Prodej Prodej bytu 2+1, 61 m², na ulici Víta Nejedlého - Vyškov, Ev.č.: 01198

04

Základní informace

Tento slunný byt 2+1 (61,6 m²) v osobním vlastnictví s lodžií 4,2 m2 a sklepní kójí, nacházející se v klidném, prostředí krásné, přírody, revitalizovaného domu, na ulici Víta Nejedlého, ve Vyškově je situován v 7 podlaží sedmiposchoďového domu s oslnivým téměř kruhovým výhledem do dalekého okolí, východně uvidíme dlouhý, táhnoucí masív Hostýnských vrchů, severozápadně pak lesnatá krajina nedaleké Drahanské Vrchoviny.

Dům prošel revitalizací včetně stupaček, vstupní halou, novým výtahem. V samotném bytě bylo rekonstruováno bytové jádro a koupelna, WC a kuchyně disponuje novým elektrickým vedením v mědi. Vytápění dálkově. Poplatky zahrnující fond oprav, elektřina ve společných prostorách, úklid, poplatky za správu a pojištění domu, teplo, teplá i studená voda činí 4 135,- Kč/měsíc.


Ve Vyškově lze nalézt kompletní občanskou a společenskou vybavenost. Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost asi 17 minut západně od Brna. Autobusové i vlakové nádraží, městská doprava, nemocnice, školky, základní, střední i umělecké školy, stadion, cyklostezky, sportoviště s tradicí.


Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

3 200 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie
Byty 2+1
Lokalita
Víta Nejedlého, Vyškov
Okres
Vyškov
Vlastnictví
Osobní
Plocha užitná
61 m²
Plocha podlahová
56 m²
Počet podlaží
8
Podlaží umístění
8
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Panelová
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Bezbariérový
ano
Výtah
ano
Lodžie
ano (4m²)
Sklep
ano
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Topení
Ústřední dálkové