Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 17 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej stavebního pozemku 439 m2 a zahrady 794 m2 v Holubicích

Prodej stavebního pozemku 439 m2 a zahrady 794 m2 v Holubicích

3 711 750 Kč

Pokud hledáte v blízkosti Brna pěkné místo pro stavbu rodinného domu se zahradou, mohla by Vás oslovit nabídka prodeje pozemků v obci Holubice. Obec leží v okrese Vyškov, ovšem kousek od Brna, např. z Líšně či Slatiny jste tam autem za 10 minut. Pozemky se nachází v klidné ulici a mají celkovou výměru 1233 m2, z toho rohová stavební parcela má 439 m2 a dalších 794 m2 tvoří zahrada. Veškeré přípojky sítí - elektřiny, plynu, obecního vodovodu i kanalizace v místě. Obec Holubice disponuje..

Prodej, stavebního pozemku, 366 m², Brno - Jehnice

Prodej, stavebního pozemku, 366 m², Brno - Jehnice

9 490 000 Kč

Jehnice se nachází na severní hranici Brna a pro ty, co hledají bydlení obklopené zelení a skvělou atmosférou je koupě tohoto pozemku dobrá volba. Momentálně na pozemku stojí rodinný dům, který je vhodný k demolici. Rozměr pozemku je 14 x 14 m. Lokalita bydlení je ideální pro rodinné bydlení kousek od přírody a veškeré občanské vybavenosti. Na pozemku vlastní studna s užitkovou vodou a rovinatá zahrada. Dům byl postaven v roce 1930 a je v původním stavu. Veškeré inženýrské sítě na pozemku...

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, včetně projektu, v obci Heršpice, okr. Vyškov, CP 1.061 m2, kompletní inženýrské sítě, vydané stavební povolení

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, včetně projektu, v obci Heršpice, okr. Vyškov, CP 1.061 m2, kompletní inženýrské sítě, vydané stavební povolení

3 695 000 Kč

Chcete začít stavět třeba hned zítra? Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek pro bydlení v klidné části obce Heršpice (u Slavkova u Brna), okr. Vyškov. CP pozemku činí 1.061 m2, rozměry max. 24 m x max 61 m (šířka x délka). Součástí prodeje je i projektová dokumentace na výstavbu bungalovu o dispozici 5+kk o ZP 165m2 a UP131 m2. Velkou výhodou je již vydané a platné stavební povolení - lze tak prakticky okamžitě začít s výstavbou. K dispozici přímo na hraně pozemku inženýrské sítě -..

Prodej, zahrady, 2382 m², Rajhrad

Prodej, zahrady, 2382 m², Rajhrad

2 590 000 Kč

Na konci města Rajhrad nabízíme prodej rovinaté zahrady o rozloze 2382 m2. Pozemek je oplocený ( je třeba dodělat kousek plotu u vjezdu), se studnou a do budoucna možností napojení na elektřinu. V současné době jsou tyto dvě parcely využitelné pouze jako zahrada s možností umístění zahradního domku nebo malé chatky 25 m2 (bez možnosti trvalého bydlení). Na pozemku nyní rostou ovocné stromy a je zde velký prostor pro milovníky zahrádkaření. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta. V případě..

Prodej stavebního pozemku o CP 400 m2, Ochoz u Brna

Prodej stavebního pozemku o CP 400 m2, Ochoz u Brna

3 500 000 Kč

Stavební pozemek o rozloze 400 m2 určený pro výstavbu rodinného domu se nachází u centra obce Ochoz u Brna. Mírně svažitý terén je orientován na jihovýchod s výhledem na les. Příjezd je z hlavní komunikace, ve které se nachází i inženýrské sítě. Součástí prodeje je i radonový a hydrogeologický průzkum a připojení E.on. Možnost prodeje i vedlejšího pozemku o rozloze 402 m2.

Prodej stavebního pozemku o CP 804m2, Ochoz u Brna

Prodej stavebního pozemku o CP 804m2, Ochoz u Brna

7 000 000 Kč

Jedná se o prodej pozemku o CP 804m2 určeného v územním plánu pro stavbu rodinného domu. Pozemek se nachází na hranici všech inženýrských sítí včetně příjezdové komunikace. Jeho nepravidelný tvar lze rozdělit na dva samostatné pozemky pro stavbu dvojdomku nebo jej využít celý pro stavbu sídla většího rozsahu.

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 1 781 m² - Vyškov - Lhota

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 1 781 m² - Vyškov - Lhota

3 920 Kč za m²

Pozemek s neopakovatelnou atmosférou, mimořádným výhledem a možností zastavění velkého prostoru – lze i dvojdům, uliční šíří 27 m představuji právě teď. Pozemek disponuje zahradou se vzrostlými stromy a keři. Tato mimořádná nabídka kompletně zasíťovaného stavebního pozemku o výměře 1 781 m2, který se nachází na úpatí Drahanské vrchoviny, v překrásném prostředí lesnaté krajiny ve vesničce s názvem Lhota je součástí okresního města Vyškova s městskou dopravou. Ve Vyškově lze nalézt kompletní..

Prodej pozemku pro bydlení,  965m² - Ivančice

Prodej pozemku pro bydlení, 965m² - Ivančice

5 789 000 Kč

Prodej stavebního pozemku určeného k výstavbě samostatně stojícího RD na ulici Hybešova. Jedná se o prodej pozemku o výměře 965 m2 o uliční šíři cca. 20m a délce cca. 48m. Pozemek je včetně kompletních inženýrských sítí - obecní kanalizace, vodovod, elektřina i plyn. Ivančice jsou město s kompletní občanskou vybaveností. Pozemek je velmi hezky situovaný, jednak v blízkosti centra města, nemocnice, školy, školky a zároveň i v těsné blízkosti cyklostezky a dětského parku. Ideální místo pro..

Prodej stavební parcely o CP 513m2 v klidné ulici Šmahova, Brno - Slatina

Prodej stavební parcely o CP 513m2 v klidné ulici Šmahova, Brno - Slatina

8 982 630 Kč

Přemýšlíte o bydlení ve vlastním domě, jenž si technicky i designově vyladíte podle svých představ? Líbí se Vám lokalita v klidné ulici na okraji Brna? Pak bychom Vám rádi představili výjimečnou stavební parcelu o celkové výměře 513m2 v Brně-Slatině, jež se nachází na hezké a klidné ulici Šmahova v blízkosti Fugnerova sadu v rezidenční části obce. Na parcele lze postavit řadový dům s garáží, případně s venkovním stáním. Před pozemkem je napojení na všechny IS. Vřele doporučujeme prohlídku,..

Prodej st. pozemku pro bydlení,  594 m² - Viničné Šumice

Prodej st. pozemku pro bydlení, 594 m² - Viničné Šumice

1 950 000 Kč

Naše nabídka mírně svažitého st. pozemku velikosti 594 m² a uliční šíří 11-12 metrů ve vinařské, malebné obci s velmi dobrou dostupností do Brna (18km), Viničné Šumice. Okolní pozemky jsou převážně zastavěny rekreačními a navazujícími obytnými stavbami. Aktuálně, dle územního plánu, se jedná o parcelu plochy smíšenou a obytnou, lze přirozeně navázat na současnou zástavbu. Pozemek je oplocen, s vinohradem, ovocnými stromy a políčkem. Je přístupný po obecní cestě. Historicky také bylo..