Prodej Prodej rodinného domu 113 m² Kamenná čtvrť - Brno - Štýřice, Ev.č.: 01780

2

Základní informace

„Brněnský Montmartre“ Kamenná kolonie, má dnes obyvatele i ze sféry podnikatelské, vědecké, právnické, umělecké, či znovu dělnické. „Nastěhovali se sem lidé, kteří jsou rádi blízko přírodě, které láká odlehlost od ruchu města. Přesto to mají do centra, třeba na Mendlovo náměstí asi 7 minut chůze. A právě na tomto neopakovatelném místě Vám nabízím ke koupi rodinný dům z jehož zahrady lze zhlédnout značnou část Brna i dalekého okolí.

Dům se zastavěnou plochou 113 m2 a plochou podlahovou 95 m2 byl v devadesátých letech minulého století modernizován do dnešní podoby, jeho momentální stav už však neodpovídá standardům současného, moderního bydlení a proto je již schválený projekt také součástí prodeje, pro rekonstrukci s rozšířením obytné plochy (viz foto vizualizací). Pozemek 320 m2 je ve vlastnictví města Brna. Roční nájemné činí 3 961,- Kč/rok. O odkupu lze jednat s městem..
Samotná lokalita se v současné době stává velmi prestižní i díky nadcházejícímu záměru města Brna vytvořit novou podobu nábřeží řeky Svratky s kolonádami, kavárnami, relaxační zónou pro pikniky, sportovní vyžití a podobně.
Blízkosti nájezdu na dálniční přivaděč na Prahu a Ostravu, bez nutnosti proplétat se městem.
Pod samotným domem na břehu řeky nalezneme už nyní zelené, lesnaté porosty, cyklostezku, koupaliště Riviéra a jiná lákadla zpříjemňující život ve městě.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

6 190 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Kamenná čtvrť, Brno - Štýřice
Okres
Brno-město
Velikost
2 pokoje
Plocha užitná
106 m²
Plocha podlahová
95 m²
Plocha pozemku
320 m²
Plocha zastavěná
116 m²
Plocha zahrady
245 m²
Počet podlaží
1
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Budova
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Rohový
Umístění objektu
Klidná část obce
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové