Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 15 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej pozemku pro stavbu, s chatou, 1 194 m² - Viničné Šumice

Prodej pozemku pro stavbu, s chatou, 1 194 m² - Viničné Šumice

3 800 Kč za m²

Výjimečná nabídka mírně svažitého pozemku – zahrady s chatou o velikosti 1 194 m2 a uliční šíří 11-12 metrů, s vlastní studnou, ve vinařské, malebné obci s velmi dobrou dostupností do Brna (18km), Viničné Šumice. Okolní pozemky jsou převážně zastavěny rekreačními a navazujícími obytnými stavbami. Aktuálně, dle územního plánu, se jedná o parcelu plochy smíšenou a obytnou, lze přirozeně navázat na současnou zástavbu. Pozemek je oplocen, s vinohradem, ovocnými stromy a políčkem. Je přístupný..

Nabízíme lesní pozemek o CP 680 m2, Moravany - Páníháj, okres Hodonín

Nabízíme lesní pozemek o CP 680 m2, Moravany - Páníháj, okres Hodonín

110 000 Kč

Nabízíme lesní pozemek o CP 680 m2, Moravany - Páníháj, okres Hodonín . Pozemek se nachází v okolí smíšeného lesa, lesních cest a menší chatařské zástavby. V okolí pozemku se nachází inženýrské sítě (voda, elektřina), avšak na tomto pozemku dle územního plánu není prozatím povoleno stavět. Jedná se o příjemnou a klidnou lokalitu s rekreačním vyžitím. Více info v RK

Prodej pozemku o CP 1025m2 se stavebním povolením na dva rodinné domy, Valtice

Prodej pozemku o CP 1025m2 se stavebním povolením na dva rodinné domy, Valtice

info v RK

Nabízíme ke koupi jedinečnou příležitost v podobně pozemku o CP 1025m2 v žádané lokalitě Valtice nedaleko vinařství Obelisk. Jedná se o rovinatý pozemek s orientací na jih a krásným výhledem do přírody. Součástí této unikátní nabídky je projekt se stavebním povolením na 2x RD (ZP 212m2) o celkové užitné ploše 403m2 + cca 40m2 teras. Pozemek je dostupný po asfaltové komunikaci, IS (voda, kanalizace, elektřina) leží na hranici pozemku. Jedná se o naprosto výjimečnou příležitost ke koupi pro velmi..

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

2 500 Kč za m²

Ráj na zemi, zóna klidu, pohody a navození atmosféry rekreace, necelých 20 minut od Brna, to všechno je Luleč a její chatová oblast Kopaniny, která se nachází v blízkosti monumentálního kostela svatého Martina v okrese Vyškov. V této chatové oblast Vám nabízíme oplocený pozemek s výhledem na kulturní i přírodní krásy, o výměře 2 517 m2, jehož součástí je malá chatka. Pozemek je vhodný na výstavbu jedné, nebo více rodinných domů (chat), je zde přípojka elektřiny, zdroj vody nutno vybudovat,..

Prodej, investiční pozemek - 2216 m², Blučina

Prodej, investiční pozemek - 2216 m², Blučina

5 990 000 Kč

Nabízíme k prodeji jedinečnou investiční příležitost pro bydlení v kvalitním prostředí, umožňující nerušený pobyt. Jedná se o budoucí stavební pozemek s velkou zahradou v lokalitě Brno - venkov, obec Blučina, která je vzdálena 20 minut od Brna ihned u sjezdu z dálnice D2. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností. V okolí se nachází několik rybníků, vinice, cyklostezky, rozhledna Výhon a mnoho dalších krásných míst. Podmínkou pro stavbu je maximálně dvoupatrový dům o výměře minimálně..

Prodej stavebního pozemku v Brno- Soběšice, id. 1/9 odpovídající ploše 1160m²

Prodej stavebního pozemku v Brno- Soběšice, id. 1/9 odpovídající ploše 1160m²

4 900 000 Kč

Velmi zajímavá dlouhodobá investiční příležitost koupě souborů (nejen) stavebních pozemků v jedné z nejlukrativnějších částí Brna městské části Soběšice. Jde o prodej id. 1/9 podílů na stávajících již stavebních a zasíťovaných pozemcích, dále prodeji spolu podílů na pozemcích nově navržených v nové změně územního plánu jako stavební, dále pozemků určených k rekreaci a lesních pozemků. Kupující se stane spolupodílníkem id. 1/9 (u komunikace podílníkem 1/12) z celkových 10.767m2, kde na jeho..

Prodej stavebního pozemku o CP 784m2, Brno-Černovice, ul. Smutná

Prodej stavebního pozemku o CP 784m2, Brno-Černovice, ul. Smutná

5 499 000 Kč

Jedná se o prodej stavebního pozemku o CP 784m2. Pozemek je rovinatý a je volně přístupný z veřejné komunikace. Jeho obdélníkový tvar je o rozměrech zhruba 7,5x105m. V současné chvíli je na pozemku umístěna stavba malé chaty o ploše zhruba 40m2. Stavba je plně a celoročně uživatelná. Současný územní plán definuje pozemek jako stavební plochu čistého bydlení. Budoucí územní plán označuje plochu jako smíšenou obytnou, nicméně přesná kritéria ještě nejsou známé. Sítě jsou na hranici pozemku nebo v..

Pozemek pro bydlení, 2 197m² - Rousínov - Čechyně

Pozemek pro bydlení, 2 197m² - Rousínov - Čechyně

6 371 300 Kč

Příležitost koupě pozemku, dle územního plánu určeného k výstavbě rodinného domu, bytového domu na klidném místě obce Rousínova - Čechyně s výbornou dostupností do Brna (cca 13 minut). Celková výměra pozemku činí 2 197 m2, s uliční šíří 18 m. Inženýrské sítě jsou v příjezdové cestě u hranice pozemku. Pozemek je slunný, situován na jižní stranu, původně využíván jako zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Přístupová komunikace je obecní, sousedí se zahradami, polem a loukou. Okolí..

Prodej pozemku pro bydlení, 1 450m² - Kobeřice u Brna

Prodej pozemku pro bydlení, 1 450m² - Kobeřice u Brna

1 790 000 Kč

Překrásné místo jižní Moravy s loukami, sady, vinohrady i lesy. Nachází se v oblasti přírodního parku Ždánický les, na jeho severozápadním okraji, 8 km jižně od města Slavkov u Brna, 20 minut od Brna, žije zde 723 obyvatel, ano je zde řeč o obci Kobeřice u Brna. Právě v této malebné obci Vám mám tu čest nabídnout pozemek o celkové výměře 1 450 m2 s uliční šíří 8 m, dále pak vinohradem, sadem s ovocnými stromy a překrásným výhledem do širokého okolí. Tento pozemek je územním plánem určen k..

Prodej pozemku  - trvalý travní porost, 777 m²  Ochoz u Brna

Prodej pozemku - trvalý travní porost, 777 m² Ochoz u Brna

99 000 Kč

Nabízíme prodej pozemku - trvalý travní porost (pozemek je z větší části zalesněn) 777 m2 v obci Ochoz u Brna. Parcela se se nachází cca 400 m od Hádeckého rybníku. Příjezd autem po nové asfaltové komunikaci až k pozemku. V územním plánu obce označen jako plocha určená převážně k zemědělským účelům, přípustné využití - zařízení pro zemědělství a myslivost ( např. seníky, včelíny apod.).