Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční nebo obchodní prostory pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídají 2 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Obchodních prostor, 200 m², Brno, ul. Fryčajova

Pronájem, Obchodních prostor, 200 m², Brno, ul. Fryčajova

48 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v městské části Brno - Obřany na ulici Fryčajova. Celková plocha prostorů činí 200 m2: open space, jednací místnost, kuchyňka a zázemí pro zaměstnance, úložné prostory, chodba se zázemím a oddělenými toaletami. Jedná se o bezbariérové kanceláře, které se nachází v soukromém areálu společně s wellness centrem a parkovacími místy přímo v areálu. Součástí budovy jsou jak provozy - služby, tak kanceláře a byty. Energetický štítek B - celá budova byla..

Pronájem obchodních, skladovacích, výrobních  prostor s parkováním, 519m² - Vyškov.

Pronájem obchodních, skladovacích, výrobních prostor s parkováním, 519m² - Vyškov.

25 000 Kč za měsíc

Nabízíme pronájem obchodních – skladových – výrobních prostor s plochou 519 m2 s prostornou odstavní plochou – parkovištěm 946 m2, v původní, industriální budově. Obchodní prostory s výlohami a viditelností a vstupem z frekventované ulice, v bezprostřední blízkosti autobusového i vlakového nádraží. Je vhodný pro širokou škálu použití včetně přípravny potravin např. obchodní prostor či kavárna, posilovna s možností rozdělení na dvě samostatné jednotky.. Vnější plocha je připravena pro..