Prodej Prodej bytu v OV 2+1, 63 m² se zahradou, garáží a zděnou budovou - 202 m2 - Rybníček u Vyškova, Ev.č.: 01729

f18

Základní informace

Dovolte mi představit Vám tento zajímavý byt OV 2+1 v cihlovém, revitalizovaném domě se šesti bytovými jednotkami. Dále pak vlastní, samostatný pozemek 202 m2, se zahradou, zděnou budovou s garáží, malebným dvorkem s krbem, udírnou a letní kuchyní, vinný sklep, technickou místnost a dílnu, přístup na pozemek z obou stran, není tedy problém zbudovat i kopaný bazén. Bytová jednotka 63 m2 je situována ve 2 NP a skýtá překrásné výhledy do dalekého okolí. V současné době koncipována jako 2+1 a lze ji přebudovat na 3+1. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost bezstarostného bydlení v bytě a současně užívat všech výhod venkovního vyžití na vlastní zahradě a kutilství uvnitř vlastní, zděné budovy.


Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost 5 km od nájezdu na dálnici a samotného Vyškova s dojezdností do Brna cca 20 minut. Čas od domu k autobusové zastávce je cca 4 minuty pěšky. Obec Rybníček poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikována, má vlastní vodovod a pro volné chvíle občanům slouží přírodní areál s letním parketem, víceúčelovým, fotbalovým a dětským hřištěm, největší novinkou je víceúčelové hřiště s umělým povrchem a osvětlením vhodné pro tenis, volejbal, nohejbal. K tomu jsou nově zbudovány i šatny a sociální zařízení s WC, sprchami a teplou vodou. Další částí sportovního areálu je dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou a prolézačkami. Z bezpečnostních důvodů je hřiště oploceno drátěným plotem. A dostáváme se k odpočinku a zábavě. K tomu nám slouží přírodní taneční parket umístěný mezi stromy, takže v parném létě poskytne příjemný stín pro posezení. Součástí je zastřešené podium a spousta laviček. Během léta se zde pořádají taneční zábavy. K procházkám a rekreaci lze využít klidné okolí rybníka., mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.


Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. V ceně není započtena provize realitní kanceláře. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

3 740 000 Kč
Kategorie
Byty 2+1
Lokalita
Rybníček
Okres
Vyškov
Vlastnictví
Osobní
Plocha užitná
265 m²
Plocha podlahová
63 m²
Plocha zahrady
93 m²
Počet podlaží
3
Podlaží umístění
3
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Garáž
Ano
Výtah
ne
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální elektrické