Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Ing. Valentina Vrzalová pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 20 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem komerční prostor, prodejna,  CP 104 m2, Brno - střed

Pronájem komerční prostor, prodejna, CP 104 m2, Brno - střed

26 000 Kč za měsíc

Z důvodu důchodového věku majitele obchodu se přenechá s vědomím vlastníka nemovitosti nájemní smlouva k pronájmu zavedené prodejny s PÁNSKOU A DÁMSKOU MÓDOU na ulici Pekařská v Brně. Za odkoupení skladových zásob a vlastního vybavení prodejny. Vše za vzájemně dohodnutou smluvní cenu. Prodejna má dvě velké výlohy a dva vstupy do prodejny přímo z ulice. Vstupy a výlohy prodejny jsou zabezpečeny elektrickými rolovacími mřížemi, kamerovým systémem s dálkovým přenosem. V prodejně jsou dvě..

Pronájem, Byt novostavba 1+kk, terasa, šatna, CP 40m², Brno - Královo Pole

Pronájem, Byt novostavba 1+kk, terasa, šatna, CP 40m², Brno - Královo Pole

14 000 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu novostavbu prostorného bytu o velikosti 1+kk s terasou, který se nachází v žádané lokalitě Brno - Královo pole na ul. Božetěchova s perfektní dostupností do centra. Přímo u domu je krásný park. CP bytu je 40 m2. Byt je situován v 3NP cihlové budovy s výtahem. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňskou linkou se spotřebiči (digestoř, sklo keramická varná deska, trouba, myčka, mikrovlna trouba, lednice, mrazák), koupelna se sprchovým koutem a WC, předsíň a..

Pronájem bytu 2+kk novostavba, mezonet, klimatizace CP 51 m2, Brno - střed

Pronájem bytu 2+kk novostavba, mezonet, klimatizace CP 51 m2, Brno - střed

17 000 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme pronájem nadstandardního mezonetového bytu po kompletní rekonstrukcibytu o velikosti 2+kk, který se nachází přímo v centru Brna v těsné blízkosti náměstí Svobody. CP bytu je 51 m2 a je situován v 6NP cihlové budovy s výtahem. Byt je po celkové rekonstrukci, zařízený, internet v ceně. Vybavení bytu: kuchyňská linka se spotřebiči (lednice, mrazák, myčka, varná deska, odsavač, pečicí trouba, mikrovlnná trouba), pračka, vestavěné skříně, dvoulůžko s rošty a..

Pronájem, byt 1+1 po rekonstrukci, lodžie, klimatizace, CP 40 m², Brno - Kohoutovice

Pronájem, byt 1+1 po rekonstrukci, lodžie, klimatizace, CP 40 m², Brno - Kohoutovice

19 000 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu luxusní plně klimatizovaný byt o velikosti 1+1 s lodžii v žádané lokalitě Brno - Kohoutovice. Byt je umístěný ve 2NP budovy s výtahem a nabízí se k pronájmu zařízený, v ceně vysokorychlostní Internet min. 100 mbit/s a automatická pračka. Koupelna: Sprchový kout, termostatická sprchová baterie Grohe s tropickým deštěm, luxusní bezspárový velkoformátový obklad obklad, designové umyvadlo se skříňkou a značkovou umyvadlovou baterií, koupelnové zrcadlo,..

Pronájem, byt 1+kk po rekonstrukci, klimatizace, CP 30 m², Brno - střed

Pronájem, byt 1+kk po rekonstrukci, klimatizace, CP 30 m², Brno - střed

14 600 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu luxusní plně klimatizovaný byt o velikosti 1+kk v rezidenci Thonet Palace na jedné z nejvyhledávanějších adres v historickém centru Brna na ul. Jakubské náměstí v těsné blízkosti náměstí Svobody. Byt je umístěný ve 4 patře historické budovy s výtahem a nabízí se k pronájmu částečně zařízený, v ceně vysokorychlostní Internet min. 100 mbit/s a automatická pračka. Koupelna: Sprchový kout, termostatická sprchová baterie Grohe s tropickým deštěm, designové..

Pronájem, komerční prostory, kanceláře, ordinace, CP 29 m² Parkovaní,  Brno - Komárov

Pronájem, komerční prostory, kanceláře, ordinace, CP 29 m² Parkovaní, Brno - Komárov

210 Kč za m²/měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu komerční prostory na jedné z nejvyhledávanějších adres Brno -Komárov, Mariánské náměstí s perfektní dostupností do centra Brna a snadným napojením na dálnici D1, D2, zástavky MHD jsou přímo před budovou. Možnost pronájmu parkovacích míst v areálu. Jedná o 2 sousedící místnosti 30,4 m² a 29 m² se samostatnými vstupy, které je možné pronajmout společně nebo zvlášť. Prostory jsou umístěné v 2NP moderní budovy, která je součástí střeženého oploceného..

Pronájem bytu 1+kk po rekonstrukci, CP 32 m2, Brno - Líšeň

Pronájem bytu 1+kk po rekonstrukci, CP 32 m2, Brno - Líšeň

12 400 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt po celkové rekonstrukci o velikosti 1+kk, který se nachází v lokalitě Brno - Líšeň. CP bytu je 32 m2. Byt je situován v 1NP cihlové historické budovy s výtahem. Dispozice: pokoj s kuchyňskou linkou se spotřebiči (sklo keramická deska, mikrovlna trouba, digestoř, lednice, mrazák), koupelna se sprchovým koutem, WC, předsíň. Byt se nabízí k pronájmu částečně zařízený: kuch. linka, velká vestavěná skříň s posuvnými dveřmi, botník, pračka. Zálohy na..

Prodej, Byt 2+kk, 46 m², sklep, Brno - Staré Brno

Prodej, Byt 2+kk, 46 m², sklep, Brno - Staré Brno

4 990 000 Kč

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt o velikosti 2+kk v žádané lokalitě Brno - střed, Staré Brno. K bytu náleží sklep v čistém, světlém a suchém suterénu. Velkou výhodou bytu je krasný výhled na Žlutý kopec z ložnice a upravený klidný vnitro blok z pokoje. Vzhledem ke svému umístění přímo u BVV, Mendlového náměstí, perfektnímu napájeni na dálnici a pěší dostupností do centra byt je velmi vhodný, jako investice k pronájmu. Byt je situovaný ve 4NP cihlové budovy a nabízí se k prodej..

Pronájem byt po rekonstrukci 3+kk s balkonem,  klimatizace, CP 77 m2, Brno - střed

Pronájem byt po rekonstrukci 3+kk s balkonem, klimatizace, CP 77 m2, Brno - střed

32 900 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu s klimatizaci po kompletní rekonstrukci o velikosti 3+kk, který se nachází přímo v centru Brna v těsné blízkosti náměstí Svobody. CP bytu je 76,8 m2 a je situován v 4 NP cihlové budovy. Byt se nabízí k pronájmu plně zařízený, vysokorychlostní internet včetně satelitní televize je zahrnut v ceně pronájmu. Možnost pronájmu parkovacího místa v blízkosti domu. Vybavení bytu: kuchyňská linka se spotřebiči, pračka, vestavěné skříně, dvoulůžko, obývací..

Pronájem, byt 4+kk, klimatizace, 2 x balkon, CP 85 m², Brno - střed

Pronájem, byt 4+kk, klimatizace, 2 x balkon, CP 85 m², Brno - střed

39 999 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu luxusní plně klimatizovaný byt o velikosti 4 +kk v rezidenci Thonet Palace v historickém centru Brna na Jakubském náměstí. Byt je umístěný ve 2 NP historické budovy s výtahem a nabízí se k pronájmu částečně zařízený, v ceně vysokorychlostní Internet min. 100 mbit/s a automatická pračka. Dispozice: 3 pokoje se samostatným vstupem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 x balkón s výhledem na Jakubské náměstí, koupelna, WC. Byt je velmi vhodný i jako..