Prodej Prodej pozemku pro bydlení, 1 450m² - Kobeřice u Brna, Ev.č.: 01367

01

Základní informace

Překrásné místo jižní Moravy s loukami, sady, vinohrady i lesy. Nachází se v oblasti přírodního parku Ždánický les, na jeho severozápadním okraji, 8 km jižně od města Slavkov u Brna, 20 minut od Brna, žije zde 723 obyvatel, ano je zde řeč o obci Kobeřice u Brna.

Právě v této malebné obci Vám mám tu čest nabídnout pozemek o celkové výměře 1 450 m2 s uliční šíří 8 m, dále pak vinohradem, sadem s ovocnými stromy a překrásným výhledem do širokého okolí. Tento pozemek je územním plánem určen k výstavbě rodinného domu, kterou obec vehementně podporuje a proto zde byla vybudována jednotná kanalizační síť, rozvod pitné vody, zemního plynu a ze tří zdrojů napájenou elektrickou síť. Je zde rovněž rozvod kabelové televize. Má také přímé autobusové spojení do Vyškova, se Slavkovem u Brna a s Brnem s dostatečnou četností spojů.

V obci naleznete školu, školku, obchod se smíšeným zbožím, pohostinství, řemeslné a opravářské místní firmy. Sportovní aktivity naleznete v TJ Sokol Kobeřice, kulturní akce na jihu Moravy obvyklé.
Pro na vnímání okouzlující atmosféry doporučuji osobní prohlídku, informace a prohlídky Vám jsme k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

1 790 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Pozemky pro bydlení
Lokalita
Kobeřice u Brna
Okres
Vyškov
Plocha pozemku
1.450 m²
Zástavba
Obytná