Prodej Prodej rodinného domu se zahradou a garáží Brno - Lesná, Ev.č.: 00929

Kupkova viz titulka

Základní informace

Hledáte nové bydlení v rodinném domě v Brně, dáváte přednost klidné lokalitě s minimálním hlukem a provozem, ale zároveň chcete bydlet v blízké vzdálenosti od centra? Rádi byste si takový dům zrekonstruovali a zařídili podle svých představ? Pokud ano, mohl by Vás zaujmout tento dům, který si Vám ve výhradním zastoupení majitele dovoluji nabídnout k prodeji.
Jedná se o řadový rodinný dům v krásné lokalitě Brno – Lesná. Dům stojí v klidné „slepé“ ulici Kupkova a za zahradou patřící k domu se nachází pouze lesy směrem k Soběšicím.
Zast. plocha a nádvoří domu má výměru 106 m2. Před domem je předzahrádka s parkováním pro 1 automobil a za domem zahrada o výměře 165 m2. Dům samotný má 3 nadzemní podlaží a je částečně podsklepený, užitná plocha činí cca 216 m2. Současná dispozice domu je 7+1 (6+2). V přízemí domu se nyní nachází garáž pro 1 automobil, vstupní hala se schodištěm, technická koupelna s výstupem na dvorek a zahradu, 1 pokoj a vstup do sklepa. Schodištěm se dostaneme do haly v 1. patře, které disponuje kuchyní, pokojem, prostorným obývacím pokojem s terasou, komorou (šatnou) a toaletou, všechny místnosti mají samostatné vstupy. V posledním patře se nachází další kuchyně (KL demontována), 3 pokoje (2 s terasami) a koupelna, opět se samostatnými vstupy.
Vzhledem k tomu, že je dům vhodný k celkové rekonstrukci, je samozřejmě možné i vhodné upravit si dispozice podle svých představ a potřeb, je možné zde vytvořit krásné prostorné bydlení pro jednu rodinu nebo naopak využít jednotlivá podlaží pro vícegenerační bydlení, příp. bydlení spojené s podnikáním.
Dům je kompletně vyklizený a volný. Perfektní občanská vybavenost je v této krásné části Brna samozřejmostí.
Na nemovitosti neváznou žádná právní omezení. S financováním Vám v případě zájmu rád pomůže náš specialista, stejně tak se rádi ujmeme případného prodeje Vaší stávající nemovitosti - tak, aby pro Vás byl obchod co možná nejjednodušší.
Na fotografiích naleznete faktický stav domu, v půdorysech jeho současné dispozice, ve vizualizacích potom inspiraci, jak by mohl Váš nový domov vypadat.
V případě zájmu o prohlídku nebo poskytnutí více informací mě, prosím, kdykoliv kontaktujte. Budu se na Vás těšit.
PENB je ve fázi zpracování, prozatím uvádím tř. G.

Lenka Kocí Panáčková

Kontaktujte makléře

Lenka Kocí Panáčková

+420 602 763 890  |  [email protected]

prodáno
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Kupkova, Brno - Lesná
Okres
Brno-město
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
216 m²
Plocha pozemku
271 m²
Plocha zastavěná
106 m²
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Řadový
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Balkón
ano
Sklep
ano
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové