Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 23 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej stavební parcely o CP 513m2 v klidné ulici Šmahova, Brno - Slatina

Prodej stavební parcely o CP 513m2 v klidné ulici Šmahova, Brno - Slatina

8 982 630 Kč

Přemýšlíte o bydlení ve vlastním domě, jenž si technicky i designově vyladíte podle svých představ? Líbí se Vám lokalita v klidné ulici na okraji Brna? Pak bychom Vám rádi představili výjimečnou stavební parcelu o celkové výměře 513m2 v Brně-Slatině, jež se nachází na hezké a klidné ulici Šmahova v blízkosti Fugnerova sadu v rezidenční části obce. Na parcele lze postavit řadový dům s garáží, případně s venkovním stáním. Před pozemkem je napojení na všechny IS. Vřele doporučujeme prohlídku,..

Prodej st. pozemku pro bydlení,  594 m² - Viničné Šumice

Prodej st. pozemku pro bydlení, 594 m² - Viničné Šumice

1 950 000 Kč

Naše nabídka mírně svažitého st. pozemku velikosti 594 m² a uliční šíří 11-12 metrů ve vinařské, malebné obci s velmi dobrou dostupností do Brna (18km), Viničné Šumice. Okolní pozemky jsou převážně zastavěny rekreačními a navazujícími obytnými stavbami. Aktuálně, dle územního plánu, se jedná o parcelu plochy smíšenou a obytnou, lze přirozeně navázat na současnou zástavbu. Pozemek je oplocen, s vinohradem, ovocnými stromy a políčkem. Je přístupný po obecní cestě. Historicky také bylo..

Prodej, zahrady, 2382 m², Rajhrad

Prodej, zahrady, 2382 m², Rajhrad

2 900 000 Kč

Na konci města Rajhrad nabízíme prodej rovinaté zahrady o rozloze 2382 m2. Pozemek je oplocený ( je třeba dodělat kousek plotu u vjezdu), se studnou a do budoucna možností napojení na elektřinu. V současné době jsou tyto dvě parcely využitelné pouze jako zahrada s možností umístění zahradního domku nebo malé chatky 25 m2 (bez možnosti trvalého bydlení). Na pozemku nyní rostou ovocné stromy a je zde velký prostor pro milovníky zahrádkaření. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta. V případě..

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, včetně projektu, v obci Heršpice, okr. Vyškov, CP 1.061 m2, kompletní inženýrské sítě, vydané stavební povolení

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, včetně projektu, v obci Heršpice, okr. Vyškov, CP 1.061 m2, kompletní inženýrské sítě, vydané stavební povolení

3 995 000 Kč

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek pro bydlení v klidné části obce Heršpice (u Slavkova u Brna), okr. Vyškov. CP pozemku činí 1.061 m2, rozměry max. 24 m x max 61 m (šířka x délka). Součástí prodeje je i projektová dokumentace na výstavbu bungalovu o dispozici 5+kk o ZP 165m2 a UP131 m2. Velkou výhodou je již vydané a platné stavební povolení - lze tak prakticky okamžitě začít s výstavbou. Přípojka elektřiny bude dle smlouvy na hraně pozemku do 30. 6. 2022. K dispozici přímo na hraně..

Prodej pozemku ne jen pro bydlení  914  m², Nemojany pří státní silnici  na trase Vyškov - Brno

Prodej pozemku ne jen pro bydlení 914 m², Nemojany pří státní silnici na trase Vyškov - Brno

1 990 000 Kč

Přinášíme jedinečnou nabídku stavebního pozemku s celkovou plochou 914 m2, jehož historie sahá k samotným počátkům založení obce Nemojany. Pozemek bývalého zájezdního hostince při státní silnici, směr Vyškov s názvem Jezovitská. V roce 1891 byl hostinec zbourán. Současná podoba pozemku, stavební části i zahrady působí divoce, historicky, naturálně. Vodu na tomto pozemku zabezpečuje vlastní vrt, elektřina je také na pozemek přivedena, odpady je však nutno vybudovat novým..

Prodej pozemků pro bydlení v Holubicích 2190 m2

Prodej pozemků pro bydlení v Holubicích 2190 m2

8 400 000 Kč

Hledáte v blízkosti Brna krásné místo pro stavbu prostorného rodinného domu (domů) s velkou zahradou, dostatkem místa pro parkování i další zázemí ? Nebo jste stavební či developerská firma a zajímají Vás pozemky, na kterých byste mohli realizovat menší projekt? V obou případech by Vás mohla oslovit tato nabídka. Dovoluji si nabídnout k prodeji soubor 6 pozemků v obci Holubice. Obec leží v okrese Vyškov, ovšem kousek od Brna, např. z Líšně či Slatiny jste tam autem za 10 minut. Nemovitosti..

Prodej stavebního pozemku 5692 m2 Vranovice, Brno - venkov

Prodej stavebního pozemku 5692 m2 Vranovice, Brno - venkov

11 139 244 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pozemek o výměře 5692 m2 v obci Vranovice nad Svratkou. Tento pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinných domů (za předpokladu zcelení pozemků). Uliční šíře pozemku je cca 18 m, délka 316 m. Výborná investiční příležitost. Detailní informace v RK.

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

5 390 000 Kč

Ráj na zemi, zóna klidu, pohody a navození atmosféry rekreace, necelých 20 minut od Brna, to všechno je Luleč a její chatová oblast Kopaniny, která se nachází v blízkosti monumentálního kostela svatého Martina v okrese Vyškov. V této chatové oblast Vám nabízíme oplocený pozemek s výhledem na kulturní i přírodní krásy, o výměře 2 517 m2, jehož součástí je malá chatka. Pozemek je vhodný na výstavbu jedné, nebo více rodinných domů (chat), je zde přípojka elektřiny, zdroj vody nutno vybudovat,..

Prodej pozemku  vinohradu, zahrady, chov hospodářských zvířat 1 500 m² - Kobeřice u Brna

Prodej pozemku vinohradu, zahrady, chov hospodářských zvířat 1 500 m² - Kobeřice u Brna

1 470 000 Kč

Překrásné místo jižní Moravy s loukami, sady, vinohrady i lesy. Nachází se v oblasti přírodního parku Ždánický les, na jeho severozápadním okraji, 8 km jižně od města Slavkov u Brna, 20 minut od Brna, žije zde 723 obyvatel, ano je zde řeč o obci Kobeřice u Brna. Právě v této malebné obci Vám mám tu čest nabídnout pozemek o celkové výměře 1 500 m2 s uliční šíří 8,35 m, dále pak vinohradem, sadem s ovocnými stromy a překrásným výhledem do širokého okolí. Je zde možné vybudovat zázemí pro chov..

Prodej, soubor pozemků,  22 292m² - Velká Bíteš

Prodej, soubor pozemků, 22 292m² - Velká Bíteš

993 904 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme soubor pozemků v katastrálním území Velká Bíteš. Jedná se většinou o ornou půdu a trvalý travnatý porost. Dále je zde ostatní plocha a vodní plocha. Některé pozemky jsou ve spoluvlastnickém podílu. Pozemky o celkové ploše cca 22 292m2 (nedá se přesně určit m2, prodávají se mimo jiné i ideální podíly). Vhodné pro zemědělce či jako investiční pozemky na uložení finanční hotovosti. Jedná se o pozemky: par. č. 3895 (celková výměra pozemku je 4 234 m2 a..