Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, stavebního pozemku, 1025 m² , Rajhradice

Prodej, stavebního pozemku, 1025 m² , Rajhradice

5 500 000 Kč

Nabízíme prodej stavebního pozemku v Rajhradicích u Brna o výměře 1.025m². Obec Rajhradice se nachází 15 km od Brna, v těsné blízkosti města Rajhrad. Pozemek má celkovou výměru 1.025 m² a je situovaný v okrajové části obce, v rovinatém terénu. Parcela o výměře 11,34 x 95 m. Pozemek je dle územního plánu určený pro výstavbu rodinného domu. Okolní zástavba je tvořena rodinnými domy s dostatkem volného okolního prostoru. Přístup k pozemku je po zpevněné obecní komunikaci. IS – (na hranici..

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1.632m² - Dolní Morava - Velká Morava

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1.632m² - Dolní Morava - Velká Morava

9 290 000 Kč

Stavební pozemek o rozloze 1632 m2 v klidné části obce Velká Morava. Mírně svažitý pozemek orientovaný na západ nabízí ideální podmínky pro výstavbu moderních apartmánů. Součástí pozemku je již vydané stavební povolení na výstavbu 4 apartmánů o dispozici 2+kk a 6 parkovacích stání od Brněnského architekta Michala Kristena. Navržená stavba je podsklepená, což umožňuje využití dalšího prostoru pro uskladnění a technické zázemí. Celková plocha apartmánů je 231,5m2 + 33,4m2 teras a 33m2 sklepů...

Prodej ideální poloviny pozemku o výměře 3194m2, Bílovice nad Svitavou

Prodej ideální poloviny pozemku o výměře 3194m2, Bílovice nad Svitavou

1 900 000 Kč

Jedná se o prodej ideální poloviny NESTAVEBNÍHO pozemku vedeného jako trvalý travní porost o výměře 3194m2. Pozemek se nachází přímo na levém břehu u řeky Svitavy asi 2km za obcí Bílovice nad Svitavou směrem na Adamov. V současné chvíli se parcela nachází mezi dvěma pozemky vedenými jako plocha pro rekreaci. Je zde tudíž předpoklad změny využitelnosti tohoto pozemku rovněž na plochu pro rekreaci. O změnu územního plánu je možné žádat v průběhu roku 2023 přímo na obecním úřadě v Bílovicích..

Prodej, pozemek, 2382 m², Rajhrad

Prodej, pozemek, 2382 m², Rajhrad

2 350 000 Kč

Na konci města Rajhrad nabízíme prodej rovinaté zahrady o rozloze 2382 m2. Pozemek je oplocený ( je třeba dodělat kousek plotu u vjezdu), se studnou a do budoucna možností napojení na elektřinu. V současné době jsou tyto dvě parcely využitelné pouze jako zahrada s možností umístění zahradního domku nebo malé chatky 25 m2 (bez možnosti trvalého bydlení). Na pozemku nyní rostou ovocné stromy a je zde velký prostor pro milovníky zahrádkaření. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta. V případě..

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 984m² - Ivančice, ulice Hybešova

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 984m² - Ivančice, ulice Hybešova

5 200 Kč za m²

Prodej posledního stavebního pozemku pro bydlení na ulici Hybešova o rozloze 984m2 a uliční šíři cca 20m. Pozemek je vč. všech inženýrských sítí, nyní na něm probíhají terénní úpravy. K výstavbě bude pozemek nachystaný na přelomu června/července. Ivančice jsou město s kompletní občanskou vybaveností. Pozemek je velmi dobře situovaný, jednak v blízkosti centra města, nemocnice, školy, školky a zároveň i v těsné blízkosti cyklostezky a dětského parku. Ideální místo pro rodinu s dětmi. Na koupi..

Prodej pozemku  - trvalý travní porost, 777 m²  Ochoz u Brna

Prodej pozemku - trvalý travní porost, 777 m² Ochoz u Brna

99 000 Kč

Nabízíme prodej pozemku - trvalý travní porost (pozemek je z větší části zalesněn) 777 m2 v obci Ochoz u Brna. Parcela se se nachází cca 400 m od Hádeckého rybníku. Příjezd autem po nové asfaltové komunikaci až k pozemku. V územním plánu obce označen jako plocha určená převážně k zemědělským účelům, přípustné využití - zařízení pro zemědělství a myslivost ( např. seníky, včelíny apod.).

Prodej stavebního pozemku o CP 400 m2, Ochoz u Brna

Prodej stavebního pozemku o CP 400 m2, Ochoz u Brna

rezervováno

Stavební pozemek o rozloze 400 m2 určený pro výstavbu rodinného domu se nachází u centra obce Ochoz u Brna. Mírně svažitý terén je orientován na jihovýchod s výhledem na les. Příjezd je z hlavní komunikace, ve které se nachází i inženýrské sítě. Součástí prodeje je i radonový a hydrogeologický průzkum a připojení E.on. Možnost prodeje i vedlejšího pozemku o rozloze 402 m2.

Prodej pozemku - louka 5 501 m2 - Ochoz u Brna

Prodej pozemku - louka 5 501 m2 - Ochoz u Brna

rezervováno

Nabízíme prodej louky, v katastru veden jako orná půda, o celkové ploše 5 501 m2 v obci Ochoz u Brna. Pozemek šířky cca 29 m a délky cca 192 m se skládá ze dvou pozemků 1 185 m2 a 4 316 m2 . Nachází se uprostřed mezi obcí Ochoz u Brna a rybníkem Hádek, směr obec Hostěnice. V územním plánu obce označen jako plocha určená převážně k zemědělským účelům, přípustné využití - zařízení pro zemědělství a myslivost ( např. seníky, včelíny apod.). Pro více informací kontaktujte makléře.

Prodej stavebního pozemku na RD v Kuřimi

Prodej stavebního pozemku na RD v Kuřimi

rezervováno

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Kuřimi, lokalita Díly za Sv. Jánem. Pozemek o výměře 704 m2 je dle územního rozhodnutí určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu. Svou polohou a zasazením do lesnaté a kopcovité krajiny je bezesporu Kuřim jednou z nejatraktivnějších a nejžádanějších lokalit v blízkosti Brna. Nová výstavba na jižním okraji města Kuřim, ohraničená z okolních stran lesem a protékajícím potokem s chráněným pásem přírody zaručuje klidné bydlení. K ceně pozemku je..