Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční nebo restaurace pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem restaurace se zahrádkou v Brně Jundrově

Pronájem restaurace se zahrádkou v Brně Jundrově

volejte makléři

Na základě výhradního zastoupení vám nabízíme pronájem legendární restaurace v Brně - Jundrově přímo od vlastníka, který restauraci řadu let provozoval. Jedná se o plně zařízenou restauraci včetně vybavené kuchyně. Výhodou je, že restaurace se pronajímá včetně veškerého vybavení. Součástí restaurace je zahrádka s krytou částí, salónek se samostatným vchodem a zázemí. Restaurace se nachází na břehu řeky Svratky hned u cyklostezky na brněnskou přehradu. Míst k sezení: sál restaurace 114 míst +..

Pronájem, zaběhlé restaurace Krček, 420 m2, Tišnov

Pronájem, zaběhlé restaurace Krček, 420 m2, Tišnov

25 000 Kč za měsíc

Od 1.března 2023 nabízíme k pronájmu zaběhlou prostornou restauraci o celkové využitelné ploše 420 m2. Restaurace se nachází v 1. patře vedle Sokolovny a Fit centra, na frekventované ulici s možností parkování a skvělé dostupnosti do centra města. Zaběhlá restaurace je vybavena nábytkem a kuchyňským vybavením, které je možné nadále používat. Součástí prostor jsou oddělené toalety pro hosty a zahrádka do vnitrobloku. V případě modernizace prostor je pronajímatel ochoten vyjít vstříc v rámci..

Pronájem restaurace 290 m2 s letní zahrádkou v Bobycentru

Pronájem restaurace 290 m2 s letní zahrádkou v Bobycentru

dohodou

Dovoluji si nabídnout přenechání pronájmu zavedené restaurace v širším centru Brna, a to ve známém brněnském komplexu Bobycentrum, Součástí tohoto komplexu jsou především velké společenské sály, ve kterých se konají kulturní, společenské i sportovní akce, dále hotel, posilovna atd.... Nedaleko se nachází park Lužánky, různá sportoviště, plavecký stadion... Součástí restaurace je sportbar, kde se schází sportovní nadšenci a v letní sezoně je mezi hosty oblíbená i prostorná venkovní zahrádka. ..