Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav novostavba v kategorii domy pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídají 2 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej novostavby RD 4kk s garáží, ZP-160m², CP- 210m2 - Rosice

Prodej novostavby RD 4kk s garáží, ZP-160m², CP- 210m2 - Rosice

9 450 000 Kč

Prodej novostavby RD o dispozici 4kk s prostornou šatnou a technickou místností. RD je velmi prostorný a pěkně zařízený. Na zahradě je vydlážděná terasa a elektrická markýza. RD je vytápěný kombinací tepelného čerpadla a plynového kotle, díky tomu má energetickou náročnost B a je a tak velmi úsporný. Rosice jsou město s kompletní občanskou vybaveností a skvělou dostupností do Brna. Pro více informací kontaktujte makléře.

Prodej luxusní chaty, CP 191,5m2, Steinhaus am Semmering

Prodej luxusní chaty, CP 191,5m2, Steinhaus am Semmering

rezervováno

Nabízíme k prodeji chatu nacházející se v klidné a tiché lokalitě, která sousedí s lesem, v malé vesnici Steinhaus am Semmering. Je vzálená 160km od Bratislavy, a proto je ideálním místem pro celoroční aktivity. Součástí chaty je garáž s lyžárnou, kde je možné uschovat lyže, kola, sportovní vybavení a nářadí. Chata má 3 podlaží, z nichž v suterénu se nachází sauna, relaxační zóna pro saunu, technická místnost a sklad. V přízemí se nachází obývací pokoj se zimní zahradou. Součástí obývacího..