Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 3+kk pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem zařízeného bytu 3+kk, 103m² - Brno- ul. Vídeňská

Pronájem zařízeného bytu 3+kk, 103m² - Brno- ul. Vídeňská

23 000 Kč za měsíc

Pronájem kompletně zařízeného bytu 3+kk, 103m² - Brno- ulice Vídeňská. Na byt navazuje vlastní zahrádka směrovaná i se všemi okny do klidného uzavřeného vnitrobloku. K bytu patří i prostorný sklep + dvě garážová stání. Celková plocha bytu je 66,4m2 + 37,9m2 terasa se zahradou. Byt se nachází v prvním podlaží bezbariérového domu s výtahem a je celý orientován do zahrady. Bytový komplex je moderní novostavba koncipovaná pro luxusní bydlení. Výhodou jsou vysoké stropy, kvalitní dveře a..

Dlouhodobý pronájem 3+kk, 67 m2+ terasa, po kompletní rekonstrukci, klimatizace

Dlouhodobý pronájem 3+kk, 67 m2+ terasa, po kompletní rekonstrukci, klimatizace

rezervováno

Kompletní rekonstrukce bytu byla právě dokončena a můžete to být právě vy, kdo bude jako první nový byt spokojeně užívat. Dispozici najdete v přiloženém půdorysu. Je řešen jako 3+kk s terasou 20 m2 , orientován do vnitrobloku. Najdete zde tolik žádaný klid a soukromí. Aktuálně se nabízí bez zařízení a vybavení, po dohodě s majitelem je možné byt zařídit základním nábytkem. Menší obývací prostor navazuje na terasu a kuchyňskou niku s linkou, která je vybavená veškerými spotřebiči. Ložnice je..

Pronájem RETRO byt 3+kk, u parku, zařízený, dlouhodobě pro studenty

Pronájem RETRO byt 3+kk, u parku, zařízený, dlouhodobě pro studenty

rezervováno

Dlouhodobý pronájem staršího bytu 3+kk vhodný pro studenty. Jeho hlavní výhodou je strategická poloho v blízkosti centra, naproti parku Lužánky u zastávky MHD. Byt je zařízen starším nábytkem pro nenáročné nájemníky, kteří ocení hlavně lokalitu a prostorné místnosti a samostatné vstupy do pokojů. V bytě je veškeré vybavení, lednice, pračka, sušička, kuchyně, židle, psací stoly, postele, skříně, věšáky, uložné prostory viz fotografie. Po dohodě je možné byt dovybavit dalším nábytkem. Je vhodný..