Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky nebo pozemky pro bydlení pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej stavebního pozemku 613 m2, Brno-Útěchov

Prodej stavebního pozemku 613 m2, Brno-Útěchov

6 922 000 Kč

Na základě výhradního zastoupení Vám nabízíme lukrativní stavební pozemek v Útěchově. Jedná se o velice klidnou lokalitu u lesa. Celková výměra pozemků je 613 m2 + podíl ⅓ 95,3 na příjezdovou komunikaci z celkové výměry 286 m2. Dostupnost do Králova Pole pouze 10 min. Na pozemek je přivedena elektřina. Vodovod a plyn se nachází u pozemku. Napojení na kanalizaci není zatím technicky možné, proto je nutná jímka. Kanalizace je řešitelná a je cca 100 m od pozemku. Koeficient zastavěnosti 0,3...

Prodej stavebního pozemku 845 m2, Brno-Útěchov

Prodej stavebního pozemku 845 m2, Brno-Útěchov

9 190 000 Kč

Na základě výhradního zastoupení Vám nabízíme lukrativní stavební pozemek v Útěchově. Jedná se o velice klidnou lokalitu u lesa. Celková výměra pozemků je 845 m2 + podíl ⅓ 95,3 na příjezdovou komunikaci z celkové výměry 286 m2. Cena je uvedena včetně podílu na komunikaci. Dostupnost do Králova Pole pouze 10 min. Na pozemek je přivedena elektřina. Vodovod a plyn je u pozemku Napojení na kanalizaci není zatím technicky možné proto je nutná zatím jímka. Koeficient zastavěnosti 0,3. Podrobné..

Prodej stavebního pozemku 2456 m2, Brno-Útěchov

Prodej stavebního pozemku 2456 m2, Brno-Útěchov

24 000 000 Kč

Na základě výhradního zastoupení Vám nabízíme lukrativní stavební pozemek v Brně-Útěchově. Na pozemku je možné postavit jeden a více domů. Po vyřízení náležitostí se dá ihned stavět. Celková výměra pozemku je 2456 m2. Pozemky jsou rozděleny na 3 pozemky o výměře 845 m2, 712 m2, 613 m2 + 286 m2 pro vlastní příjezdovou komunikaci, která byla myšlena jako společná pro 3 domy. V případě koupě celku, tak není potřeba pozemek 286 m2 celý využít jako příjezd. Jedná se o velice klidnou lokalitu u..

Prodej stavebního pozemku 712 m2, Brno-Útěchov

Prodej stavebního pozemku 712 m2, Brno-Útěchov

7 889 000 Kč

Na základě výhradního zastoupení Vám nabízíme lukrativní stavební pozemek v Útěchově. Jedná se o velice klidnou lokalitu u lesa. Celková výměra pozemků je 712 m2 + podíl ⅓ 95,3 na příjezdovou komunikaci z celkové výměry 286 m2. Bylo vydáno stavební povolení na sítě a na příjezdovou komunikaci, ale je nutné je obnovit. Dostupnost do Králova Pole pouze 10 min. Na pozemek je přivedena elektřina. Vodovod a plyn je u pozemku Napojení na kanalizaci není zatím technicky možné, proto je nutný..

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

2 990 Kč za m2

Ráj na zemi, zóna klidu, pohody a navození atmosféry rekreace, necelých 20 minut od Brna, to všechno je Luleč a její chatová oblast Kopaniny, která se nachází v blízkosti monumentálního kostela svatého Martina v okrese Vyškov. V této chatové oblast Vám nabízíme oplocený pozemek s výhledem na kulturní i přírodní krásy, o výměře 2 517 m2, jehož součástí je malá chatka. Pozemek je vhodný na výstavbu jedné, nebo více rodinných domů (chat), je zde přípojka elektřiny, zdroj vody nutno vybudovat,..

Pozemek pro bydlení, 2 197m² - Rousínov - Čechyně

Pozemek pro bydlení, 2 197m² - Rousínov - Čechyně

6 371 300 Kč

Příležitost koupě pozemku, dle územního plánu určeného k výstavbě rodinného domu, bytového domu na klidném místě obce Rousínova - Čechyně s výbornou dostupností do Brna (cca 13 minut). Celková výměra pozemku činí 2 197 m2, s uliční šíří 18 m. Inženýrské sítě jsou v příjezdové cestě u hranice pozemku. Pozemek je slunný, situován na jižní stranu, původně využíván jako zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Přístupová komunikace je obecní, sousedí se zahradami, polem a loukou. Okolí..

Prodej pozemku pro bydlení, 1 450m² - Kobeřice u Brna

Prodej pozemku pro bydlení, 1 450m² - Kobeřice u Brna

1 790 000 Kč

Překrásné místo jižní Moravy s loukami, sady, vinohrady i lesy. Nachází se v oblasti přírodního parku Ždánický les, na jeho severozápadním okraji, 8 km jižně od města Slavkov u Brna, 20 minut od Brna, žije zde 723 obyvatel, ano je zde řeč o obci Kobeřice u Brna. Právě v této malebné obci Vám mám tu čest nabídnout pozemek o celkové výměře 1 450 m2 s uliční šíří 8 m, dále pak vinohradem, sadem s ovocnými stromy a překrásným výhledem do širokého okolí. Tento pozemek je územním plánem určen k..

Prodej stavebního pozemku, 848m² - Střelice u Brna

Prodej stavebního pozemku, 848m² - Střelice u Brna

rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 848 m2 ve Střelicích u Brna. Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu a nachází se v klidné části obce Střelice, ve které vyroste kompletně nová ulice. Výhodou pozemku je umístění na konci budoucí ulice v bezprostřední blízkosti přírody. Obec nabízí velmi dobrou dopravní obslužnost. Přímé spojení vlakovou i autobusovou dopravu do Brna trvá 20 minut. K ceně pozemku je třeba..

Prodej stavebního pozemku na RD v Kuřimi

Prodej stavebního pozemku na RD v Kuřimi

rezervováno

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Kuřimi, lokalita Díly za Sv. Jánem. Pozemek o výměře 704 m2 je dle územního rozhodnutí určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu. Svou polohou a zasazením do lesnaté a kopcovité krajiny je bezesporu Kuřim jednou z nejatraktivnějších a nejžádanějších lokalit v blízkosti Brna. Nová výstavba na jižním okraji města Kuřim, ohraničená z okolních stran lesem a protékajícím potokem s chráněným pásem přírody zaručuje klidné bydlení. K ceně pozemku je..