Prodej Prodej bytu ve viladomě - OV 4+kk + terasa + 2x garážové stání + vlastní zahrada, Rozdrojovice (Brno-venkov)., Ev.č.: 01646

05

Základní informace

V novostavbě viladomu "Rezidence Rozdrojovice" nabízíme k prodeji jedinečnou bytovou jednotku v OV 4+kk s terasou, vnitřním garážovým stáním pro 2 vozy a rozlehlou zahradou. CP bytu činí 154,59 m2 + terasa 31,5 m2 + vlastní privátní zahrada 586 m2.
Projekt Rezidence Rozdrojovice nabízí pouze 3 exkluzivní bytové jednotky, které poskytnou nejen soukromí a prestižní lokalitu pro bezpečně bydlení, ale především výhody bydlení v bytě s veškerým komfortem rodinného domu. Výhled do okolní krajiny jistě rovněž zaujme. Součástí jsou garáže pro 6 osobních vozidel a to včetně nabíjecích stanic pro elektromobily. K dispozici bude rovněž klimatizace, fotovoltaika i systém tzv. "chytré domácnosti" Loxon.
Moderní a designově velmi zdařilý projekt pochází z dílny akademického architekta Tomáše Kotase. Důraz na kvalitu materiálů i stavebních prací, ekologii, moderní technologie a vysoký standard zařizovacích předmětů je na veškeré dodavatele, architekty i designéry kladen od samého počátku zahájení výstavby. Ta započala v 11/2021 a dokončení je plánováno na 12/2022.
Rozdrojovice jsou dnes již prakticky součástí Brna a díky své poloze nabízí skvělou dostupnost do centra města, nákupních středisek, mateřské i základní školy a lékařských zařízení. Nespornou výhodou je však těsná blízkost rekreační a oddechové lokality brněnské přehrady, golfového resortu Jinačovice či brněnské zoologické zahrady. Klidné bydlení ve městě a přitom ve zdravém prostředí okolní přírody - to je Rezidence Rozdrojovice.
V případě včasné rezervace může klient ovlivnit výběr zařizovacích předmětů, finálních vrstev podlahových krytin či interiérových dveří. Přiložené vizualizace jsou zcela nezávazné a zobrazuji pouze představu možností designu řešení exteriéru a vnitřních prostor.
Pro více informací a domluvení schůzky kontaktujte uvedeného makléře. V nabídce jsou i další 2 byty - 3+kk a 4+kk. Další informace na www.rezidencerozdrojovice.cz.

Ing. Jan Kejduš

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Kejduš

+420 731 574 544  |  [email protected]

Soubory ke stažení

24 595 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie
Byty 4+kk
Lokalita
U Kříže, Rozdrojovice
Okres
Brno-venkov
Vlastnictví
Osobní
Plocha užitná
187 m²
Plocha podlahová
155 m²
Plocha zahrady
586 m²
Počet podlaží
2
Podlaží umístění
1
Stav objektu
Ve výstavbě
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
Rok výstavby
2022
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Zařízený
Ne
Garáž
Ano
Počet garáží
2
Výtah
ne
Terasa
ano (32 m²)
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Jiné