Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu řadový pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 15 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej rodinného domu 175 m2, pozemek 367 m2

Prodej rodinného domu 175 m2, pozemek 367 m2

13 580 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve fázi před dokončením v obci Kuřim. Dům se nachází v lokalitě Díly za sv. Jánem. Svou polohou a zasazením do lesnaté a kopcovité krajiny je Kuřim jednou z nejatraktivnějších a nejžádanějších lokalit v blízkosti Brna. Dům je umístěn na okraji obce, pod přírodním parkem Baba. Jedná se řadový RD na pozemku o výměře 367 m2, zastavěné ploše 110 m2 a užitné ploše 175 m2. Dispozice: I.NP – vstupní hala 8 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 41 m2, komora 4,5 m2, WC..

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží Brno - Lozíbky

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží Brno - Lozíbky

14 800 000 Kč

S potěšením nabízím k prodeji krásný rodinný dům v Brně na ulici Lozíbky. Tato ulice se nachází na kopci na rozhraní městských částí Husovice, Černá Pole, Lesná. Jde o skvělou lokalitu, která díky své poloze nabízí výbornou dostupnost do centra města i okolí Brna a zároveň zde najdete velmi klidné místo pro bydlení. Díky zasazení domu i okolní zástavby do svahu a orientaci hlavních obytných místností s balkonem v každém patře na jižní stranu disponuje dům dostatkem světla a především..

Prodej rodinného domu 2x 4+1 s užitnou plochou domu 426 m², pozemek 1 081 m2 - Hoštice-Heroltice u Vyškova

Prodej rodinného domu 2x 4+1 s užitnou plochou domu 426 m², pozemek 1 081 m2 - Hoštice-Heroltice u Vyškova

9 950 000 Kč

Právě představuji rodinný dům s užitnou plochou 388 m2, dvěma bytovými jednotkami (2x 4+1) po rozsáhlé rekonstrukci: nová elektřina v mědi, nové koupelny a kuchyně včetně přívodů vody a odpadů, kuchyňských linek se spotřebiči, nových vinylových podlah, dveří, omítek, nový plynový kotel, nová střecha. Dům s velmi nízkými náklady a veškerými inženýrskými sítěmi. Prostorný dvůr i zahrada skýtá příležitost relaxace i zahradničení. Dům je kompletně podsklepen, na pozemku prostorná pergola a další..

Prodej Rodinného domu,  162 m² - Ježkovice

Prodej Rodinného domu, 162 m² - Ježkovice

4 440 000 Kč

Hledáte-li klidné místo k žití, pak nemovitost v malebné obci s jedním z nejčistších ovzduší v České republice, je velni dobrá volba. S potěšením Vám představuji rodinný dům, s dispozicí 2+1 s půdním prostorem připraveném pro půdní vestavbu v každém patře terasa, dále pak sklep a zahrada v obci Ježkovice, po započaté rekonstrukci. Vytápění ústředním topením s plynovým kotlem, nová koupelna, rozvody vody, elektřina v mědi. Dům se zastavěnou plochou 82 m² je částečně podsklepen. 1. NP - kuchyně,..

RD 3+1 + samostatný 2+kk apartmán  na pozemku 1 212 m2, s uzavřeným dvorem a zahradou

RD 3+1 + samostatný 2+kk apartmán na pozemku 1 212 m2, s uzavřeným dvorem a zahradou

5 950 000 Kč

Ráda bych vám představila tento dům ve městě Ždánice v blízkostí Ždánického lesa, který se nachází na jihovýchodě Moravy v okresech Hodonín, Břeclav, Brno-venkov a Vyškov v Jihomoravském kraji. Rodinný dům stojící na pozemku o celkové výměře 1 212 m² s vinným sklepem, uzavřeným dvorem, průjezdem a samostatným apartmánem (41 m²) s možností vlastního vstupu. Zbývající část pozemku představuje dvůr a zahradu s dílnami. Dům je koncipován jako 3+1+hala. Nemovitost je určená k modernizaci...

Prodej původního rodinného domu s kompletní studií na novostavbu RD 4+kk, dvougaráž, obec Ivančice, Horní Hlinky

Prodej původního rodinného domu s kompletní studií na novostavbu RD 4+kk, dvougaráž, obec Ivančice, Horní Hlinky

3 490 000 Kč

Hledáte vhodný pozemek na stavbu rodinného bydlení severo západně od Brna? Nabízíme Vám ke koupi parcelu o CP 605m2, na kterém se nachází momentálně rodinný dům o celkové ZP 140m2. Vizualizace včetně studie na stavbu RD jsou již zkonzultovány na příslušných úřadech a projektanti z ateliéru V.Project jsou připraveni navrhnout Váš dům snů. Na pozemku jsou všechny inženýrské sítě. Pokud si tedy chcete zařídit bydlení v příjemném prostředí a dům dle vlastních představ, vřele doporučujeme prohlídku...

Prodej, Rodinné domy,  m² - Brno - Husovice

Prodej, Rodinné domy, m² - Brno - Husovice

17 000 000 Kč

Řadový rodinný dům v klidné rezidenční ulici s výhledem na centrum na hranici lokalit Černá Pole, Husovice a Lesná. Vstupní patro tvoří zádveří s šatnou, samostatná toaleta, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem. V patře se nachází čtyři ložnice z toho 2 s vlastním balkónem, koupelna s wc a technická místnost. Suterén nabízí druhý obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, koupelnu s wc, kuchyňku, 2 skladové prostory. Pod venkovní terasou se nachází sklep. Dům pochází z 80. let a..

Prodej, Rodinného domu 4+kk, 79 m², Brno - Líšeň

Prodej, Rodinného domu 4+kk, 79 m², Brno - Líšeň

7 910 000 Kč

Klidné bydlení v malebné uličce v bezprostřední blízkosti krásné přírody a Mariánského údolí? Toto bydlení nabízí dům o dispozici 4+kk, který si pojďme společně představit. Dům se nachází na ulici Podhorní, v brněnské Líšni. Městská část Líšeň nabízí veškerou občanskou vybavenost, skvělou dostupnost do centra města a hlavně klidné bydlení blízko přírody. Cihlový dům byl postaven v roce 1995 a je velmi dobrém stavu. Při vstupu do domu prostorná chodba 10 m2, která je průchozí do dvora.V..

Prodej řadového RD na velice klidném místě v obci Řečkovice, ul. Sibiřská

Prodej řadového RD na velice klidném místě v obci Řečkovice, ul. Sibiřská

9 700 000 Kč

Prodej řadového RD na velice klidném místě v obci Řečkovice, ul. Sibiřská. Jedná se o dům, jehož zastavěná plocha a nádvoří činí 106 m2. Na zadní a boční straně proběhla revitalizace (nová fasáda a zateplení), přední strana zůstává v původním stavu. Okna jsou plastová. Je určen spíše k rekonstrukci, tudíž je zde prostor si dům předělat dle uvážení. Momentálně je částečně pronajímán. Disponuje 6 pokoji dvěmi kuchyňskými linkami a dvěmi koupelnami. Suterén - 1 pokoj samostatně s menší..

Prodej řadového RD 3+1 s garáží a zahradou, 445 m2, Pozořice, okr. Brno - venkov

Prodej řadového RD 3+1 s garáží a zahradou, 445 m2, Pozořice, okr. Brno - venkov

4 990 000 Kč

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům 3+1 s garáží a zahradou 308 m2 v obci Pozořice. Dům má uliční šíři cca 11,5 m2, je celý podsklepený a disponuje napojením na veškeré inženýrské sítě. RD je určen k celkové rekonstrukci, nachází se v klidné části obce a velkou předností je nádherný výhled do okolí a bezproblémové parkování. Pozořice jsou městys v okrese Brno-venkov, nachází se 15 km východně od Brna s výborným dopravním spojením. V obci se nachází MŠ a ZŠ I a II. stupně, samoobsluha..