Prodej Prodej, Chata na kraji lesa, 49m², Dolní Bory, voda, elektrika, krásné okolí, Ev.č.: 00690

DSC_2312

Základní informace

Také se občas toužíte schovat před ruchem velkoměsta, zklidnit svou mysl v přírodě a vrátit se ke kořenům chataření? Máme pro Vás dvě dobré zprávy. První je, že se nám objevila nově v nabídce chata, která je jak stvořená pro úprk před civilizací a druhá zpráva je, že její koupí nezruinujete svůj rodinný rozpočet.
Chata je na úžasném místě, budete obklopeni lesem plných pravých hřibů, můžete se vykoupat v nedalekých rybnících, jezdit křížem krážem na kole nebo si užít božský klid a poslouchat zvuky přírody. Civilizace zde přesto zanechala stopy, ale jen ty příjemné v podobě nové el. přípojky zavedené do chaty a nových rozvodů, nové koupelny s teplou vodou, splachovací WC, dostatek úložných prostor, kopaná studna s dostatkem vody vybavená novým čerpadlem.
Přístupová cesta k chatě může trošku prověřit Vašeho plechového miláčka, ale není problém zaparkovat pár metrů od chaty, nebo řádit v okolí na čtyřkolce.
Chata je samostatně stojící, částečně podsklepená, má zděné základy, zastavěnou plochu 49 m2. Uvnitř je hlavní místnost s krbem (4 postele), kuchyňský koutek, sociální zázemí, prosklená veranda (2 postele), venkovní posezení. K chatě vedou dvě cesty jedna zpevněná přístupová cesta, která končí v lese cca 100 m od chaty nebo můžete jet po okraji pole až přímo k chatě. V chatě zůstane veškeré vybavení. Stačí si tedy vzít pár osobních věcí a začít si užívat léta. Pokud máte pocit, že toto musíte vidět na vlastní oči tak mi zavolejte, a půjdeme se tady podívat.
Naučná stezka v obci Bory, v blízkosti potok Babačka, konec vodní nádrže Mostiště, obec Krásněves, Radostín nad Oslavou, Sklené nad oslavou, Brno 70 km, 50 min cesta.

Ing. Lucie Klimešová

Kontaktujte makléře

Ing. Lucie Klimešová

+420 724 100 144  |  [email protected]

prodáno
Kategorie
Chata
Lokalita
Dolní Bory 19, Bory
Okres
Žďár nad Sázavou
Velikost
2 pokoje
Plocha užitná
49 m²
Plocha podlahová
49 m²
Plocha pozemku
346 m²
Plocha zastavěná
49 m²
Počet podlaží
2
Stav objektu
Dobrý
Budova
Kamenná
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Samota
Zástavba
Rekreační
Zařízený
Ano
Výtah
ne
Terasa
ano (10m²)
Sklep
ano (24m²)
Komunikace
Neupravená
Voda
Místní zdroj
Elektřina
230V
Odpad
Septik
Topení
Lokální tuhá paliva