Prodej Prodej pozemku - zahrady - investice 2091m² - Rajhrad u Brna, Ev.č.: 01207

3D náhled

Základní informace

Výjimečná nabídka investičního pozemku (zahrady) o velikosti 2 091 m2 a uliční šíří 16 metrů v krásné, malebné a klidné části Rajhradu, s vlastní studnou a elektrickým vedením vzdáleným cca 2 metry od hranice pozemku Okolní pozemky jsou převážně zastavěny rekreačními ale v menší míře také obytnými stavbami. Aktuálně se nejedná o stavební parcely, ale v případě změny územního plánu lze přirozeně navázat na současnou zástavbu.


Pozemek je částečně oplocen, s ovocnými stromy, loukou i políčkem, přístupný z obecní cesty a na jeho druhém konci navazuje na břeh řeky, který skýtá překrásný výhled na kulturní památku areálu Benediktinské kláštera Rajhrad. Toto prostředí vybízí k relaxaci, rybaření s umístěním obytného vozu, nebo mobilheimu.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vám tuto nemovitost představím.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

1 000 Kč za m2 včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Ostatní pozemky
Lokalita
Rajhrad
Okres
Brno-venkov
Plocha pozemku
2.091 m²
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Rekreační
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj