Prodej Prodej, Byty 2+1, 60,1 m² - Rousínov, ulice Polní., Ev.č.: 01121

001 - kopie

Základní informace

Ráda Vám představuji cihlový, slunný byt v OV 2+1 (60,1 m²) s lodžií, komorou a sklepem, nacházející se v revitalizovaném domě, na ulici Polní, v blízkosti základní i mateřské školy. Byt je situován ve 3. NP tříposchoďového domu, do klidného lesoparku a na jižní straně pak s úchvatným výhledem na daleké obzory. Tento byt disponuje vlastním plynovým kotlem pro vytápění a ohřev teplé vody. Poplatky zahrnující fond oprav, odvoz odpadu, elektřina ve společných prostorech činí 2 000,- Kč. Podlahy jsou plovoucí a dlažba. Původní, umakartové jádro zvětšeno o prostor na pračku a sušičku.

V okolí se nachází kompletní občanská a společenská vybavenost. Dopravně se jedná o velmi dobře dostupnou lokalitu, vzdálenost asi 13 minut západně od Brna, na půl cesty mezi Brnem a Vyškovem. Čas od domu k autobusovému nádraží je cca 4 minuty pěšky. Město Rousínov poskytuje svým občanům vše potřebné, je plynofikováno, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického i zubního lékaře, poštu, mateřskou školu, základní školu a je v síti Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, obchody, restaurace, sportovní vyžití, koupaliště a další.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás touto nemovitostí provedu.

Helena Vážanová

Kontaktujte makléře

Helena Vážanová

+420 704 734 482  |  [email protected]

3 345 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie
Byty 2+1
Lokalita
Polní, Rousínov
Okres
Vyškov
Vlastnictví
Osobní
Plocha užitná
60 m²
Plocha podlahová
53 m²
Počet podlaží
4
Podlaží umístění
3
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)
Výtah
ne
Lodžie
ano (4m²)
Sklep
ano (8m²)
Komunikace
Dlážděná, Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové