Prodej Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč, Ev.č.: 01301

1s

Základní informace

Ráj na zemi, zóna klidu, pohody a navození atmosféry rekreace, necelých 20 minut od Brna, to všechno je Luleč a její chatová oblast Kopaniny, která se nachází v blízkosti monumentálního kostela svatého Martina v okrese Vyškov.

V této chatové oblast Vám nabízíme oplocený pozemek s výhledem na kulturní i přírodní krásy, o výměře 2 517 m2, jehož součástí je malá chatka. Pozemek je vhodný na výstavbu jedné, nebo více rodinných domů (chat), je zde přípojka elektřiny, zdroj vody nutno vybudovat, kopaná, nebo vrtaná studna (v sousedství obvyklé). Uliční šíře pozemku je cca 22 m, lze tedy při vytvoření příjezdové cesty dělit až na 4 plnohodnotné pozemky (viz. foto), v návaznosti na okolní stavby a vytvořit tak investiční příležitost.

Územní plán obce zde vymezuje území bydlení celoročně obyvatelné domy - chaty a bude přiděleno evidenční číslo, lze tedy financovat úvěrem., V těchto lokalitách jsou přípustné jen stavby, které přímo souvisí s individuálním rekreačním vyžitím. Přípustná je přestavba stávajících chat včetně možného plošného rozšíření. Nepřípustné jsou objekty narušující životní prostředí (hluk, prach, zápach).


Obec se nachází v krásné přírodě Drahanské vysočiny, v blízkosti lesního masivu, má příznivé klimatické podmínky a proto je ve větší míře využívána k rekreaci. V severní části obce se nachází přírodní koupaliště "U Libuše", které je vyhledávaným rekreačním zařízením pro blízké i vzdálenější okolí. Jedná se o zatopený lom, který byl v 30. letech upraven na přírodní koupaliště o celkové ploše 6 400 m2 . Zdrojem vody je podzemní puklinová voda. Areál je oplocený, jsou zde 3 travnaté pláže, kabiny na převlékání, sprchy, dětské brouzdaliště, 2 skokanské můstky, velká i dětská skluzavka, volejbalové hřiště. V samotné obci je v současné době z celkového počtu domů asi jedna třetina chalup sloužící k rekreaci. Mimo to jsou zde dvě ubytovací zařízení a hotel v uzavřeném parku nedaleko koupaliště U Libuše. Pro místní obyvatele i pro rekreanty je v obci celkem šest provozoven pohoštění v restauracích nebo v rychlém občerstvení.
Pro navnímání okouzlující atmosféry doporučuji osobní prohlídku, informace a prohlídky Vám jsme k dispozici na níže uvedeném kontaktu

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

2 500 Kč za m² včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Pozemky pro bydlení
Lokalita
Luleč
Okres
Vyškov
Plocha pozemku
2.517 m²
Stavba
Rekreační chata
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Rekreační