Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej bytu v OV 4+kk, ul. Veveří, Brno - střed, CP 71 m2, samostatné vstupy do pokojů, vlastní elektrokotel.

Prodej bytu v OV 4+kk, ul. Veveří, Brno - střed, CP 71 m2, samostatné vstupy do pokojů, vlastní elektrokotel.

4 395 000 Kč

Nabízíme k prodeji cihlový byt v OV 4+kk na ulici Veveří, Brno-střed. CP bytu činí 71 m2 a nachází se ve 2. NP/4. Orientace místností je do vnitrobloku i ulice Veveří. Vytápění a ohřev vody je řešeno vlastním elektrokotlem. Samostatné vstupy do jednotlivých pokojů - vhodné k pronájmu. Byt je částečně zařízen a ihned volný k dispozici. Lze financovat hypotékou. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat nebo vykoupit vaši stávající nemovitost. Pro domluvení prohlídky..

Prodej bytu 4+1 o CP 97m2  s dvojgaráží a sklepem , vhodný k rekonstrukci

Prodej bytu 4+1 o CP 97m2 s dvojgaráží a sklepem , vhodný k rekonstrukci

6 590 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt 4+1 o CP 97m2 + dvojgaráž cca 40m2, jež nabízí možnost vybudovat terasu přístupnou přímo z bytu. Samotný byt se nachází v 2. NP (1.patro/vyvýšené přízemí) cihlového domu, který je po kompletní rekonstrukci. Bytová jednotka je vhodná ke kompletní rekonstrukci s možností změny dispozic na 4+kk. Dva pokoje jsou orientovány do klidného vnitrobloku, který je využíván jako společná zahrada s posezením s grilem, jezírkem a bazénem (po domluvě možné využití). Druhá polovina bytu..

Prodej novostavby bytu v OV 4+kk + rozlehlá terasa, ul. Křepelčí, Brno, CP 95 m2 + 200 m2 terasa, parkovací stání v podzemních garážích, klimatizace, zařízeno.

Prodej novostavby bytu v OV 4+kk + rozlehlá terasa, ul. Křepelčí, Brno, CP 95 m2 + 200 m2 terasa, parkovací stání v podzemních garážích, klimatizace, zařízeno.

6 795 000 Kč

Nabízíme k prodeji zděnou novostavbu bytu v OV 4+kk s rozlehlou terasou a parkovacím stáním v podzemních garážích, ul. Křepelčí, Brno. CP činí 95 m2 (z toho sklep 5 m2) + terasa 200 m2, 1. NP/5 domu s výtahem. Stáří domu je cca 9 let. Byt se prodává téměř kompletně zařízený - KL se spotřebiči, klimatizace, vestavné skříně, nábytek. Výhodou je bezbariérový přístup - sklepní kóje na patře, přístup do garáží výtahem. Součástí je i venkovní posezení s dřevěnou pergolou a elektrická markýza. ..

Prodej bytu 4+1, OV,  93,5 m²,  balkón, Vyškov, Sídliště Osvobození

Prodej bytu 4+1, OV, 93,5 m², balkón, Vyškov, Sídliště Osvobození

3 090 000 Kč

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi byt v osobním vlastnictví s dispozicí 4+1 o velikosti 93,5 m2 s balkónem a sklepem po zdařilé rekonstrukci, v panelovém, revitalizovaném domě Vyškov, Sídliště Osvobození, prostorné parkovací plochy. Nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, nadstandardní předsíň s vestavěnými skříněmi. Nachází se v 7 poschodí osmiposchoďového domu. Kompletní revitalizace zahrnovala veškeré opravy stupaček, fasádu, izolaci střechy, rozvodů, instalaci plastových oken, balkónů,..