Prodej Pozemek pro bydlení, 2 197m² - Rousínov - Čechyně, Ev.č.: 01375

01

Základní informace

Příležitost koupě pozemku, dle územního plánu určeného k výstavbě rodinného domu, bytového domu na klidném místě obce Rousínova - Čechyně s výbornou dostupností do Brna (cca 13 minut). Celková výměra pozemku činí 2 197 m2, s uliční šíří 18 m. Inženýrské sítě jsou v příjezdové cestě u hranice pozemku.


Pozemek je slunný, situován na jižní stranu, původně využíván jako zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Přístupová komunikace je obecní, sousedí se zahradami, polem a loukou. Okolí nemovitosti je velmi klidné místo.

Územní plán obce zde vymezuje území bydlení v ploše SV – plochy smíšeného bydlení venkovského bytu, dále pak připouští: - rodinné domy, bytové domy - stavby pro rodinnou rekreaci - stavby a zařízení pro rekreaci a turistiku - rodinné farmy a zemědělské usedlosti se zázemím pro chov hospodářských zvířat a obhospodařování zemědělských půd - stavby pro výrobu a skladování, které nesnižují kvalitu obytného prostředí (např. montážní a řemeslné dílny, sklady produktů rostlinné výroby) atd. Pokud by zájemce chtěl pozemek nějak dělit a rozprodávat po dílech, je nutné, aby ke každému nově vzniklému pozemku byl přístup. Nesmí být přes věcná břemena přes pozemky dalších soukromníků. Lze tedy vytvořit až 3 pozemky cca 650 m2 s podílnictvím na společné cestě.

Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost asi 13 minut východně od Brna, na půl cesty mezi Brnem a Vyškovem. K autobusovému nádraží je cca 8 minut pěšky. Město Rousínov poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

2 100 Kč za m² včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Pozemky pro bydlení
Lokalita
Rousínov - Čechyně
Okres
Vyškov
Plocha pozemku
2.197 m²
Poloha objektu
Řadový
Zástavba
Obytná
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace