Prodej Prodej celoročně obyvatelné chaty v Jedovnicích, Ev.č.: 00974-1

P6040991

Základní informace

Hledáte pro rodinnou rekreaci chatu blízko vody, kam byste mohli jezdit v kteroukoliv roční dobu? Potom by Vás mohla zaujmout nabídka prodeje krásné chaty v kouzelném prostředí Jedovnic (okr. Blansko), poblíž známého rybníka Olšovce, v oblasti známé jako Medvědí Osada.
Chata je zrekonstruovaná: byla provedena nová elektroinstalace, voda, fasáda, okapy, částečně okna, podlahy, dřevěné obložení stěn atp....a díky napojení na vodovod, elektřinu i kanalizaci je vhodná i k celoročnímu užívání. Chata má přiděleno č. ev. , její výměra je cca 32 m2. Disponuje předsíňkou, nově zrekonstruovanou koupelnou s umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou, dále kuchyní s KL se dřezem, elektrickým vařičem, lednicí atd. a elektrickým bojlerem pro ohřev vody. V samostatném pokoji jsou dřevěné palandy a především funkční krbová kamna (odtah do komína), která v pohodě vytopí celou chatu. Je zde také kůlna se dřevem a místnost na nářadí.
U chaty je dřevěné venkovní posezení, na druhé straně pak zákoutí s ohništěm, před chatou místo na parkování.., vše je obklopeno stromy a keři, díky kterým zde máte příjemný pocit soukromí.
Ke známému rybníku Olšovci je to z chatičky opravdu kousek. Pokud zrovna nebude počasí na koupání, můžete si půjčit loďku či šlapadlo nebo si vybrat ze spousty dalších možností, které toto krásné místo nabízí - procházky po promenádě i v lesích, cyklistika, single traily, rybaření, houbaření, minigolf, tenis, posezení u restaurací s hřištěm a skluzavkami pro děti.. Pokud byste se i přesto nudili, můžete se vydat na výlety do okolí, např. do Moravského krasu nebo do Křtin.
Chata leží na pozemku Městysu Jedovnice, roční nájemné činí 512,- Kč.
Městys Jedovnice má dobrou dostupnost ze všech větších okolních měst. Např. z Brna Vám to bude trvat autem asi půl hodiny a do Jedovnic jede i přímá autobusová linka IDS.
V tomto krásném městečku najdete perfektní občanskou vybavenost. Chata je vhodná svou polohou a dostupností služeb jak pro rodiny s dětmi, tak i pro seniory.
Ráda Vám chatu i její okolí ukážu, stačí si jen domluvit prohlídku, klíče mám k dispozici. Budu se na Vás těšit!

Lenka Kocí Panáčková

Kontaktujte makléře

Lenka Kocí Panáčková

+420 602 763 890  |  [email protected]

prodáno
Kategorie
Chata
Lokalita
Jedovnice
Okres
Blansko
Velikost
1 pokoj
Plocha užitná
32 m²
Plocha pozemku
32 m²
Plocha zastavěná
32 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Smíšená
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Rekreační
Zařízený
Částečně
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální tuhá paliva