Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy nebo chata pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej chaty s nádherným výhledem,  20 m² , Brno - Jundrov

Prodej chaty s nádherným výhledem, 20 m² , Brno - Jundrov

550 000 Kč

Toužíte po zahradě, kde budete pěstovat zeleninu a bylinky, odpočívat anebo si jen tak užívat volných dnů. Vaše přání dokážeme splnit. Nabízenou chatu najdete v zahrádkářské osadě přímo v Brně, v městské části Jundrov. Dostupnost k chatě je nejlépe autem, kde zaparkujete přímo u chaty nebo MHD. Od zastávky Veslařská cca 1 km do kopce. Celá osada je bezpečně oplocena a uzamčena. Základy chaty jdou zděné a vrchní patro je dřevostavba. Vše určeno k rekonstrukci dle svého vkusu. V suterénu..

Prodej, Chata, 50 m², Březina u Tišnova

Prodej, Chata, 50 m², Březina u Tišnova

2 600 000 Kč

Nabízíme k prodeji celoročně obyvatelnou chatu se zahradou pouze 20 minut od Brna. Chata se nachází v chatové oblasti a stojí na vlastním pozemku. Je zde zavedena elektřina, voda a odpad je řešen septikem. Když vám bude zima, zatopíte si krbovými kamny v obývacím pokoji nebo přímotopy, které jsou v každé místnosti. Dispozičně je chata 2+1. Terasa, která slouží jako jídelní část, kuchyně, koupelna, menší chodba, kterou po dřevěném schodišti vystoupáte do 1/NP. Zde je menší šatna a obývací pokoj..

Prodej celoročně obyvatelné chaty 3+1 81m2 s parcelou 878m2,  Brno-Žebětín

Prodej celoročně obyvatelné chaty 3+1 81m2 s parcelou 878m2, Brno-Žebětín

5 495 000 Kč

Prodej celoročně obyvatelné chaty ve vyhledávané lokalitě Brno – Žebětín, Za Kněžským hájkem. Tato nemovitost spojuje zdánlivě neslučitelné – bydlení ve městě a zároveň v krásné přírodě u lesa. Chata má číslo evidenční, proto tam lze napsat trvalé bydliště. Zastavěná plocha hlavní stavby dle katastru je 73m2. Celková plocha pozemku je 878 m2. Chata je v udržovaném stavu, ale je možné udělat rekonstrukci a upravit si ji dle svých potřeb a přání. Hlavní stavba nabízí dispozici „malého bytu“ 3 +..