Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Helena Vážanová pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 19 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej rodinného domu 113  m² Kamenná čtvrť - Brno - Štýřice

Prodej rodinného domu 113 m² Kamenná čtvrť - Brno - Štýřice

6 890 000 Kč

„Brněnský Montmartre“ Kamenná kolonie, má dnes obyvatele i ze sféry podnikatelské, vědecké, právnické, umělecké, či znovu dělnické. „Nastěhovali se sem lidé, kteří jsou rádi blízko přírodě, které láká odlehlost od ruchu města. Přesto to mají do centra, třeba na Mendlovo náměstí asi 7 minut chůze. A právě na tomto neopakovatelném místě Vám nabízím ke koupi rodinný dům z jehož zahrady lze zhlédnout značnou část Brna i dalekého okolí. Dům se zastavěnou plochou 113 m2 a plochou podlahovou 95 m2..

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

Prodej pozemku pro bydlení, 2 517 m² - Luleč

3 888 000 Kč

Ráj na zemi, zóna klidu, pohody a navození atmosféry rekreace, necelých 20 minut od Brna, to všechno je Luleč a její chatová oblast Kopaniny, která se nachází v blízkosti monumentálního kostela svatého Martina v okrese Vyškov. V této chatové oblast Vám nabízíme oplocený pozemek s výhledem na kulturní i přírodní krásy, o výměře 2 517 m2, jehož součástí je malá chatka. Pozemek je vhodný na výstavbu jedné, nebo více rodinných domů (chat), je zde přípojka elektřiny, zdroj vody nutno vybudovat,..

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 1 781 m² - Vyškov - Lhota

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 1 781 m² - Vyškov - Lhota

3 920 Kč za m²

Pozemek s neopakovatelnou atmosférou, mimořádným výhledem a možností zastavění velkého prostoru – lze i dvojdům, uliční šíří 27 m představuji právě teď. Pozemek disponuje zahradou se vzrostlými stromy a keři. Tato mimořádná nabídka kompletně zasíťovaného stavebního pozemku o výměře 1 781 m2, který se nachází na úpatí Drahanské vrchoviny, v překrásném prostředí lesnaté krajiny ve vesničce s názvem Lhota je součástí okresního města Vyškova s městskou dopravou. Ve Vyškově lze nalézt kompletní..

Prodej Rodinného domu,  162 m² - Ježkovice

Prodej Rodinného domu, 162 m² - Ježkovice

4 440 000 Kč

Hledáte-li klidné místo k žití, pak nemovitost v malebné obci s jedním z nejčistších ovzduší v České republice, je velni dobrá volba. S potěšením Vám představuji rodinný dům, s dispozicí 2+1 s půdním prostorem připraveném pro půdní vestavbu v každém patře terasa, dále pak sklep a zahrada v obci Ježkovice, po započaté rekonstrukci. Vytápění ústředním topením s plynovým kotlem, nová koupelna, rozvody vody, elektřina v mědi. Dům se zastavěnou plochou 82 m² je částečně podsklepen. 1. NP - kuchyně,..

Prodej bytu v OV 2+1,  63 m² se zahradou, garáží a zděnou budovou - 202 m2 - Rybníček u Vyškova

Prodej bytu v OV 2+1, 63 m² se zahradou, garáží a zděnou budovou - 202 m2 - Rybníček u Vyškova

3 740 000 Kč

Dovolte mi představit Vám tento zajímavý byt OV 2+1 v cihlovém, revitalizovaném domě se šesti bytovými jednotkami. Dále pak vlastní, samostatný pozemek 202 m2, se zahradou, zděnou budovou s garáží, malebným dvorkem s krbem, udírnou a letní kuchyní, vinný sklep, technickou místnost a dílnu, přístup na pozemek z obou stran, není tedy problém zbudovat i kopaný bazén. Bytová jednotka 63 m2 je situována ve 2 NP a skýtá překrásné výhledy do dalekého okolí. V současné době koncipována jako 2+1 a lze..

Prodej rodinného domu 2x 4+1 s užitnou plochou domu 426 m², pozemek 1 081 m2 - Hoštice-Heroltice u Vyškova

Prodej rodinného domu 2x 4+1 s užitnou plochou domu 426 m², pozemek 1 081 m2 - Hoštice-Heroltice u Vyškova

8 990 000 Kč

Právě představuji rodinný dům s užitnou plochou 388 m2, dvěma bytovými jednotkami (2x 4+1) po rozsáhlé rekonstrukci: nová elektřina v mědi, nové koupelny a kuchyně včetně přívodů vody a odpadů, kuchyňských linek se spotřebiči, nových vinylových podlah, dveří, omítek, nový plynový kotel, nová střecha. Dům s velmi nízkými náklady a veškerými inženýrskými sítěmi. Prostorný dvůr i zahrada skýtá příležitost relaxace i zahradničení. Dům je kompletně podsklepen, na pozemku prostorná pergola a další..

Pozemek pro bydlení, 2 197m² - Rousínov - Čechyně

Pozemek pro bydlení, 2 197m² - Rousínov - Čechyně

2 100 Kč za m²

Příležitost koupě pozemku, dle územního plánu určeného k výstavbě rodinného domu, bytového domu na klidném místě obce Rousínova - Čechyně s výbornou dostupností do Brna (cca 13 minut). Celková výměra pozemku činí 2 197 m2, s uliční šíří 18 m. Inženýrské sítě jsou v příjezdové cestě u hranice pozemku. Pozemek je slunný, situován na jižní stranu, původně využíván jako zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Přístupová komunikace je obecní, sousedí se zahradami, polem a loukou. Okolí..

RD 3+1 + samostatný 2+kk apartmán  na pozemku 1 212 m2, s uzavřeným dvorem a zahradou

RD 3+1 + samostatný 2+kk apartmán na pozemku 1 212 m2, s uzavřeným dvorem a zahradou

5 950 000 Kč

Ráda bych vám představila tento dům ve městě Ždánice v blízkostí Ždánického lesa, který se nachází na jihovýchodě Moravy v okresech Hodonín, Břeclav, Brno-venkov a Vyškov v Jihomoravském kraji. Rodinný dům stojící na pozemku o celkové výměře 1 212 m² s vinným sklepem, uzavřeným dvorem, průjezdem a samostatným apartmánem (41 m²) s možností vlastního vstupu. Zbývající část pozemku představuje dvůr a zahradu s dílnami. Dům je koncipován jako 3+1+hala. Nemovitost je určená k modernizaci...

Prodej st. pozemku pro bydlení,  594 m² - Viničné Šumice

Prodej st. pozemku pro bydlení, 594 m² - Viničné Šumice

1 950 000 Kč

Naše nabídka mírně svažitého st. pozemku velikosti 594 m² a uliční šíří 11-12 metrů ve vinařské, malebné obci s velmi dobrou dostupností do Brna (18km), Viničné Šumice. Okolní pozemky jsou převážně zastavěny rekreačními a navazujícími obytnými stavbami. Aktuálně, dle územního plánu, se jedná o parcelu plochy smíšenou a obytnou, lze přirozeně navázat na současnou zástavbu. Pozemek je oplocen, s vinohradem, ovocnými stromy a políčkem. Je přístupný po obecní cestě. Historicky také bylo..

Prodej pozemku ne jen pro bydlení  914  m², Nemojany pří státní silnici  na trase Vyškov - Brno

Prodej pozemku ne jen pro bydlení 914 m², Nemojany pří státní silnici na trase Vyškov - Brno

1 990 000 Kč

Přinášíme jedinečnou nabídku stavebního pozemku s celkovou plochou 914 m2, jehož historie sahá k samotným počátkům založení obce Nemojany. Pozemek bývalého zájezdního hostince při státní silnici, směr Vyškov s názvem Jezovitská. V roce 1891 byl hostinec zbourán. Současná podoba pozemku, stavební části i zahrady působí divoce, historicky, naturálně. Vodu na tomto pozemku zabezpečuje vlastní vrt, elektřina je také na pozemek přivedena, odpady je však nutno vybudovat novým..