Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky nebo pozemky pro bydlení pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej pozemku 662 m2 Uhřice u Boskovic

Prodej pozemku 662 m2 Uhřice u Boskovic

699 000 Kč

Na základě výhradního zastoupení Vám nabízíme pozemek 662 m2 na okraji obce Uhřice u Boskovic. Pozemek má přístup ze dvou stran po obecní komunikaci. Pozemek je z části svažitý. Šíře je okolo 17 m. Elektřina, kanalizace a voda jsou u pozemku. Dle platného územního plánu je pozemek určený pro výstavbu rodinného domu (BV - bydlení venkovského charakteru). Pro Více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte makléře.

Prodej, stavebního pozemku, 1025 m² , Rajhradice

Prodej, stavebního pozemku, 1025 m² , Rajhradice

5 000 000 Kč

Nabízíme prodej stavebního pozemku v Rajhradicích u Brna o výměře 1.025m². Obec Rajhradice se nachází 15 km od Brna, v těsné blízkosti města Rajhrad. Pozemek má celkovou výměru 1.025 m² a je situovaný v okrajové části obce, v rovinatém terénu. Parcela o výměře 11,34 x 95 m. Pozemek je dle územního plánu určený pro výstavbu rodinného domu. Okolní zástavba je tvořena rodinnými domy s dostatkem volného okolního prostoru. Přístup k pozemku je po zpevněné obecní komunikaci. IS – (na hranici..

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 984m² - Ivančice, ulice Hybešova

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 984m² - Ivančice, ulice Hybešova

4 980 Kč za m²

Prodej posledního stavebního pozemku pro bydlení na ulici Hybešova o rozloze 984m2 a uliční šíři cca 20m. Pozemek je vč. všech inženýrských sítí, nyní na něm probíhají terénní úpravy. K výstavbě bude pozemek nachystaný na přelomu června/července. Ivančice jsou město s kompletní občanskou vybaveností. Pozemek je velmi dobře situovaný, jednak v blízkosti centra města, nemocnice, školy, školky a zároveň i v těsné blízkosti cyklostezky a dětského parku. Ideální místo pro rodinu s dětmi. Na koupi..

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1.632m² - Dolní Morava - Velká Morava

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1.632m² - Dolní Morava - Velká Morava

9 290 000 Kč

Stavební pozemek o rozloze 1632 m2 v klidné části obce Velká Morava. Mírně svažitý pozemek orientovaný na západ nabízí ideální podmínky pro výstavbu moderních apartmánů. Součástí pozemku je již vydané stavební povolení na výstavbu 4 apartmánů o dispozici 2+kk a 6 parkovacích stání od Brněnského architekta Michala Kristena. Navržená stavba je podsklepená, což umožňuje využití dalšího prostoru pro uskladnění a technické zázemí. Celková plocha apartmánů je 231,5m2 + 33,4m2 teras a 33m2 sklepů...

Prodej stavebního pozemku o CP 400 m2, Ochoz u Brna

Prodej stavebního pozemku o CP 400 m2, Ochoz u Brna

rezervováno

Stavební pozemek o rozloze 400 m2 určený pro výstavbu rodinného domu se nachází u centra obce Ochoz u Brna. Mírně svažitý terén je orientován na jihovýchod s výhledem na les. Příjezd je z hlavní komunikace, ve které se nachází i inženýrské sítě. Součástí prodeje je i radonový a hydrogeologický průzkum a připojení E.on. Možnost prodeje i vedlejšího pozemku o rozloze 402 m2.

Prodej stavebního pozemku na RD v Kuřimi

Prodej stavebního pozemku na RD v Kuřimi

rezervováno

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Kuřimi, lokalita Díly za Sv. Jánem. Pozemek o výměře 704 m2 je dle územního rozhodnutí určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu. Svou polohou a zasazením do lesnaté a kopcovité krajiny je bezesporu Kuřim jednou z nejatraktivnějších a nejžádanějších lokalit v blízkosti Brna. Nová výstavba na jižním okraji města Kuřim, ohraničená z okolních stran lesem a protékajícím potokem s chráněným pásem přírody zaručuje klidné bydlení. K ceně pozemku je..