Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav novostavba v kategorii byty nebo domy pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 48 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, byt 2+kk, novostavba, CP 41 m2, klimatizace, Jakubské náměstí, Brno - střed

Pronájem, byt 2+kk, novostavba, CP 41 m2, klimatizace, Jakubské náměstí, Brno - střed

19 000 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu novostavbu bytu o velikosti 2+kk s klimatizaci v rezidenci Thonet Palace v centru Brna na Jakubském náměstí. Byt je umístěný ve 2 NP historické budovy s výtahem. Celý byt je proveden v nadstandardu s použitím vysoce kvalitních materiálů. Výhoda prvního nájemníka! Byt se nabízí částečně zařízený. Koupelna: sprchový kout, sprchová baterie Grohe s tropickým deštěm, luxusní bezspárový velkoformátový obklad, designové umyvadlo CUBE se skříňkou a značkovou..

Prodej ateliéru 1+kk,  25,5 m² - v blízkosti centra města Brna

Prodej ateliéru 1+kk, 25,5 m² - v blízkosti centra města Brna

3 200 000 Kč

Nabízíme vám ke koupi jednotku 1+KK vedenou jako ateliér, která se nachází v blízkosti centra města Brna. Nachází se v 5. patře nové cihlové nástavby na domě, který prošel v roce 2021 rekonstrukcí. Před domem je bezproblémové parkování. V koupelně byly použity nadstandardní materiály (Villeroy & Boch). Nová kuchyňská linka, která má v sobě zabudované spotřebiče a to lednici, myčku, pračku se sušičkou, sklokeramickou indukční desku + odsavač par. V pokoji byla položena kvalitní plovoucí podlaha..

Pronájem částečně zařízeného bytu 2+kk s balkonem a komorou, 79 m² , Brno - Slatina, ul. Tuřanka

Pronájem částečně zařízeného bytu 2+kk s balkonem a komorou, 79 m² , Brno - Slatina, ul. Tuřanka

13 800 Kč za měsíc

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi hezký, částečně zařízený byt 2+kk s balkonem a komorou v žádané lokalitě s výbornou dostupností do centra v městské části Brno - Slatina na ul. Tuřanka. Byt o CP 75,7 m2 s balkonem 3,2 m2 a komorou 4,3 m2 se nachází ve 2. patře novostavby cihlového bytového domu bez výtahu. Vybavení bytu: kuchyňská linka se sporákem s troubou a el. sklokeramickou varnou deskou, digestoř. Možnost ponechání myčky, lednice s mrazákem a pračky od současného nájemce za úplatu..

Prodej zděné novostavby bytu v OV 3+kk + terasa + garážové parkovací stání + sklep, ul. Kamínky, Brno - Nový Lískovec, 2.p/5, výtah, CP 110 m2, klimatizace, zařízený.

Prodej zděné novostavby bytu v OV 3+kk + terasa + garážové parkovací stání + sklep, ul. Kamínky, Brno - Nový Lískovec, 2.p/5, výtah, CP 110 m2, klimatizace, zařízený.

11 995 000 Kč

Nabízíme k prodeji zděnou novostavbu (2017) bytu v OV 3+kk s terasou, garážovým stáním a sklepem, ul. Kamínky, Brno-Nový Lískovec. Byt je situován v 2.p/5 bezbariérového domu s výtahem, CP činí 110 m2 (z toho terasa 16,3 m2 + sklep 3,6 m2). Orientace bytu vůči světovým stranám je SV a poskytuje tak příjemné klima i ve vysokých letních teplotách. Pěkný výhled směrem k bohunickému Campusu a na Petrov. Klimatizace v centrální obytné části zvládne příjemně ochladit i obě ložnice. Terasa skýtá kromě..

Prodej rodinného domu 175 m2, pozemek 367 m2

Prodej rodinného domu 175 m2, pozemek 367 m2

12 190 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Kuřim. Dům se nachází v lokalitě Díly za sv. Jánem. Svou polohou a zasazením do lesnaté a kopcovité krajiny je Kuřim jednou z nejatraktivnějších a nejžádanějších lokalit v blízkosti Brna. Dům je umístěn na okraji obce, pod přírodním parkem Baba. Jedná se řadový RD na pozemku o výměře 367 m2, zastavěné ploše 110 m2 a užitné ploše 175 m2. Dispozice: I.NP – vstupní hala 8 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 41 m2, komora 4,5 m2, WC 1,4 m2, garáž 23 m2 a..

Pronájem, byt 2+kk, novostavba, CP 34 m2, klimatizace, Jakubské náměstí, Brno - střed

Pronájem, byt 2+kk, novostavba, CP 34 m2, klimatizace, Jakubské náměstí, Brno - střed

17 900 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+kk s klimatizaci v rezidenci Thonet Palace v centru Brna na Jakubském náměstí. Byt je umístěný ve 7 NP historické budovy s výtahem. Celý byt je proveden v nadstandardu s použitím vysoce kvalitních materiálů. Byt se nabízí částečně zařízený. Koupelna: sprchový kout, designové umyvadlo se skříňkou a značkovou umyvadlovou baterií, koupelnové zrcadlo, luxusní WC keramika, vysoká koupelnová skříňka, skleněné poličky, automatická pračka...

Pronájem,novostavba,  byt 1+kk, klimatizace, CP 25 m², Brno - střed, Thonet Palace

Pronájem,novostavba, byt 1+kk, klimatizace, CP 25 m², Brno - střed, Thonet Palace

14 800 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu klimatizovaný byt - novostavba o velikosti 1 +KK v rezidenci Thonet Palace v historickém centru Brna na Jakubském náměstí. Byt je umístěný ve 2 NP historické budovy s výtahem, Celý byt je proveden v nadstandardu s použitím vysoce kvalitních materiálů. Koupelna: sprchový kout, sprchová baterie Grohe s tropickým deštěm, luxusní bezspárový velkoformátový obklad obklad 3x1m, designové umyvadlo CUBE se skříňkou a značkovou umyvadlovou baterií Grohe,..

Pronájem bytu 3+kk, balkon, klimatizace CP 75m2, Brno - střed

Pronájem bytu 3+kk, balkon, klimatizace CP 75m2, Brno - střed

26 000 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme pronájem nadstandardního luxusního bytu o velikosti 3+kk, který se nachází v tiché ulici přímo v centru Brna. CP bytu je 75 m2 a je situován v 2NP cihlové budovy s výtahem. Možnost pronájmu garážového stání v podzemních garáží. Byt je zařízený, internet v ceně. Vybavení: žaluzie vnitřní + venkovní, klimatizace, dřevěné dveře, dřevěné podlahy, světla, kuchyňská linka včetně všech spotřebičů (varná deska, trouba, digestoř, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba,..

Prodej novostavby RD 4+kk s dvojgaráží o ZP 181m2, pozemek o CP 879m2, Moravský Krumlov

Prodej novostavby RD 4+kk s dvojgaráží o ZP 181m2, pozemek o CP 879m2, Moravský Krumlov

info v RK

V Moravském Krumlově, městě, kde se snoubí bohatá historie, půvab úrodných vinic a malebná krajina v kotlině řeky Rokytné, vás bezesporu okouzlí tento velmi příjemný, nový dům. V nově vznikající lokalitě v západní části města se můžete stát pyšným majitelem novostavby rodinného domu o dispozičním řešení 4+kk s dvojgaráží. Technické parametry: velikost pozemku 879m2, podlahová plocha 108,5m2, zastavěná plocha 181m2. Obývací pokoj s přípravou na instalaci romanticky plápolajícího krbu o CP..

Pronájem ateliéru 1+kk 25,5 m² - v blízkosti centra města Brna

Pronájem ateliéru 1+kk 25,5 m² - v blízkosti centra města Brna

11 500 Kč za měsíc

Nabízíme vám k pronájmu jednotku 1+KK vedenou jako ateliér, která se nachází v blízkosti centra města Brna. Nachází se v 5. patře nové cihlové nástavby na domě, který prošel v roce 2021 rekonstrukcí. Před domem je bezproblémové parkování. V koupelně byly použity nadstandardní materiály (Villeroy & Boch). Nová kuchyňská linka, která má v sobě zabudované spotřebiče a to lednici, myčku, pračku se sušičkou, sklokeramickou indukční desku + odsavač par. V pokoji byla položena kvalitní plovoucí..