Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy nebo chata pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej chaty, užitná plocha 60 m2, Skřinářov

Prodej chaty, užitná plocha 60 m2, Skřinářov

1 580 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme chatu na Žďársku v obci Skřinářov, nacházející se 30 minut od Brna. Chata je usazena v lese a v bezprostřední blízkosti malebného Holinkovského rybníka. Při posezení na terase se Vám rozprostře výhled nejen na již zmíněný les a rybník, ale k tomu se navíc budete kochat a dívat na březový hájek a potůček, který Vám protéká kolem chaty. Nemovitost je zděná s ocelovým krovem a elektřinou v mědi. V přízemí se nachází vstupní chodba, technická místnost s WC (zde je prostor na..

Prodej pozemků 1 287 m² s chatou 40 m² - Rousínov - Vítovice

Prodej pozemků 1 287 m² s chatou 40 m² - Rousínov - Vítovice

2 240 000 Kč

Sezóna letních rekreací právě začíná a já pro Vás mám ke koupi zděnou chatu na jižním svahu Vítovic s neopakovatelným výhledem do širokého okolí (za dobré viditelnosti jsou k vidění i Alpy). Třípodlažní stavba disponuje sklepem, halou s kuchyní a podkrovní ložnicí, dvě terasy. Je postavena na vlastním pozemku 1 287 m2. Chata je připojena na elektřinu, je zde toaleta, prostorná terasa, ve sklepě sklad na nářadí, nádrž na dešťovku a ovocné stromy. Zahradu lze využít k pěstování vlastní zeleniny a..

Prodej chaty o zastavěné ploše 51 m2 ve vyhledávané lokalitě v obci Velenov

Prodej chaty o zastavěné ploše 51 m2 ve vyhledávané lokalitě v obci Velenov

900 000 Kč

Prodej chaty o zastavěné ploše 51 m2 ve vyhledávané lokalitě v obci Velenov. Jedná se o menší chatu bez pevných základů a inženýrských sítí na velice pěkném oploceném pozemku a na vyhledávaném místě pro rekreaci a pro místo odpočinku. Tato oblast je převážně chatařská na pozemcích lesa ČR. Pozemek je využíván na základě nájemní smlouvy. Chata se nachází v bezprostřední blízkosti rybníku Suchý a cyklostezky. Více info v RK.

Prodej celoročně obyvatelné chaty 3+1 81m2 s parcelou 878m2,  Brno-Žebětín

Prodej celoročně obyvatelné chaty 3+1 81m2 s parcelou 878m2, Brno-Žebětín

6 495 000 Kč

Prodej celoročně obyvatelné chaty ve vyhledávané lokalitě Brno – Žebětín, Za Kněžským hájkem. Tato nemovitost spojuje zdánlivě neslučitelné – bydlení ve městě a zároveň v krásné přírodě u lesa. Chata má číslo evidenční, proto tam lze napsat trvalé bydliště. Zastavěná plocha hlavní stavby dle katastru je 73m2. Celková plocha pozemku je 878 m2. Chata je v udržovaném stavu, ale je možné udělat rekonstrukci a upravit si ji dle svých potřeb a přání. Hlavní stavba nabízí dispozici „malého bytu“ 3 +..

Prodej luxusní chaty, CP 191,5m2, Steinhaus am Semmering

Prodej luxusní chaty, CP 191,5m2, Steinhaus am Semmering

rezervováno

Nabízíme k prodeji chatu nacházející se v klidné a tiché lokalitě, která sousedí s lesem, v malé vesnici Steinhaus am Semmering. Je vzálená 160km od Bratislavy, a proto je ideálním místem pro celoroční aktivity. Součástí chaty je garáž s lyžárnou, kde je možné uschovat lyže, kola, sportovní vybavení a nářadí. Chata má 3 podlaží, z nichž v suterénu se nachází sauna, relaxační zóna pro saunu, technická místnost a sklad. V přízemí se nachází obývací pokoj se zimní zahradou. Součástí obývacího..