Prodej Prodej zděné novostavby řadového RD 5+kk + garáž + terasa, ul. Komenského, Dubňany (okr. Hodonín) CP pozemku 348 m2, ZP domu 129 m2 a UP 195 m2, klimatizace., Ev.č.: 01975

Image6

Základní informace

Nabízíme k prodeji novostavbu zděného řadového RD 5+kk s garáží a terasou na ulici Komenského v Dubňanech, okr. Hodonín. CP rovinatého pozemku činí 348 m2, ZP domu 129 m2 a UP 195 m2. Výhodou je nejen garáž, ale i zadní vstup na pozemek. Dispozice domu nabízí nejen neprůchozí pokoje, ale i 2x koupelnu a 2x WC. Dům se nabízí dokončený "na klíč" - včetně venkovního oplocení, vjezdové brány a vrat do garáže s pohonem na DO, terasy ze zámkové dlažby, elektricky ovládaných předokenních žaluzií a klimatizace. Klient si na vlastní náklady, a dle svého vkusu, zajistí jen kuchyňskou linku a svítidla.
Vytápění a ohřev vody je zajištěn energeticky nenáročným a úsporným tepelným čerpadlem systému "země-voda". K dispozici je klimatizace s funkcí tepelného čerpadla - možnost chladit i vytápět. Příprava na montáž FVE. Obvodové zdivo z tepelně izolačních keramických cihelných bloků, vnitřní příčky zděné.
Okna plastová, 6-ti komorová, s izolačním trojsklem. Vstupní dveře v hliníkovém provedení. V případě včasné rezervace možnost výběru designu finálního povrchu podlah a interiérových obložkových dveří. Součástí je i retenční nádrž na dešťovou vodu s elektrickým čerpadlem a dále i komínové těleso (bez vnitřní krbové vložky).
Zahájení výstavby 05/2022 a dokončení je plánováno na 05/2023. Výhodou je perfektní dostupnost do centra Hodonína (autem 10 min.) i do Kyjova (autem 15 min.).
V rámci občanské vybavenosti je přímo v obci k dispozici mateřská a základní škola (1.-9. třída), základní umělecká škola, nové koupaliště, ordinace lékařů, knihovna, lékárna a obchody i několik sportovišť s workoutovým hřištěm.
K zajištění financování koupě tohoto domu jsme připraveni rychle a výhodně prodat nebo vykoupit vaši stávající nemovitost, popř. vyřídit zajímavou hypotéku. Zveřejněné vizualizace se mohou lišit od dokončeného projektu. Pro domluvení prohlídky kontaktujte uvedeného makléře.

Ing. Jan Kejduš

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Kejduš

+420 731 574 544  |  [email protected]

Soubory ke stažení

8 995 000 Kč včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Komenského, Dubňany
Okres
Hodonín
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
195 m²
Plocha pozemku
348 m²
Plocha zastavěná
129 m²
Počet podlaží
2
Stav objektu
Ve výstavbě
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Řadový
Umístění objektu
Centrum obce
Zástavba
Obchodní a obytná
En. náročnost b.
C - Úsporná
Ukazatel ENB
102 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky
vyhláška 264/2020 Sb
Zařízený
Ne
Parkování
Ano
Garáž
Ano
Počet garáží
1
Terasa
ano (20 m²)
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Jiné, Podlahové