Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky nebo pozemky pro bydlení pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 10 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej pozemku pro stavbu, s chatou, 1 194 m² - Viničné Šumice

Prodej pozemku pro stavbu, s chatou, 1 194 m² - Viničné Šumice

3 800 Kč za m²

Výjimečná nabídka mírně svažitého pozemku – zahrady s chatou o velikosti 1 194 m2 a uliční šíří 11-12 metrů, s vlastní studnou, ve vinařské, malebné obci s velmi dobrou dostupností do Brna (18km), Viničné Šumice. Okolní pozemky jsou převážně zastavěny rekreačními a navazujícími obytnými stavbami. Aktuálně, dle územního plánu, se jedná o parcelu plochy smíšenou a obytnou, lze přirozeně navázat na současnou zástavbu. Pozemek je oplocen, s vinohradem, ovocnými stromy a políčkem. Je přístupný..

Prodej pozemku o CP 1025m2 se stavebním povolením na dva rodinné domy, Valtice

Prodej pozemku o CP 1025m2 se stavebním povolením na dva rodinné domy, Valtice

info v RK

Nabízíme ke koupi jedinečnou příležitost v podobně pozemku o CP 1025m2 v žádané lokalitě Valtice nedaleko vinařství Obelisk. Jedná se o rovinatý pozemek s orientací na jih a krásným výhledem do přírody. Součástí této unikátní nabídky je projekt se stavebním povolením na 2x RD (ZP 212m2) o celkové užitné ploše 403m2 + cca 40m2 teras. Pozemek je dostupný po asfaltové komunikaci, IS (voda, kanalizace, elektřina) leží na hranici pozemku. Jedná se o naprosto výjimečnou příležitost ke koupi pro velmi..

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

2 500 Kč za m²

Ráj na zemi, zóna klidu, pohody a navození atmosféry rekreace, necelých 20 minut od Brna, to všechno je Luleč a její chatová oblast Kopaniny, která se nachází v blízkosti monumentálního kostela svatého Martina v okrese Vyškov. V této chatové oblast Vám nabízíme oplocený pozemek s výhledem na kulturní i přírodní krásy, o výměře 2 517 m2, jehož součástí je malá chatka. Pozemek je vhodný na výstavbu jedné, nebo více rodinných domů (chat), je zde přípojka elektřiny, zdroj vody nutno vybudovat,..

Prodej, investiční pozemek - 2216 m², Blučina

Prodej, investiční pozemek - 2216 m², Blučina

5 990 000 Kč

Nabízíme k prodeji jedinečnou investiční příležitost pro bydlení v kvalitním prostředí, umožňující nerušený pobyt. Jedná se o budoucí stavební pozemek s velkou zahradou v lokalitě Brno - venkov, obec Blučina, která je vzdálena 20 minut od Brna ihned u sjezdu z dálnice D2. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností. V okolí se nachází několik rybníků, vinice, cyklostezky, rozhledna Výhon a mnoho dalších krásných míst. Podmínkou pro stavbu je maximálně dvoupatrový dům o výměře minimálně..

Prodej stavebního pozemku v Brno- Soběšice, id. 1/9 odpovídající ploše 1160m²

Prodej stavebního pozemku v Brno- Soběšice, id. 1/9 odpovídající ploše 1160m²

4 900 000 Kč

Velmi zajímavá dlouhodobá investiční příležitost koupě souborů (nejen) stavebních pozemků v jedné z nejlukrativnějších částí Brna městské části Soběšice. Jde o prodej id. 1/9 podílů na stávajících již stavebních a zasíťovaných pozemcích, dále prodeji spolu podílů na pozemcích nově navržených v nové změně územního plánu jako stavební, dále pozemků určených k rekreaci a lesních pozemků. Kupující se stane spolupodílníkem id. 1/9 (u komunikace podílníkem 1/12) z celkových 10.767m2, kde na jeho..

Prodej stavebního pozemku o CP 784m2, Brno-Černovice, ul. Smutná

Prodej stavebního pozemku o CP 784m2, Brno-Černovice, ul. Smutná

5 499 000 Kč

Jedná se o prodej stavebního pozemku o CP 784m2. Pozemek je rovinatý a je volně přístupný z veřejné komunikace. Jeho obdélníkový tvar je o rozměrech zhruba 7,5x105m. V současné chvíli je na pozemku umístěna stavba malé chaty o ploše zhruba 40m2. Stavba je plně a celoročně uživatelná. Současný územní plán definuje pozemek jako stavební plochu čistého bydlení. Budoucí územní plán označuje plochu jako smíšenou obytnou, nicméně přesná kritéria ještě nejsou známé. Sítě jsou na hranici pozemku nebo v..

Pozemek pro bydlení, 2 197m² - Rousínov - Čechyně

Pozemek pro bydlení, 2 197m² - Rousínov - Čechyně

6 371 300 Kč

Příležitost koupě pozemku, dle územního plánu určeného k výstavbě rodinného domu, bytového domu na klidném místě obce Rousínova - Čechyně s výbornou dostupností do Brna (cca 13 minut). Celková výměra pozemku činí 2 197 m2, s uliční šíří 18 m. Inženýrské sítě jsou v příjezdové cestě u hranice pozemku. Pozemek je slunný, situován na jižní stranu, původně využíván jako zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Přístupová komunikace je obecní, sousedí se zahradami, polem a loukou. Okolí..

Prodej pozemku pro bydlení, 1 450m² - Kobeřice u Brna

Prodej pozemku pro bydlení, 1 450m² - Kobeřice u Brna

1 790 000 Kč

Překrásné místo jižní Moravy s loukami, sady, vinohrady i lesy. Nachází se v oblasti přírodního parku Ždánický les, na jeho severozápadním okraji, 8 km jižně od města Slavkov u Brna, 20 minut od Brna, žije zde 723 obyvatel, ano je zde řeč o obci Kobeřice u Brna. Právě v této malebné obci Vám mám tu čest nabídnout pozemek o celkové výměře 1 450 m2 s uliční šíří 8 m, dále pak vinohradem, sadem s ovocnými stromy a překrásným výhledem do širokého okolí. Tento pozemek je územním plánem určen k..

Prodej stavebního pozemku, 848m² - Střelice u Brna

Prodej stavebního pozemku, 848m² - Střelice u Brna

rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 848 m2 ve Střelicích u Brna. Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu a nachází se v klidné části obce Střelice, ve které vyroste kompletně nová ulice. Výhodou pozemku je umístění na konci budoucí ulice v bezprostřední blízkosti přírody. Obec nabízí velmi dobrou dopravní obslužnost. Přímé spojení vlakovou i autobusovou dopravu do Brna trvá 20 minut. K ceně pozemku je třeba..

Prodej stavebního pozemku na RD v Kuřimi

Prodej stavebního pozemku na RD v Kuřimi

rezervováno

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Kuřimi, lokalita Díly za Sv. Jánem. Pozemek o výměře 704 m2 je dle územního rozhodnutí určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu. Svou polohou a zasazením do lesnaté a kopcovité krajiny je bezesporu Kuřim jednou z nejatraktivnějších a nejžádanějších lokalit v blízkosti Brna. Nová výstavba na jižním okraji města Kuřim, ohraničená z okolních stran lesem a protékajícím potokem s chráněným pásem přírody zaručuje klidné bydlení. K ceně pozemku je..