Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy nebo chata pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej stylové chaty u lesa v obci Veverské Knínice (okr. Brno-venkov), na vlastním pozemku 658 m2 , elektřina, voda.

Prodej stylové chaty u lesa v obci Veverské Knínice (okr. Brno-venkov), na vlastním pozemku 658 m2 , elektřina, voda.

2 995 000 Kč

Ještě můžete stihnout prožít letošní léto na vlastní chatě. Nabízíme k prodeji stylovou a velmi dobře udržovanou chatu typu Tatranec 220 z roku 1973 v chatové oblasti katastru obce Veverské Knínice (okr. Brno-venkov). Překrásné a klidné místo v těsné blízkosti lesa je jako stvořené k pohodové rodinné rekreaci. CP pozemku činí 658 m2 a ZP je 43 m2. Z vašeho běžného komfortu a pohodlí nemusíte nic slevovat - k dispozici je elektřina, bojler na ohřev vody s dostatečnou kapacitou i krb v obývací..

Prodej, samostatně stojící chaty s bazénem,  Jimramov

Prodej, samostatně stojící chaty s bazénem, Jimramov

7 500 000 Kč

V této krásné chatě noví majitelé budou mít nejen pocity štěstí, ale i radosti a pohody, jelikož atmosféra chaty a prostředí ve kterém se nachází vám jiné pocity nedovolí. Dvojpodlažní chata o dispozici 3+1 a CP 57 m2, s bazénem, zastřešenou terasou s venkovním krbem a posezením se nachází v klidném prostředí 14 km od Nového Města. Jedná se o částečně podsklepenou, suchou chatu určenou k rodinné rekreaci, či celoročnímu bydlení. V prvním patře se nachází kuchyně s krbem, který vytopí celý..

Prodej, Chaty se zahradou, 64 m², Řícmanice

Prodej, Chaty se zahradou, 64 m², Řícmanice

1 690 000 Kč

Chatová sezóna je v plném proudu a já pro Vás mám jednu chatu na prodej, kde při rychlé koupi můžete strávit příjemné léto a užívat klidu a přírody. Rekreační chata stojí na vlastním pozemku v chatové oblasti nedaleko obce Řícmanice, okres Brno - venkov, 11 km autem z Brna. V obci Řícmanice je skvělé osvěžující koupaliště, hospůdka a potraviny. Zastavěná plocha chaty je 64 m2, zahrada 436m2, celková výměra pozemku je 503 m2. K chatě není příjezdová cesta. Cca 200 m od chaty je odstavné..

Prodej stylové chaty s garáží na pozemku 1.665m2  v obci Luleč, okres Vyškov

Prodej stylové chaty s garáží na pozemku 1.665m2 v obci Luleč, okres Vyškov

info v RK

V překrásné chatové oblasti u vesnice Luleč nabízíme k prodeji architektonicky zajímavou rekreační chatu. Se zastavěnou plochou 55m2 se rozkládá na pozemku o celkové ploše 1665m2 na jižním svauhu pod lesem. Jedná se o zděnou, samostatně stojící dvoupodlažní chatu včetně účelně využitého prostoru v podkroví. V prvním nadzemním patře je situována garáž, kuchyňka a komora. Druhé nadzemní patro je tvořeno předsíní, koupelnou s WC a dvěmi obytnými místnostmi, v podkroví se nachází taktéž obytná..

Prodej celoročně obyvatelné chaty 3+1 81m2 s parcelou 878m2,  Brno-Žebětín

Prodej celoročně obyvatelné chaty 3+1 81m2 s parcelou 878m2, Brno-Žebětín

7 490 000 Kč

Prodej celoročně obyvatelné chaty ve vyhledávané lokalitě Brno – Žebětín, Za Kněžským hájkem. Tato nemovitost spojuje zdánlivě neslučitelné – bydlení ve městě a zároveň v krásné přírodě u lesa. Chata má číslo evidenční, proto tam lze napsat trvalé bydliště. Zastavěná plocha hlavní stavby dle katastru je 73m2. Celková plocha pozemku je 878 m2. Chata je v udržovaném stavu, ale je možné udělat rekonstrukci a upravit si ji dle svých potřeb a přání. Hlavní stavba nabízí dispozici „malého bytu“ 3 +..

Prodej luxusní chaty, CP 191,5m2, Steinhaus am Semmering

Prodej luxusní chaty, CP 191,5m2, Steinhaus am Semmering

rezervováno

Nabízíme k prodeji chatu nacházející se v klidné a tiché lokalitě, která sousedí s lesem, v malé vesnici Steinhaus am Semmering. Je vzálená 160km od Bratislavy, a proto je ideálním místem pro celoroční aktivity. Součástí chaty je garáž s lyžárnou, kde je možné uschovat lyže, kola, sportovní vybavení a nářadí. Chata má 3 podlaží, z nichž v suterénu se nachází sauna, relaxační zóna pro saunu, technická místnost a sklad. V přízemí se nachází obývací pokoj se zimní zahradou. Součástí obývacího..