Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční nebo restaurace pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem restaurace se zahrádkou v Brně Jundrově

Pronájem restaurace se zahrádkou v Brně Jundrově

65 000 Kč za měsíc

Na základě výhradního zastoupení vám nabízíme dlouhodobý pronájem legendární restaurace v Brně - Jundrově přímo od vlastníka, který restauraci řadu let provozoval. Jedná se o plně zařízenou restauraci včetně vybavené kuchyně. K dispozici je zahrádka s krytou částí, salónek a zázemí. S odkupem stávajícího vybavení. Míst k sezení: sál restaurace 114 míst + bar - místnost s posezením má 30 míst. Celkem má restaurace 144 míst + salónek 38 míst. Celkem je tedy uvnitř budovy 182 míst k..

Prodej Baru o ZP 301m²  a CP 422m²- Třebíč - Nové Město

Prodej Baru o ZP 301m² a CP 422m²- Třebíč - Nové Město

7 899 000 Kč

Prodej restaurace, která disponuje vnitřním a venkovním barem a třemi vnitřními salónky. Ve venkovní části se nachází kryté a otevřené posezení s grilem a bazénem. Restaurace také disponuje ubytování v jednom čtyřlůžkovém a dvou třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou. Restaurace je ideálním místem k pořádání oslav, rautů i firemních akcí. Restauraci je také možno předělat na rodinné bydlení nebo samostatné bytové jednotky. Objekt je částečně podsklepený. K..

Pronájem, komerční prostory / restaurace, klimatizace, CP 385 m², Brno - střed, ul. Běhounska

Pronájem, komerční prostory / restaurace, klimatizace, CP 385 m², Brno - střed, ul. Běhounska

rezervováno

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu klimatizované komerční prostory na jedné z nejvyhledávanějších adres v historickém centru Brna na ul. Běhounská v těsné blízkosti Jakubského náměstí a náměstí Svobody. Prostory jsou umístěné v suterénu historické budovy a jsou vhodné k účelům provozu restaurantu nebo baru avšak není to podmínkou. Nabízený prostor má samostatný vstup z ulice a jeho provoz není nijak časově omezen. Cena pronájmu je k jednání. Prostory se nabízí k pronájmu částečně..