Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky nebo pozemky pro bydlení pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 11 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej stavebního pozemku 4951m² - Březová nad Svitavou

Prodej stavebního pozemku 4951m² - Březová nad Svitavou

495 000 Kč

Prodej stavebního pozemku v Březové nad Svitavou o rozloze 4.951 m2. Dle územního plánu je zde možnost postavit 1 rodinný dům o 2 patrech + obytné podkroví o půdorysu cca 13 x 10,5 m. IS v hlavní komunikaci, elektřina na hranici pozemku. Pozemek je výškově členěný. Ve spodní části parcely, kde je příjezd a také možnost stavby RD je pozemek mírně svažitý, téměř rovina. Na něj navazují dvě terasy, což dává parcele velké kouzlo. Z pozemku jsou krásné výhledy. Na pozemek je přístup po..

Prodej stavebního pozemku o CP 2242m2, obec Javůrek

Prodej stavebního pozemku o CP 2242m2, obec Javůrek

1 950 000 Kč

Ve výhradním zastoupeni Vám nabízíme ke koupi pozemek o celkové ploše cca 2242m2, který se nachází v obci Javůrek. Tato obec leží v Křižanovské vrchovině cca 25 km severozápadně od Brna na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka. Jedná se o parcelu, která je cca z poloviny zastavitelná pro účely rodinného bydlení. Dostupné IS jsou cca 40m od hranice pozemku. Pozemek se nachází na samotném konci obce, tudíž je zde absolutní klid.

Prodej stavebního pozemku pro bydlení 625m2 - obec Neslovice

Prodej stavebního pozemku pro bydlení 625m2 - obec Neslovice

1 687 500 Kč

Prodej stavebního pozemku obdélníkového tvaru pro bydlení na ulici Domky. Jedná se o dvě samostatné stavební parcely, každá o velikosti 625m2. Na pozemky je zavedená voda, elektřina a kanalizace. Neslovice jsou obec v těsné blízkosti města Ivančice, kde je veškerá občanská vybavenost. V Neslovicích je školka a základní škola. Doprava z obce do centra Brna autem 20 minut a autobusem 30 minut, který jezdí 2-3x za hodinu.

Prodej stavebního pozemku s chatou na Brněnské přehradě, 1.403 m²

Prodej stavebního pozemku s chatou na Brněnské přehradě, 1.403 m²

9 950 000 Kč

Uvažujete o stavbě vily, rekreačního objektu, penzionu či bytového domu, máme pro Vás vhodný pozemek na ideálním místě v zóně rekreačně-obytné s překrásnými okolními lesy a výbornou dostupností do centra Brna, o rozloze 1.403 m2 v Brně Bystrci nad přehradou. Na pozemku se nachází zděná, podsklepená chata vhodná k celoročnímu bydlení, se zastavěnou plochou 66 m2. Pozemek i chata jsou velmi pečlivě udržovány, elektřina, vlastní studna, veškeré IS, asfaltová příjezdová cesta, široká brána pro..

Prodej stavebního pozemku, 1.507m² - Syrovice, Brno - venkov

Prodej stavebního pozemku, 1.507m² - Syrovice, Brno - venkov

6 250 000 Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout jeden z posledních pozemků určených pro bydlení, v zástavbě rodinných domů ve vyhledávané, lukrativní lokalitě, s dojezdem 10 minut do Brna o celkové ploše 1.507 m2, s uliční šíří 19,8 m v obci Syrovice. Všechny inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Tento pozemek je výjimečný zejména pro své umístění a je oplocen ze strany sousedů a nabízí možnost volby vlastního plotu ze strany obecního pozemku, po celé jeho délce. Tento obecní pozemek bude sloužit jako..

prodej pozemků Nehvízdky

prodej pozemků Nehvízdky

16 500 000 Kč

Ve výhradním zastoupeni Vám nabízíme ke koupi pozemky, které se nacházejí 10 minut od Prahy. Jedná se o 4.600m2 pozemků, na kterých se momentálně nacházejí dvě budovy, které jsou pronajaty. V okamžiku prodeje budou budovy bez nájemníků. Elektřina a obecní voda je na pozemku zavedena, vybudování kanalizace a plynofikace území má obec Nehvizdy v plánu v následujících letech. Dle platného územního plánu Městysu Nehvizdy se jedná o stavební parcely s možností vybudování bytových domů. Další část..

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 1250m² - obec Neslovice

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 1250m² - obec Neslovice

2 600 Kč za m2

Prodej stavebního pozemku obdélníkového tvaru pro bydlení na ulici Domky. Jedná se o stavební parcelu o velikosti 1250m2. Na pozemek je zavedena voda, elektřina a kanalizace. Po dohodě by bylo možné pozemek rozdělit na dvě samostatné parcely o velikosti 625m2 a následný prodej každé zvlášť. Neslovice jsou obec v těsné blízkosti města Ivančice, kde je veškerá občanská vybavenost. V Neslovicích je školka a základní škola. Doprava z obce do centra Brna autem 20 minut a autobusem 30 minut, který..

Prodej stavebního pozemku o celkové výměře 11.822m² obec Kubšice, okr. Znojmo

Prodej stavebního pozemku o celkové výměře 11.822m² obec Kubšice, okr. Znojmo

350 Kč za m2

Jedná se o prodej dvou pozemků o celkové výměře 11.822 m2. V současné chvíli jsou pozemky vedeny jako zemědělská orná půda a ostatní plocha, ovšem schválené jako plochy k bydlení v rodinných domech. Pro případnou stavbu rodinných domů, je nutné v rámci obce zpracovat územní studii. Veškeré sítě, jako eletřina, plyn, voda a kanalizace jsou na hranici pozemku. Příjezdová komunikace je zpěvněná a asfaltová. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře.

Prodej stavebního pozemku o CP 207m2, Brno - Bystrc

Prodej stavebního pozemku o CP 207m2, Brno - Bystrc

2 350 000 Kč

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o CP 207m2. Pozemek se skládá ze dvou samostatných parcel, které mají rozlohy 153m2 a 54m2. Nynější koncept výstavby rodinného domu využil větší parcelu pro samotný dům s parkováním. Menší parcela měla sloužit jako zahrada k domu. Dle ÚP je využití parcel k bydlení. Veškeré IS jsou v komunikaci na hranici pozemku. Jedná se o velmi příjemný pozemek v klidné části Bystrce.

Prodej stavebního pozemku s inž. sítěmi, obec Karle , 831m²

Prodej stavebního pozemku s inž. sítěmi, obec Karle , 831m²

249 000 Kč

Prodej krásného stavebního pozemku v obci Karle u Svitav o ploše 831 m2. Parcela má velmi mírný jižní sklon. Rozměry šířka cca 39 m, délka cca 23 m. Na hranici pozemku stojí pilíř na elektřinu, vodovod je v dosahu. Klidné místo v obci s příjezdem až na pozemek po asfaltové komunikaci.