Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky nebo pozemky pro bydlení pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej stavebního pozemku o CP 1017m2, Brno-Černovice, ul. Smutná

Prodej stavebního pozemku o CP 1017m2, Brno-Černovice, ul. Smutná

6 100 000 Kč

Jedná se o prodej stavebního pozemku o CP 1017m2. Pozemek je rovinatý a je volně přístupný z veřejné komunikace. Jeho obdélníkový tvar je o rozměrech zhruba 12x85m. Současný územní plán definuje pozemek jako stavební plochu čistého bydlení. Budoucí územní plán označuje plochu jako smíšenou obytnou, nicméně přesná kritéria ještě nejsou známé. Sítě jsou na hranici pozemku nebo v těsné blízkosti. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat

Prodej pozemku pro bydlení, 692 m², Vilémovice, okr. Blansko

Prodej pozemku pro bydlení, 692 m², Vilémovice, okr. Blansko

3 200 000 Kč

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 692 m2 (uliční šíři cca 13 m) v obci Vilémovice u Macochy, okr. Blansko. Momentálně na pozemku stojí stará dřevostavba o výměře 71 m2, na kterou je schválena demolice (většina materiálu jde zrecyklovat, tudíž nulové náklady - viz. projektová dokumentace na demolici). Součástí prodeje je i předběžný projekt na přízemní dům 4+kk s garáží - vše dle pravidel CHKO. Do stávajícího domu je přivedena elektřina a voda. Plyn a kanalizace jsou na hranici..

Prodej stavebního pozemku určeného pro bydlení v RD, 1 145m² - Tučapy, okr. Vyškov

Prodej stavebního pozemku určeného pro bydlení v RD, 1 145m² - Tučapy, okr. Vyškov

4 490 000 Kč

Přináším jedinečnou příležitost, koupi pozemku dle územního plánu určeného k výstavbě rodinného domu, na klidném místě obce Tučapy (u Rousínova), s výbornou dostupností do Brna (cca 18 minut). Celková výměra pozemku činí 1.145 m2, s uliční šíří 18 m. Všechny inženýrské sítě jsou vzdáleny cca 24 metrů od hranice pozemku. Pozemek je slunný, rovinatý, původně využíván jako zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Přístupová komunikace je asfaltová, obecní, sousedí se zahradami, polem a loukou...

Prodej stavebního pozemku, 848m² - Střelice u Brna

Prodej stavebního pozemku, 848m² - Střelice u Brna

rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 848 m2 ve Střelicích u Brna. Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu a nachází se v klidné části obce Střelice, ve které vyroste kompletně nová ulice. Výhodou pozemku je umístění na konci budoucí ulice v bezprostřední blízkosti přírody. Obec nabízí velmi dobrou dopravní obslužnost. Přímé spojení vlakovou i autobusovou dopravu do Brna trvá 20 minut. K ceně pozemku je třeba..

Prodej stavebního pozemku na RD v Kuřimi

Prodej stavebního pozemku na RD v Kuřimi

rezervováno

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Kuřimi, lokalita Díly za Sv. Jánem. Pozemek o výměře 704 m2 je dle územního rozhodnutí určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu. Svou polohou a zasazením do lesnaté a kopcovité krajiny je bezesporu Kuřim jednou z nejatraktivnějších a nejžádanějších lokalit v blízkosti Brna. Nová výstavba na jižním okraji města Kuřim, ohraničená z okolních stran lesem a protékajícím potokem s chráněným pásem přírody zaručuje klidné bydlení. K ceně pozemku je..