Prodej Zajímavá investice RD 6+kk + 2 samostatné bytové jednotky, garáž, parkování na pozemku 8 aut, zahrada, naprosté soukromí, Ev.č.: 00687-1

IMG_0811-HDR

Základní informace

12 Km od moravské metropole se nachází půvabná krajina přírodního parku Bobrava. V menší obci Prštice (2 km od Ořechova) se nachází i tato nemovitost. Působí na první pohled jako nenápadný domek s neobvyklými architektonickými prvky čelní fasády. Tento první dojem vás při vstupu do uzavřeného nádvoří hned opustí. Venkovské sídlo nabízí naprosté soukromí nejen pro všechny obyvatele domu, ale je izolován od okolních nemovitostí. Tím vším je naprosto ojedinělý. Celá nemovitost nabízí více možností využití - od rodinného více generačního bydlení, možností pronájmu samostatných apartmánů nebo části domu nebo jednotlivých bytů pro rodinné bydlení v kombinaci s podnikáním, až po čistě komerční využití pro sídlo vaší společnosti, rodinný penzion. Objekt je taky vhodný k investici na výstavbu více bytových jednotek.
Celý objekt je členitý, dispozičně vytváří tři křídla:
hlavní křídlo velkorysá část RD o velikosti 6+ kk (3 koupelny) a levé křídlo s bytovou jednotkou 1+1 v přízemí a pravé samostatné křídlo s nádherným bezbariérovým bytem 2+kk, který má výhled do zahrady. Každé křídlo má svoji kuchyň a koupelnu s WC. Jen obytná plocha nemovitosti má rozlohu 351 m2 ( není započítáno zázemí a sklep). Dům má 2 vstupy, garáž pro 2 auta, zadní vjezd s možností parkování cca 4 automobilů, dále velkou zahradu s altánkem o rozloze 476 m2.
Centrální místnosti v přízemí hlavního křídla je velká obývací místnost s krbem, jídelnou a kuchyní, navazující pracovnou a zimní zahradou. Velkorysá vstupní hala s WC a spížkou jsou samozřejmostí. Dlážděná podlaha celého přízemí domu navazuje stylové na velké dlážděné a uzavřené nádvoří domu. Prostorným schodištěm pokračujete do druhého podlaží hlavního křídla. Přes lobby, knihovnu a chodbu se dostaneme k dalším místnostem domu. Tato část má 3 ložnice, 2 koupelny, samostatnou šatnu a lodžii.
Snad nejkrásnější částí je velká zahrada s posezením a altánkem. Místo pro relaxaci, načerpání nové energie nebo setkáváním se s rodinou a přáteli.
Dům je po kompletní rekonstrukci od roku 2005 až do roku 2018, má hliníková okna, je napojen na veškeré IS, ústřední plynové topení, krb s výměníkem s možností ohřevem vody do radiátorů. Objekt je napojen na obecní vodu a má i svoji vlastní studnu.

V blízkém okolí se nachází zámek, tenisové kurty, golfové hřiště, biotop, rybník, škola, školka, sportovní hřiště A to vše pár kilometrů od jihomoravské metropole a v krajině přírodního parku Bobrava. Nejbližší větší město je Ořechov 2 km. Do metropole Brno je možné si autem vybrat ze tří směrů nebo využít rychlé autobusové spojení do Modřic .

Ing. Lucie Klimešová

Kontaktujte makléře

Ing. Lucie Klimešová

+420 724 100 144  |  [email protected]

9 990 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Kategorie
Činžovní domy
Lokalita
Za humny 158, Prštice
Okres
Brno-venkov
Náklady na bydlení
5000
Plocha užitná
351 m²
Plocha podlahová
400 m²
Plocha pozemku
897 m²
Plocha zastavěná
392 m²
Počet podlaží
3
Stav objektu
Po rekonstrukci
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Rohový
Zástavba
Venkovská
En. náročnost b.
D - Méně úsporná
Ukazatel ENB
87 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky
vyhláška 78/2013 Sb
Zařízený
Ano
Míst k parkování
4
Parkování
ano
Garáž
ano
Počet garáží
1
Výtah
ne
Počet domů
1
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové, Jiné