Prodej Prodej relaxačního centra v Bohdalově na Vysočině, Ev.č.: 01455

pyramida

Základní informace

Na základě výhradního zastoupení vám nabízíme ke koupi relaxační centrum na okraji obce Bohdalov, okres Žďár nad Sázavou. Centrum se nachází na Vysočině a je zasazeno do nádherné krajiny plné lesů, luk a rybníků. Prodej je včetně souboru pozemků o celkové výměře 13.713 m2. Na pozemcích se nachází dvě stavby a to hlavní budova relaxační pyramida, která má zastavěnou plochou 495 m2. Dále zázemí ve vedlejší budově o zastavěné ploše 91 m2. O pyramidě: ozdravná pyramida je největší a jediná svého druhu na území České republiky. O její výstavbu se zasloužil známý astrolog a bylinkář Emil Václav Havelka a na jaře roku 2016 byla slavnostně otevřena. Její základna je 19, 6 x 19, 6 metrů a výška je 12, 5 metrů. Pyramida je stavěna na základě projektu Gilgameš, tzn. v celé stavbě nejsou použity žádné kovové spojovacía kotvící prvky. Stavba je opláštěna světlo-propustnými polykarbonátovými deskami a je navržen jako přízemí s podkrovím. Pod vrcholem pyramidy je umístěn velký křišťálový krystal. Objekt pyramidy účelově slouží k meditaci, relaxaci, ozdravnému pobytu za působení pyramidální energie na několik lidí současně. Přízemí tvoří společný prostor pro cca 40 osob a podkroví určené pro meditaci pak pro dalších 14 osob. Možnosti dalšího využití:
Prostor pyramidy, její zázemí a vybavení je také vhodné k pořádání firemních, kulturních a společenských akcí, např. svatebních obřadů, oslav narozenin apod. Se svojí výbornou akustikou je pyramida vhodná k pořádání přednášek, školení, četby a také na komornější hudební produkce. Zázemí: Veškeré provozní zázemí je soustředěno do přilehlého samostatného objektu. Zázemí slouží jako kancelář, dámská a pánská toaleta, sklad zahradní techniky. Je zde i sklepní část, kde by bylo možné vybudovat případné sprchy. zastavěná plocha je 91 m2. Parkování:
je možné na parkovišti v areálu, které má 12 vyhrazených parkovacích místech na zámkové dlažbě. Dalšího parkování je možné na zatravněných a zpevněných plochách. Vytápění a chlazení: o vytápění obou objektů se stará tepelné čerpadlo. Je zde i chlazení, které je využíváno hlavně v letních měsících.

Ondřej Kressa

Kontaktujte makléře

Ondřej Kressa

+420 603 214 788  |  [email protected]

7 200 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu, cena k jednání
Kategorie
Obchodní prostory
Lokalita
Bohdalov
Okres
Žďár nad Sázavou
Plocha užitná
395 m²
Plocha pozemku
13.713 m²
Plocha zastavěná
395 m²
Užitná plocha přízemí
395 m²
Plocha nebytových prostor
91 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Dřevěná
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Rekreační
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Zařízený
Částečně
Garáž
Ano
Počet garáží
1
Komunikace
Asfaltová
Odpad
Jímka