocha zastavěná
142 m²
Plocha zahrady
407 m²
Plocha nebytových prostor
122 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Po rekonstrukci
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Řadový
Rok kolaudace
1977
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Zařízený
Ano
Terasa
ano
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod, Studna
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové