Prodej Prodej stavebního pozemku určeného pro bydlení, 1.290 m² - Vyškov - Nosálovice, Ev.č.: 00792

3D - kopie

Základní informace

Přináším jedinečnou příležitost, koupi pozemku s garáží, k výstavbě rodinného domu, na klidném místě okraje města Vyškova s výbornou dostupností do Brna (cca 13 minut). Celková výměra pozemku činí 1.290 m2, s uliční šíří 16 m a délkou 80 m. Všechny inženýrské sítě jsou vzdáleny cca 100 metrů od pozemku, a to je také zohledněno v nízké ceně za tento jedinečný pozemek s ideální dostupností do samotného centra města. Město Vyškov má veškerou občanskou vybavenost, statut okresního města, dostupnost do Brna 13 minut.


Pozemek je slunný, rovinatý, původně využíván jako zahrada se vzrostlými ovocnými stromy a garáží na hranici pozemku s výměrou 25 m2. Přístupová komunikace je asfaltová, obecní, sousedí se zahradami, polem a loukou. Okolí nemovitosti je velmi klidné místo s minimálním provozem v lůnu přírody.


Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme také připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Pro bližší informace a osobní návštěvu mě kontaktujte.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

1 989 000 Kč včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena včetně daně z nabytí
Kategorie
Pozemky pro bydlení
Lokalita
Drnovská, Vyškov - Nosálovice
Okres
Vyškov
Plocha pozemku
1.290 m²
Stavba
Rodinný dům
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace