Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu řadový pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej pěkného rodinného domu o CP 106 m2, Brno - Řečkovice, ul. Sibiřská

Prodej pěkného rodinného domu o CP 106 m2, Brno - Řečkovice, ul. Sibiřská

10 900 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme prodej pěkného rodinného domu o zastavěné ploše 106 m2 včetně menšího dvorku (28m2) za domem. Na zadní a boční straně domu proběhla revitalizace (nová fasáda a zateplení), přední strana zůstává v původním stavu. Okna jsou plastová. Dům je aktuálně kompletně pronajímán (každý pokoj zvlášť) a disponuje 6 pokoji a 2 kuchyňskými linkami. Suterén - 1 pokoj samostatně s menší kuchyňkou a koupelnou s WC (vlastní plynoměr a vodoměr) 1.Podlaží - 2 pokoje, kuchyňská linka s..

Prodej RD k rekonstrukci se ZP 140m2, CP pozemku 605m2, Ivančice

Prodej RD k rekonstrukci se ZP 140m2, CP pozemku 605m2, Ivančice

3 490 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Ivančice. Jedná se řadový přízemní dům o uliční šíři cca 8m. Zastavěná plocha domu je cca 140m2, celková výměra pozemku je 605m2. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci či přestavbě. Je napojen na všechny IS. Momentální dispoziční řešení je 3+1 + technické zázemí. Nabízí se možnost využít podkroví a naplnit tak potenciál domu pro rodinné bydlení. Na dům navazuje velice hezká zahrada. Pokud si chcete zařídit bydlení v příjemném prostředí a dům zrekonstruovat..

Prodej dvougeneračního RD s vjezdem, garáží a zahradou, 981m², Podivín, okr. Břeclav

Prodej dvougeneračního RD s vjezdem, garáží a zahradou, 981m², Podivín, okr. Břeclav

5 900 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji částečně zrekonstruovaný, řadový, dvougenerační rodinný dům s vjezdem, dvorem, garáží a zahradou v klidné části města Podivín, okr. Břeclav. Jedná se o přízemní, částečně podsklepenou nemovitost o uliční šíři 15,5 m, ZP 381 m2 se dvěma samostatnými bytovými jednotkami 5+1 a 1+1, mezi kterými je prostorný dvůr s garáží, která je vybavena montážní jámou. Na dvůr navazuje krásná zahrada 600 m2 v naprosté rovině. V nedávné době provedena..

Prodej řadového RD 3+1 s garáží a zahradou, 445 m2, Pozořice, okr. Brno - venkov

Prodej řadového RD 3+1 s garáží a zahradou, 445 m2, Pozořice, okr. Brno - venkov

5 100 000 Kč

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům 3+1 s garáží a zahradou 308 m2 v obci Pozořice. Dům má uliční šíři cca 11,5 m2, je celý podsklepený a disponuje napojením na veškeré inženýrské sítě. RD je určen k celkové rekonstrukci, nachází se v klidné části obce a velkou předností je nádherný výhled do okolí a bezproblémové parkování. Pozořice jsou městys v okrese Brno-venkov, nachází se 15 km východně od Brna s výborným dopravním spojením. V obci se nachází MŠ a ZŠ I a II. stupně, samoobsluha..

Prodej rodinného domu se zahradou

Prodej rodinného domu se zahradou

4 490 000 Kč

Na základě výhradního zastoupení vám nabízíme rodinný dům ve Starovicích okr. Břeclav. Dům má vjezd a širokou uliční šíři cca 18 m. Zastavěná plocha domu je cca 240 m2 + přístavky 50 m. Samotná zahrada za domem má pak 220 m2. Dům je uřčený ke kompletní rekonstrukci, ta byla započata, ale není dokončena. Výhodou je i velká půda, která je vhodná k vestavbě bez větších zásahů do střešní konstrukce. Je zde tak možnost dům ještě rozšířit o další samostatnou bytovou jednotku s vlastním vchodem. Pro..

Prodej RD 3+1 s vjezdem a zahradou, 1160 m², Novosedly, okr. Břeclav

Prodej RD 3+1 s vjezdem a zahradou, 1160 m², Novosedly, okr. Břeclav

info v RK

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům/chalupu 3+1 s vjezdem a zahradou v malebné obci Novosedly, okr. Břeclav. Nemovitost o CP 1160 m2 (uliční šíře 14 m) je možné ihned užívat, bez nutnosti jakýchkoli počátečních investic; nová kanalizace, elektřina (přípojka plynu před domem), střecha, zateplení a podlahy. V koupelně a v kuchyni podlahové vytápění. Nemovitost skýtá svou polohou naprosté soukromí, zahrada je rozdělena na část relaxační s bazénem, pergolou, udírnou, společenskou místností 36 m2,..

Prodej RD 5+kk se zahradou, 130 m², pozemek 292 m², Brno-Líšeň

Prodej RD 5+kk se zahradou, 130 m², pozemek 292 m², Brno-Líšeň

8 990 000 Kč

Komfortní zázemí pro rodinu s dětmi nabízí rodinný dům se zahradou v malebné brněnské lokalitě stará Líšeň. Bydlení na tomto místě znamená jedinečné spojení života v poklidu a pohodlné dostupnosti centra města (tramvaj nedaleko domu). Pokud hledáte soukromí, klid, těsnou blízkost přírody a skutečně široké možnosti pěších i cyklovýletů, je toto místo pro Vás jako stvořené. Dvoupodlažní nemovitost o dispozici 5+kk+zimní zahrada se nachází na klidné ulici Klajdovská, kde oceníte mimo jiné..

Prodej RD 3+1 s pozemkem 610m2 a garáží, obec Němčany, ok. Vyškov

Prodej RD 3+1 s pozemkem 610m2 a garáží, obec Němčany, ok. Vyškov

rezervováno

Nabízíme k prodeji rodinný dům po rekonstrukci o dispozičním řešením 3+1 a ZP cca 100m2 v obci Němčany. Jedná se o řadový rodinný dům postavený na parcele o CP 610m2, který je možné přestavbou rozšířit o podkrovní prostory a získat tak více místností. Dům je koncipován jako dvoupodlažní směrem do zahrady s celkovou podlahovou plochou cca 130m2. V suterénu se nachází jak sklepní a technické prostory, tak WC a sociální zázemí. Na zahradě je vybudována letní kuchyně a prostory pro zahradní..