Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu řadový pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej vícegeneračního RD s vlastním vjezdem o CP pozemku 390m2, Brno - Žabovřesky - ul. Králova

Prodej vícegeneračního RD s vlastním vjezdem o CP pozemku 390m2, Brno - Žabovřesky - ul. Králova

11 495 000 Kč

Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům, který je postaven na pozemku o celkové ploše 390 m2. Přední část rodinného domu má uliční šíři 11,5m a disponuje vjezdem do dvora o šířce 2,55m. Dům je zděný a má jedno patro, je částečně podsklepený. Původně byl dům využívaný k rodinnému bydlení, momentálně je pronajímán studenty. Na přední části domu je možné realizovat nástavbu do výšky sousední budovy a získat tak další obytný prostor. Další část domu je řešena jako samostatná bytová jednotka ve..

Prodej rodinného domu 3+1, 115 m² - Nemojany, pozemek 1.133 m²

Prodej rodinného domu 3+1, 115 m² - Nemojany, pozemek 1.133 m²

3 495 000 Kč

Ráda bych vám představila rodinný dům, jenž bude především zajímavý pro ty, kteří chtějí pořídit nemovitost s duší a následně ji chtějí přizpůsobit svým potřebám. Dům bude kompletně vyklizen, je v původním, velmi dobrém technickém stavu před modernizací a čeká na nové obyvatele, kteří mají dostatečnou fantazii, nebo se nechají inspirovat našimi návrhy, které zde představujeme ve vizualizaci. Obytná plocha v přízemí činí cca 115 m2 a dispozičně je rozdělena na vstupní halu, tři pokoje,..

Prodej RD 3+1, 124m² - Křenovice

Prodej RD 3+1, 124m² - Křenovice

2 995 000 Kč

Nabízíme k prodeji RD po rekonstrukci o dispozici 3+1 v řadové zástavbě v obci Křenovice, vzdálené 19 km od Brna. Užitná plocha domu činí cca 124 m², technická část stavby, vydlážděný dvůr. Dům je napojen na veškeré IS, nachází se v blízkosti školy. Obec Křenovice má veškerou občanskou vybavenost, dopravu lze využít vlakem i autobusem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. PENB uvádíme třídu "G". Pro bližší informace mě kontaktujte, s..

Prodej RD 6+1 + garáž, ul. Pod Horkou, Brno - Bystrc, CP 309 m2, po rekonstrukci, okrasná zahrada, krb, volný ihned

Prodej RD 6+1 + garáž, ul. Pod Horkou, Brno - Bystrc, CP 309 m2, po rekonstrukci, okrasná zahrada, krb, volný ihned

rezervováno

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný řadový RD 6+1 s garáží a terasou, ul. Pod Horkou, Brno-Bystrc. CP pozemku činí 309 m2, UP domu je 249 m2. Dům prošel v roce 2005 rozsáhlou rekonstrukcí - dřevěná eurookna, fasáda, zateplení, střecha, interiéry. V přízemí je v centrálním pokoji příprava pro vybudování druhé kuchyňské linky - možnost dvougeneračního bydlení. V každém patře je k dispozici koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - voda, elektřina,..

Prodej RD  o ZP 194m2 se zahradou 206m2, obec Zbýšov, okres Vyškov

Prodej RD o ZP 194m2 se zahradou 206m2, obec Zbýšov, okres Vyškov

2 190 000 Kč

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o ZP 194 m2, ke kterému náleží zahrada o CP 206 m2. Dům je momentálně řešený jako 4+1. V přízemí se nachází 2 pokoje, kuchyně, koupelna a WC. První patro má 2 pokoje. Další zastavěnou plochu tvoří technické zázemí, kde se také nachází sklep. Dům je napojen na vodovodní řád a elektřinu, odpad je sveden do septiku. Kanalizační a plynová přípojka jsou umístěny před domem. Nemovitost je vhodná jak k okamžitému možnému bydlení, tak k rekonstrukci, případně..

Prodej zrekonstruovaného řadového RD 4+kk, ul. Žleb, Neslovice (okr. Brno-venkov), CP 468 m2.

Prodej zrekonstruovaného řadového RD 4+kk, ul. Žleb, Neslovice (okr. Brno-venkov), CP 468 m2.

rezervováno

Nabízíme k prodeji řadový RD 4+kk po celkové rekonstrukci na ulici Žleb v obci Neslovice, okr. Brno-venkov. CP pozemku činí 468 m2, UP 103,38 m2, technicko-hospodářské místnosti na dvoře, dílna, komora, půdní prostory. V každém podlaží je k dispozici koupelna a WC. Svažitá zahrada přímo za domem poskytuje krásný výhled na okolí. V roce 2018 byla dokončena celková zdařilá rekonstrukce a dostavba podkroví - nové izolace, stropy, rozvody vody, elektřiny, odpadů, plastová okna, vytápění atd. K..