Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu řadový pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 10 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej RD k rekonstrukci se ZP 140m2, CP pozemku 605m2, Ivančice

Prodej RD k rekonstrukci se ZP 140m2, CP pozemku 605m2, Ivančice

3 990 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Ivančice. Jedná se řadový přízemní dům o uliční šíři cca 8m. Zastavěná plocha domu je cca 140m2, celková výměra pozemku je 605m2. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci či přestavbě. Je napojen na všechny IS. Momentální dispoziční řešení je 3+1 + technické zázemí. Nabízí se možnost využít podkroví a naplnit tak potenciál domu pro rodinné bydlení. Na dům navazuje velice hezká zahrada. Pokud si chcete zařídit bydlení v příjemném prostředí a dům zrekonstruovat..

Prodej RD 3+1 s vjezdem a zahradou, 1160 m², Novosedly, okr. Břeclav

Prodej RD 3+1 s vjezdem a zahradou, 1160 m², Novosedly, okr. Břeclav

info v RK

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům/chalupu 3+1 s vjezdem a zahradou v malebné obci Novosedly, okr. Břeclav. Nemovitost o CP 1160 m2 (uliční šíře 14 m) je možné ihned užívat, bez nutnosti jakýchkoli počátečních investic; nová kanalizace, elektřina (přípojka plynu před domem), střecha, zateplení a podlahy. Svou polohou skýtá naprosté soukromí, zahrada je rozdělena na část relaxační s bazénem, pergolou, udírnou, společenskou místností 36 m2, samostatným pokojem pro hosty s vlastní koupelnou, a..

Prodej rodinného domu se zahradou

Prodej rodinného domu se zahradou

info v RK

Na základě výhradního zastoupení vám nabízíme rodinný dům ve Starovicích okr. Břeclav. Dům má vjezd a širokou uliční šíři cca 18 m. Zastavěná plocha domu je cca 240 m2 + přístavky 50 m. Samotná zahrada za domem má pak 220 m2. Dům je uřčený ke kompletní rekonstrukci, ta byla započata, ale není dokončena. Výhodou je i velká půda, která je vhodná k vestavbě bez větších zásahů do střešní konstrukce. Je zde tak možnost dům ještě rozšířit o další samostatnou bytovou jednotku s vlastním vchodem. Pro..

Prodej RD 5+kk se zahradou, 130 m², pozemek 292 m², Brno-Líšeň

Prodej RD 5+kk se zahradou, 130 m², pozemek 292 m², Brno-Líšeň

8 990 000 Kč

Komfortní zázemí pro rodinu s dětmi nabízí rodinný dům se zahradou v malebné brněnské lokalitě stará Líšeň. Bydlení na tomto místě znamená jedinečné spojení života v poklidu a pohodlné dostupnosti centra města (tramvaj nedaleko domu). Pokud hledáte soukromí, klid, těsnou blízkost přírody a skutečně široké možnosti pěších i cyklovýletů, je toto místo pro Vás jako stvořené. Dvoupodlažní nemovitost o dispozici 5+kk+zimní zahrada se nachází na klidné ulici Klajdovská, kde oceníte mimo jiné..

Prodej RD 4+1, 120 m² - Rousínov

Prodej RD 4+1, 120 m² - Rousínov

3 995 000 Kč

Pozn.: REZERVACE Dovolte mi představit Vám tento zajímavý dům s novou střechou, který stojí na pozemku o celkové výměře 637 m² a umístěn v klidné slepé ulici, přístup na pozemek z obou stran. Samotná půdorysná plocha činí 120 m², zbývající část pozemku představuje malebný dvůr a zahradu. Dům disponuje dvěma podlažími a je částečně podsklepen. Nad 2. NP se nachází půda, která nabízí potenciál k vybudování dalšího obytného patra. Dům je v současné době koncipován jako 4+1. Nemovitost je..

Prodej RD 3+1 s pozemkem 610m2 a garáží, obec Němčany, ok. Vyškov

Prodej RD 3+1 s pozemkem 610m2 a garáží, obec Němčany, ok. Vyškov

rezervováno

Nabízíme k prodeji rodinný dům po rekonstrukci o dispozičním řešením 3+1 a ZP cca 100m2 v obci Němčany. Jedná se o řadový rodinný dům postavený na parcele o CP 610m2, který je možné přestavbou rozšířit o podkrovní prostory a získat tak více místností. Dům je koncipován jako dvoupodlažní směrem do zahrady s celkovou podlahovou plochou cca 130m2. V suterénu se nachází jak sklepní a technické prostory, tak WC a sociální zázemí. Na zahradě je vybudována letní kuchyně a prostory pro zahradní..

Prodej, rodinný dům, 124 m2, Modřice u Brna, ul. Sokolská

Prodej, rodinný dům, 124 m2, Modřice u Brna, ul. Sokolská

rezervováno

Dovolte mi představit novinku v naší nabídce. Rodinný dům o dispozici 4+kk, se zahradou, garáží a sklepem. Dům se nachází v klidné lokalitě, na ulici Sokolská, má výbornou dostupnost jak do centra Modřic, tak do centra Brna. Dům má zastavěnou plochu 95 m2, podlahovou plochou 155 m2. Garáž je pro jedno auto, dvě další parkovací místa jsou před domem na vlastním pozemku, dalších několik parkovacích míst na ulici. Vstup do domu je řešen přes zádveří do..

Prodej, Rodinného domu, 140 m2, Klobouky u Brna

Prodej, Rodinného domu, 140 m2, Klobouky u Brna

rezervováno

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v malebném městečku Klobouky u Brna, které je vzdáleno 29 km jihovýchodně od Brna v údolí Klobouckého potoka. Nachází se zde lesy, kopce Zumperk a Nedánov a velký počet vinic. Klobouky disponují občanskou vybaveností, ZŠ + víceleté gymnázium, lékaře. Dům je po rekonstrukci a kdo hledá klidné bydlení s krásnou rovinatou zahradou 240 m2, tak je pro něj tento dům ideální. Na zahradě kopaná studna. Na domě je nově dělaná střecha a v roce 2010 prošel..

Prodej rodinného domu 2+1 92 m² - Rousínov

Prodej rodinného domu 2+1 92 m² - Rousínov

rezervováno

Dovolte mi představit Vám tento zajímavý dům se zahradou, s překrásným výhledem a úžasnou atmosférou, který stojí na pozemku o celkové výměře 374 m² a umístěn v klidné ulici, přístup na pozemek z obou stran. Samotná půdorysná plocha činí 93 m², zbývající část pozemku představuje malebnou terasu a zahradu. Dům je částečně podsklepen. Nad 1. NP se nachází půda, která nabízí potenciál k vybudování dalšího obytného patra, nebo rozšíření přístavby na pozemku původního domu. Dům je v současné době..

Prodej rodinného domu 100 m2, pozemek 783 m2, Černá Hora

Prodej rodinného domu 100 m2, pozemek 783 m2, Černá Hora

rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej RD o celkové výměře pozemku 783 m2, z toho zastavěná plocha je 100 m2. Dům je cihlový, podsklepený, ve špatném stavu a je určen k totální rekonstrukci. Uliční šíře pozemku je 10 m, délka pozemku cca 80m. Zastavěná plocha dle KN je 271 m2, tuto plochu je možné využít při stavbě nového domu, 1PP, 1NP a podkroví, vč. garáže. V domě je zavedena elektřina, voda a plyn, přípojný bod na kanalizaci se nachází ve vzdálenosti cca 20 m. Nemovitost se..