Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 15 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej pozemku 5.000 m2 v Medlově

Prodej pozemku 5.000 m2 v Medlově

1 507,93 Kč za m2

Na základě výhradního zastoupení Vám nabízíme stavební pozemek jižně od města Brna v malebné obci Medlov. Obec je vzdálena 14 minut autem z ul. Vídeňská. V obci je škola, školka, smíšené zboží, dětské hřiště, nově opravené fotbalové hřiště, hospoda, rybník. Výměra pozemku je 5.000 m2 a je možné na něm postavit jeden luxusní dům nebo je zde možnost pozemek rozdělit a postavit na něm dvojdům. Nabízený pozemek má tvar obdélníku šíře je 35 m a délka 146 m. Budoucí objekt je možné napojit na obecní..

Prodej zahrady 1874 m² se zděnou chatou, Želešice

Prodej zahrady 1874 m² se zděnou chatou, Želešice

2 200 000 Kč

Nabízíme k prodeji oplocenou zahradu o CP 1874 m2 v k. ú. obce Želešice, v zahrádkářské osadě V Jámě. Jedná se o poslední pozemek v těsné blízkosti lesa. Rovinatý pozemek je osázený ovocnými stromy (jabloň, hrušeň, meruňka, švestka, třešeň, ryngle, ořech). Na pozemku se nachází podsklepená zděná chata o ZP 41 m2 se zavedenou elektřinou 220/380 V, voda (užitková) z vlastní studny. Chatu je možno přebudovat na domek k rekreaci o zastavěné ploše 50 m2. Součástí pozemku je i dřevěná kůlna o..

Prodej stavebního pozemku 1102 m², Vedrovice, okr. Znojmo

Prodej stavebního pozemku 1102 m², Vedrovice, okr. Znojmo

1 600 000 Kč

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1.102 m2 v malebné obci Vedrovice, okr. Znojmo. Jedná se o rovinatý pozemek o uliční šíři 18 m, nacházející se v klidné části obce. IS (el., voda, kanalizace, plyn) možné přivést ze sousedního pozemku, obecní asfaltová příjezdová komunikace. Obec Vedrovice se nachází cca 40 km od Brna, dojezdová vzdálenost do Brna cca 30 min. Inzerovaná cena nezahrnuje provizi RK. Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

Prodej pozemku  - trvalý travní porost, 777 m²  Ochoz u Brna

Prodej pozemku - trvalý travní porost, 777 m² Ochoz u Brna

99 000 Kč

Nabízíme prodej pozemku - trvalý travní porost (pozemek je z větší části zalesněn) 777 m2 v obci Ochoz u Brna. Parcela se se nachází cca 400 m od Hádeckého rybníku. Příjezd autem po nové asfaltové komunikaci až k pozemku. V územním plánu obce označen jako plocha určená převážně k zemědělským účelům, přípustné využití - zařízení pro zemědělství a myslivost ( např. seníky, včelíny apod.).

Prodej louky 1739 m2  Ochoz u Brna

Prodej louky 1739 m2 Ochoz u Brna

373 520 Kč

Nabízíme prodej louky - orná půda 1739 m2 v obci Ochoz u Brna. Pozemek šířky 14 m a délky 135 m se nachází v těsné blízkosti farmy s koňmi. Příjezd autem až k pozemku. V územním plánu obce označen jako plocha určená převážně k zemědělským účelům, přípustné využití - zařízení pro zemědělství a myslivost ( např. seníky, včelíny apod.).

Prodej pozemku 1 658 m² - Újezd u Brna

Prodej pozemku 1 658 m² - Újezd u Brna

750 Kč za m2

Dovoluji si Vám nabídnout prodej pozemku v katastrálním území Újezd u Brna, který je územně plánem určen jako plocha výroby a skladování a hlavní možností využití je tedy výroba - zejména průmyslová a stavební výroba, výroba energie, sklady, překladiště, opravny, zemědělské a lesnické služby, zahradnictví, technické služby města, komerční administrativa. Celková výměra pozemku činí 1 658 m², s uliční šíří 9 m. Zájmový pozemek je přístupný z obecní silnice a může nadále zůstat jako..

Prodej, Pozemku pro bydlení, 2.194m² - Kanice, Brno - venkov

Prodej, Pozemku pro bydlení, 2.194m² - Kanice, Brno - venkov

3 995 000 Kč

Prodej exkluzivního stavebního pozemku v jednosměrné ulici, v obci Kanice, která je rezidenční oblastí, nacházející se 10 kilometrů, severovýchodně od Brna. Tento pozemek s uliční šíří 24 m2 je skutečně jedna z posledních možností, jak realizovat rozsáhlou výstavbu vlastního domu, podle svých představ v této lokalitě. Inženýrské sítě jsou přivedeny na hranici pozemku a jejich kapacita umožňuje napojit budoucí stavbu s rozsáhlou zastavěností v tomto překrásném, lesnatém prostředí, s úžasnou..

Prodej zemědělské půdy, 18 298 m² - Vyškov

Prodej zemědělské půdy, 18 298 m² - Vyškov

29 Kč za m2

Nabízíme k prodeji zemědělské pozemky v katastrálním území Vyškov - Rychtářov, Lhota. Opatovice v jihomoravském kraji. Pozemky jsou o celkové výměře 18.298 m2 a je veden na listu vlastnictví jako orná půda, ostatní plocha, trvalý travní porost a vodní plocha. Katastrem nemovitostí je veden jako orná půda a ostatní plocha. V případě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat makléře zakázky.

Prodej pozemků 1 248m² - Tvarožná. Brno - venkov.

Prodej pozemků 1 248m² - Tvarožná. Brno - venkov.

700 Kč za m2

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji soubor tří pozemků v katastrálním území obce Tvarožná, v blízkosti motorestu Rohlenka, Pozemky jsou o celkové výměře 1 248 m2 a je veden na listu vlastnictví jako ostatní plocha. Dle vyhlášky katastrálního zákona je ostatní plochou pozemek se způsobem využití jako plantáž dřevin, dráha, dálnice, silnice, ostatní komunikace, ostatní dopravní plocha, zeleň, sportoviště a rekreační plocha, hřbitov, urnový háj, kulturní a osvětová plocha, manipulační plocha,..

Prodej pozemku pro bydlení + výstavbu vinného sklepa, plocha 2315m² - Moravany u Kyjova

Prodej pozemku pro bydlení + výstavbu vinného sklepa, plocha 2315m² - Moravany u Kyjova

99 000 Kč

Prodej pozemku na výstavbu vinného sklepa s možností integrovaného ubytování. Prioritou je zachování drobné vinařské výroby a drobných vinohradnických staveb pro výrobu, skladování a prezentaci vína s možností ubytování. Je zde možno postavit 1 nadzemní podlaží s využitím podkroví pro ubytování. Jedná se o dlouhý pozemek, kde stavbu lze realizovat v přední části, která je napojena na obecní pozemek. Podrobný funkční regulativ: SKb - malé sklepy malovýrobní s možností integrovaného bydlení...