Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky nebo pozemky pro bydlení pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 16 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej stavební parcely o CP 513m2 v klidné ulici Šmahova, Brno - Slatina

Prodej stavební parcely o CP 513m2 v klidné ulici Šmahova, Brno - Slatina

8 982 630 Kč

Přemýšlíte o bydlení ve vlastním domě, jenž si technicky i designově vyladíte podle svých představ? Líbí se Vám lokalita v klidné ulici na okraji Brna? Pak bychom Vám rádi představili výjimečnou stavební parcelu o celkové výměře 513m2 v Brně-Slatině, jež se nachází na hezké a klidné ulici Šmahova v blízkosti Fugnerova sadu v rezidenční části obce. Na parcele lze postavit řadový dům s garáží, případně s venkovním stáním. Před pozemkem je napojení na všechny IS. Vřele doporučujeme prohlídku,..

Prodej st. pozemku pro bydlení,  594 m² - Viničné Šumice

Prodej st. pozemku pro bydlení, 594 m² - Viničné Šumice

1 950 000 Kč

Naše nabídka mírně svažitého st. pozemku velikosti 594 m² a uliční šíří 11-12 metrů ve vinařské, malebné obci s velmi dobrou dostupností do Brna (18km), Viničné Šumice. Okolní pozemky jsou převážně zastavěny rekreačními a navazujícími obytnými stavbami. Aktuálně, dle územního plánu, se jedná o parcelu plochy smíšenou a obytnou, lze přirozeně navázat na současnou zástavbu. Pozemek je oplocen, s vinohradem, ovocnými stromy a políčkem. Je přístupný po obecní cestě. Historicky také bylo..

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, včetně projektu, v obci Heršpice, okr. Vyškov, CP 1.061 m2, kompletní inženýrské sítě, vydané stavební povolení

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, včetně projektu, v obci Heršpice, okr. Vyškov, CP 1.061 m2, kompletní inženýrské sítě, vydané stavební povolení

3 995 000 Kč

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek pro bydlení v klidné části obce Heršpice (u Slavkova u Brna), okr. Vyškov. CP pozemku činí 1.061 m2, rozměry max. 24 m x max 61 m (šířka x délka). Součástí prodeje je i projektová dokumentace na výstavbu bungalovu o dispozici 5+kk o ZP 165m2 a UP131 m2. Velkou výhodou je již vydané a platné stavební povolení - lze tak prakticky okamžitě začít s výstavbou. Přípojka elektřiny bude dle smlouvy na hraně pozemku do 30. 6. 2022. K dispozici přímo na hraně..

Prodej pozemku ne jen pro bydlení  914  m², Nemojany pří státní silnici  na trase Vyškov - Brno

Prodej pozemku ne jen pro bydlení 914 m², Nemojany pří státní silnici na trase Vyškov - Brno

1 990 000 Kč

Přinášíme jedinečnou nabídku stavebního pozemku s celkovou plochou 914 m2, jehož historie sahá k samotným počátkům založení obce Nemojany. Pozemek bývalého zájezdního hostince při státní silnici, směr Vyškov s názvem Jezovitská. V roce 1891 byl hostinec zbourán. Současná podoba pozemku, stavební části i zahrady působí divoce, historicky, naturálně. Vodu na tomto pozemku zabezpečuje vlastní vrt, elektřina je také na pozemek přivedena, odpady je však nutno vybudovat novým..

Prodej pozemků pro bydlení v Holubicích 2190 m2

Prodej pozemků pro bydlení v Holubicích 2190 m2

8 400 000 Kč

Hledáte v blízkosti Brna krásné místo pro stavbu prostorného rodinného domu (domů) s velkou zahradou, dostatkem místa pro parkování i další zázemí ? Nebo jste stavební či developerská firma a zajímají Vás pozemky, na kterých byste mohli realizovat menší projekt? V obou případech by Vás mohla oslovit tato nabídka. Dovoluji si nabídnout k prodeji soubor 6 pozemků v obci Holubice. Obec leží v okrese Vyškov, ovšem kousek od Brna, např. z Líšně či Slatiny jste tam autem za 10 minut. Nemovitosti..

Prodej stavebního pozemku 5692 m2 Vranovice, Brno - venkov

Prodej stavebního pozemku 5692 m2 Vranovice, Brno - venkov

11 139 244 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pozemek o výměře 5692 m2 v obci Vranovice nad Svratkou. Tento pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinných domů (za předpokladu zcelení pozemků). Uliční šíře pozemku je cca 18 m, délka 316 m. Výborná investiční příležitost. Detailní informace v RK.

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

5 390 000 Kč

Ráj na zemi, zóna klidu, pohody a navození atmosféry rekreace, necelých 20 minut od Brna, to všechno je Luleč a její chatová oblast Kopaniny, která se nachází v blízkosti monumentálního kostela svatého Martina v okrese Vyškov. V této chatové oblast Vám nabízíme oplocený pozemek s výhledem na kulturní i přírodní krásy, o výměře 2 517 m2, jehož součástí je malá chatka. Pozemek je vhodný na výstavbu jedné, nebo více rodinných domů (chat), je zde přípojka elektřiny, zdroj vody nutno vybudovat,..

Prodej  pozemku 1938 m2, Loděnice, okr. Brno-venkov.

Prodej pozemku 1938 m2, Loděnice, okr. Brno-venkov.

info v RK

Na základě výhradního zastoupení vám nabízíme rovinatý pozemek v obci Loděnice, okr. Brno - venkov. Pozemek je veden u územním plánu (BR - Z4) jako plocha pro bydlení v rodinných domech a dvojdomech. Zastavěná plocha max. 40 % z velikosti pozemku. Šíře pozemku je 19 m a délka 102 m. Příjezd na pozemek je po obecní komunikaci. IS nejsou přivedeny na pozemek. Přípojka elektřiny je v řešení. Jedná se investiční pozemek. Dalším řešením je studna, soláry a vrt pro tepelné čerpadlo. V obci je škola..

Prodej pozemku pro bydlení,  965m² - Ivančice

Prodej pozemku pro bydlení, 965m² - Ivančice

5 995 000 Kč

Prodej stavebního pozemku určeného k výstavbě samostatně stojícího RD na ulici Hybešova. Jedná se o prodej pozemku o výměře 965 m2 o uliční šíři cca. 20m a délce cca. 48m. Pozemek je včetně kompletních inženýrských sítí - obecní kanalizace, vodovod, elektřina i plyn. Ivančice jsou město s kompletní občanskou vybaveností. Pozemek je velmi hezky situovaný, jednak v blízkosti centra města, nemocnice, školy, školky a zároveň i v těsné blízkosti cyklostezky a dětského parku. Ideální místo pro..

Prodej pozemku pro stavbu RD o CP 1138m2, obec Pouzdřany

Prodej pozemku pro stavbu RD o CP 1138m2, obec Pouzdřany

5 390 000 Kč

Preferujete bydlení ve vlastním domě na venkově nedaleko kouzelných Novomlýnských nádrží, v bezprostřední blízkosti Národní přírodní památky Pouzdřanská step - Kolby? Chcete si zrealizovat svoji vlastní představu o bydlení nebo provozovat vlastní penzion v turisticky atraktivní lokalitě? Tedy čtěte dál, máme nemovitost právě pro vás. Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1138m2 v obci Pouzdřany. Na pozemku je obecní vodovod, elektřina a plyn. Kanalizace je momentálně řešena septikem...