Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej RD 4+2 o ZP 110m2 se zahradou a garáží, obec Ostrožská Lhota

Prodej RD 4+2 o ZP 110m2 se zahradou a garáží, obec Ostrožská Lhota

připravujeme

Nabízíme k prodeji RD se ZP 110m2 s momentální dispozicí 4+2 se a zahradou o CP 688m2. Dům byl kolaudovaný v roce 1977, je postavený z pálených cihel, stropy jsou MIAKO, střecha plochá s novou gumou (cca 2004). Dům je vytápěný plynovým kotlem společně s krbovými kamny a WAFkami. Elektřina je vedená v trubkách, které jednoduše zajistí případnou výměnu hlinkových rozvodů. Nemovitost je možné přestavět na dispoziční řešení 5+1. Dům je celý podsklepený, disponuje garáží, samostatným vjezdem na..

Soubor 5 chat, krásné místo, vlastní studna, možno rozšíření o obytné podkroví

Soubor 5 chat, krásné místo, vlastní studna, možno rozšíření o obytné podkroví

info v RK

Jedinečná nabídka souboru 5 rekreačních chat na nádherném slunném místě obklopeném lesem. Můžete se kochat výhledem do okolní krajiny a na Brněnskou přehradu. Chaty jsou dobře dostupné z města MHD i autem po zpevněné cestě až k chatě, včetně možnosti parkování. Umístěny jsou v lokalitě Chochola po levé straně přehrady, směr k hradu Veveří. Jsou v udržovaném technickém stavu, rekonstruovány naposledy cca před 12 lety. Mají připojením na vlastní studnu, elektriku (nízký tarif) a septik a jsou..

Prodej rodinného domu se zahradou, 3+1, 88 m² - Kučerov, okr. Vyškov

Prodej rodinného domu se zahradou, 3+1, 88 m² - Kučerov, okr. Vyškov

1 450 000 Kč

Ráda bych Vám představila samostatně stojící, rodinný dům o celkové ploše 539 m2 s dispozicí 3+1 a obytnou plochou 88 m2 v obci Kučerov u Vyškova. Naleznete zde tři pokoje, zádveří, verandu, kuchyni, koupelnu s toaletou, hospodářské budovy – vhodné k obydlení, zahradu 251 m2, s výhledem do okolí. Voda obecní i místní zdroj, plynová přípojka. Vlastní vinný sklep se zdrojem pitné vody. Vytápění zabezpečuje ústřední topení s plynovým kotlem a krbová kamna. V domě byla započata rekonstrukce, nové..

Prodej chaty 40m² - Brno - Soběšice, parcela 698m2

Prodej chaty 40m² - Brno - Soběšice, parcela 698m2

1 390 000 Kč

Prodej chaty s rekreačním pozemkem o CP 698m2, Brno-Soběšice. Jedná se o chatu zapsanou v katastru nemovistostí s přiděleným číslem evidenčním. Nachází se v klidné oblasti Soběšic s krásným výhledem na zeleň. Pozemek je mírně svažitý na JV, v jeho horní části navazují stavební pozemky- tedy také zajímavá investice. Na pozemku se nachází studna, el. se nachází zhruba 120m od vrchní hranice pozemku, kde navazují stavební pozemky. Po chatě je rozvedená elektřina (produkovaná akregátem). Jedná se..

Prodej zahrady s chatou v Brno- Soběšice 1115m2

Prodej zahrady s chatou v Brno- Soběšice 1115m2

890 000 Kč

Prodej chaty s rekreačním pozemkem o CP 1115m2, Brno-Soběšice. Jedná se o chatu zapsanou v katastru nemovistostí s přiděleným číslem evidenčním. Nachází se v klidné oblasti Soběšic s krásným výhledem na zeleň. Pozemek je mírně svažitý na JV, v jeho horní části navazují stavební pozemky- tedy také zajímavá investice. Šířka pozemku je 24m s možností přikoupení dalšího pozemku souběžného s hranicí. Na pozemek je zajištěn příjezd ze spodní části pozemku polní cestou. Na pozemku se nachází studna,..

Prodej, Chata na kraji lesa, 49m², Dolní Bory, voda, elektrika, krásné okolí

Prodej, Chata na kraji lesa, 49m², Dolní Bory, voda, elektrika, krásné okolí

rezervováno

Také se občas toužíte schovat před ruchem velkoměsta, zklidnit svou mysl v přírodě a vrátit se ke kořenům chataření? Máme pro Vás dvě dobré zprávy. První je, že se nám objevila nově v nabídce chata, která je jak stvořená pro úprk před civilizací a druhá zpráva je, že její koupí nezruinujete svůj rodinný rozpočet. Chata je na úžasném místě, budete obklopeni lesem plných pravých hřibů, můžete se vykoupat v nedalekých rybnících, jezdit křížem krážem na kole nebo si užít božský klid a poslouchat..

Prodej, Chata, 400 m² - Viničné Šumice - Brno venkov

Prodej, Chata, 400 m² - Viničné Šumice - Brno venkov

690 000 Kč

Nabízíme k prodeji zděnou chatu na jižním svahu Viničných Šumic s neopakovatelným výhledem do širokého okolí. Třípodlažní stavba disponuje sklepem, halou s kuchyní a podkrovní ložnicí, dvě terasy. Je postavena na vlastním pozemku 400 m2. Obec Viničné Šumice je vzdálena 18 km východně od Brna na rozhraní České vysočiny a Západních Karpat, je tvořena kamennými terasami s vinohrady a ovocnými sady, které dotváří malebný vzhled samotné vsi stejně jako umocňují nádherné pohledy na okolní krajinu..

Prodej rodinného domu 285m², Kulířov okr. Blansko -

Prodej rodinného domu 285m², Kulířov okr. Blansko -

2 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji prvorepublikovou vilu, která byla postavena jako letní sídlo továrnické rodiny, nachází se v zahradě, na místě s překrásným výhledem na velkou část Drahanské vrchoviny. Disponuje dvěma bytovými jednotkami, má úžasnou atmosféru a lze ho nazývat ,,domem s duší“. Kolaudace proběhla v roce 1925 a během posledních pěti let prochází rozsáhlou rekonstrukcí - kompletně nové, měděné, elektrické rozvody v celém domě i na půdách, nové rozvody vody, odpady, nová koupelna, částečně..

Zděná chata s garáží 4+1, obec Přibyslavice, Brno – Venkov, CP 608 m2

Zděná chata s garáží 4+1, obec Přibyslavice, Brno – Venkov, CP 608 m2

rezervováno

Nabízíme k prodeji zděnou chatu 4+1 na pozemku 608 m2, Přibyslavice 27 km do Brna. V 1NP je velký obývací pokoj s krbem a vstupem na terasu, kuchyně, koupelna, ložnice. 2 NP 2 velké, podkrovní ložnice se vstupem na horní terasu. Suterén: garáž a 2 sklepní místnosti. Obecní vodovod, obecní kanalizace, vlastní studna, elektřina, ohřev vody - el. bojler. Za chatou se nachází posezení s ohništěm. Lesnaté prostředí na úpatí Českomoravské Vrchoviny. V obci je vybudován malý rybník a z něj vytéká..