Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 43 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej rodinného domu 116  m² Kamenná čtvrť - Brno - Štýřice

Prodej rodinného domu 116 m² Kamenná čtvrť - Brno - Štýřice

7 890 000 Kč

„Brněnský Montmartre“ Kamenná kolonie, má dnes obyvatele i ze sféry podnikatelské, vědecké, právnické, umělecké, či znovu dělnické. „Nastěhovali se sem lidé, kteří jsou rádi blízko přírodě, které láká odlehlost od ruchu města. Přesto to mají do centra, třeba na Mendlovo náměstí asi 7 minut chůze. A právě na tomto neopakovatelném místě Vám nabízím ke koupi rodinný dům z jehož zahrady lze zhlédnout značnou část Brna i dalekého okolí. Dům se zastavěnou plochou 116 m2 a plochou podlahovou 95 m2..

Prodej chaty, užitná plocha 60 m2, Skřinářov

Prodej chaty, užitná plocha 60 m2, Skřinářov

1 580 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme chatu na Žďársku v obci Skřinářov, nacházející se 30 minut od Brna. Chata je usazena v lese a v bezprostřední blízkosti malebného Holinkovského rybníka. Při posezení na terase se Vám rozprostře výhled nejen na již zmíněný les a rybník, ale k tomu se navíc budete kochat a dívat na březový hájek a potůček, který Vám protéká kolem chaty. Nemovitost je zděná s ocelovým krovem a elektřinou v mědi. V přízemí se nachází vstupní chodba, technická místnost s WC (zde je prostor na..

Prodej rodinného domu 175 m2, pozemek 367 m2

Prodej rodinného domu 175 m2, pozemek 367 m2

13 580 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve fázi před dokončením v obci Kuřim. Dům se nachází v lokalitě Díly za sv. Jánem. Svou polohou a zasazením do lesnaté a kopcovité krajiny je Kuřim jednou z nejatraktivnějších a nejžádanějších lokalit v blízkosti Brna. Dům je umístěn na okraji obce, pod přírodním parkem Baba. Jedná se řadový RD na pozemku o výměře 367 m2, zastavěné ploše 110 m2 a užitné ploše 175 m2. Dispozice: I.NP – vstupní hala 8 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 41 m2, komora 4,5 m2, WC..

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží Brno - Lozíbky

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží Brno - Lozíbky

14 800 000 Kč

S potěšením nabízím k prodeji krásný rodinný dům v Brně na ulici Lozíbky. Tato ulice se nachází na kopci na rozhraní městských částí Husovice, Černá Pole, Lesná. Jde o skvělou lokalitu, která díky své poloze nabízí výbornou dostupnost do centra města i okolí Brna a zároveň zde najdete velmi klidné místo pro bydlení. Díky zasazení domu i okolní zástavby do svahu a orientaci hlavních obytných místností s balkonem v každém patře na jižní stranu disponuje dům dostatkem světla a především..

Prodej pozemků 1 287 m² s chatou 40 m² - Rousínov - Vítovice

Prodej pozemků 1 287 m² s chatou 40 m² - Rousínov - Vítovice

2 240 000 Kč

Sezóna letních rekreací právě začíná a já pro Vás mám ke koupi zděnou chatu na jižním svahu Vítovic s neopakovatelným výhledem do širokého okolí (za dobré viditelnosti jsou k vidění i Alpy). Třípodlažní stavba disponuje sklepem, halou s kuchyní a podkrovní ložnicí, dvě terasy. Je postavena na vlastním pozemku 1 287 m2. Chata je připojena na elektřinu, je zde toaleta, prostorná terasa, ve sklepě sklad na nářadí, nádrž na dešťovku a ovocné stromy. Zahradu lze využít k pěstování vlastní zeleniny a..

Prodej rodinného domu 2x 4+1 s užitnou plochou domu 426 m², pozemek 1 081 m2 - Hoštice-Heroltice u Vyškova

Prodej rodinného domu 2x 4+1 s užitnou plochou domu 426 m², pozemek 1 081 m2 - Hoštice-Heroltice u Vyškova

9 950 000 Kč

Právě představuji rodinný dům s užitnou plochou 388 m2, dvěma bytovými jednotkami (2x 4+1) po rozsáhlé rekonstrukci: nová elektřina v mědi, nové koupelny a kuchyně včetně přívodů vody a odpadů, kuchyňských linek se spotřebiči, nových vinylových podlah, dveří, omítek, nový plynový kotel, nová střecha. Dům s velmi nízkými náklady a veškerými inženýrskými sítěmi. Prostorný dvůr i zahrada skýtá příležitost relaxace i zahradničení. Dům je kompletně podsklepen, na pozemku prostorná pergola a další..

Prodej Rodinného domu,  162 m² - Ježkovice

Prodej Rodinného domu, 162 m² - Ježkovice

4 440 000 Kč

Hledáte-li klidné místo k žití, pak nemovitost v malebné obci s jedním z nejčistších ovzduší v České republice, je velni dobrá volba. S potěšením Vám představuji rodinný dům, s dispozicí 2+1 s půdním prostorem připraveném pro půdní vestavbu v každém patře terasa, dále pak sklep a zahrada v obci Ježkovice, po započaté rekonstrukci. Vytápění ústředním topením s plynovým kotlem, nová koupelna, rozvody vody, elektřina v mědi. Dům se zastavěnou plochou 82 m² je částečně podsklepen. 1. NP - kuchyně,..

RD 3+1 + samostatný 2+kk apartmán  na pozemku 1 212 m2, s uzavřeným dvorem a zahradou

RD 3+1 + samostatný 2+kk apartmán na pozemku 1 212 m2, s uzavřeným dvorem a zahradou

5 950 000 Kč

Ráda bych vám představila tento dům ve městě Ždánice v blízkostí Ždánického lesa, který se nachází na jihovýchodě Moravy v okresech Hodonín, Břeclav, Brno-venkov a Vyškov v Jihomoravském kraji. Rodinný dům stojící na pozemku o celkové výměře 1 212 m² s vinným sklepem, uzavřeným dvorem, průjezdem a samostatným apartmánem (41 m²) s možností vlastního vstupu. Zbývající část pozemku představuje dvůr a zahradu s dílnami. Dům je koncipován jako 3+1+hala. Nemovitost je určená k modernizaci...

Prodej původního rodinného domu s kompletní studií na novostavbu RD 4+kk, dvougaráž, obec Ivančice, Horní Hlinky

Prodej původního rodinného domu s kompletní studií na novostavbu RD 4+kk, dvougaráž, obec Ivančice, Horní Hlinky

3 490 000 Kč

Hledáte vhodný pozemek na stavbu rodinného bydlení severo západně od Brna? Nabízíme Vám ke koupi parcelu o CP 605m2, na kterém se nachází momentálně rodinný dům o celkové ZP 140m2. Vizualizace včetně studie na stavbu RD jsou již zkonzultovány na příslušných úřadech a projektanti z ateliéru V.Project jsou připraveni navrhnout Váš dům snů. Na pozemku jsou všechny inženýrské sítě. Pokud si tedy chcete zařídit bydlení v příjemném prostředí a dům dle vlastních představ, vřele doporučujeme prohlídku...

Prodej, Rodinné domy,  m² - Brno - Husovice

Prodej, Rodinné domy, m² - Brno - Husovice

17 000 000 Kč

Řadový rodinný dům v klidné rezidenční ulici s výhledem na centrum na hranici lokalit Černá Pole, Husovice a Lesná. Vstupní patro tvoří zádveří s šatnou, samostatná toaleta, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem. V patře se nachází čtyři ložnice z toho 2 s vlastním balkónem, koupelna s wc a technická místnost. Suterén nabízí druhý obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, koupelnu s wc, kuchyňku, 2 skladové prostory. Pod venkovní terasou se nachází sklep. Dům pochází z 80. let a..