Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 1+1 pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej zděného bytu v OV 1+1 + balkón, ul. Křídlovická, Brno - Staré Brno, CP 37 m2, 6. p/6, výtah

Prodej zděného bytu v OV 1+1 + balkón, ul. Křídlovická, Brno - Staré Brno, CP 37 m2, 6. p/6, výtah

4 595 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt v OV 1+1 s balkónem, ul. Křídlovická, Brno - Staré Brno. CP bytu činí 37 m2 (z toho 2 m2 balkón), 6. p/6, výtah, bezpečnostní kamerový systém. Byt je bez rekonstrukce, ve standardním a velmi udržovaném stavu, s původními rozvody elektřiny - viz. fotodokumentace. Koupelna s vanou, samostatné WC. Orientováno na jih s překrásným výhledem do parku. Absolutně klidné bydlení v samém centru města Brna. V blízkosti zastávka MHD, supermarket Albert, restaurace, nemocnice......

Prodej bytu 1+1,  37m² - Vyškov Předměstí - Trpínky Vy

Prodej bytu 1+1, 37m² - Vyškov Předměstí - Trpínky Vy

2 690 000 Kč

Ráda Vám představuji jižně orientovaný, slunný družstevní byt 1+1 (36,24 m²) + balkón a sklep, nacházející se v revitalizovaném domě – mimo zateplení, na ulici Trpínky. Vyškov – Předměstí. Byt je situován ve 2. NP čtyřposchoďového domu, do klidného vnitrobloku s výhledem na historickou část Vyškova. Vytápění ústředním dálkovým topením. Poplatky zahrnující fond oprav, elektřina ve společných prostorech, zálohy na teplo a vodu, správa domu, pojištění a daň, elektřina a plyn v bytě činí 3 000,-..

Prodej prostorného bytu 1+1 o CP 37,2m2, Brno-Lesná, ul. Slavíčkova

Prodej prostorného bytu 1+1 o CP 37,2m2, Brno-Lesná, ul. Slavíčkova

rezervováno

Prodej prostorného bytu 1+1 o CP 37,2m2, Brno-Lesná, ul. Slavíčkova. Jednotka s lodžií se nachází v 6.np/9.np panelového domu s výtahem po kompletní revitalizaci. Samotný byt je orientovaný jižním směrem. K bytu náleží prostorná lodžie, ze které si můžete vychutnat nádherný výhled na Brno a Pálavu. Samozřejmostí je sklepní kóje a moderní tichý výtah. V domě je možné využít kočárkárnu. Byt je v udržovaném standardu s umakartovým jádrem, které nabízí možnost rekonstrukce koupelny a wc..

Prodej DB 1+1 + lodžie, ul. sídl. E. Beneše, Prostějov, CP bytu 38 m2, 4. NP/4, dům po celkové revitalizaci.

Prodej DB 1+1 + lodžie, ul. sídl. E. Beneše, Prostějov, CP bytu 38 m2, 4. NP/4, dům po celkové revitalizaci.

rezervováno

Nabízíme k prodeji byt v družstevním vlastnictví - DB 1+1 s lodžií, ul. sídl. E. Beneše, Prostějov. 4. NP/4 bez výtahu, CP bytu činí 38,44 m2. Byt je v udržovaném standardu - původní rozvody elektro, umakartové bytové jádro (koupelna s vanou a WC zvlášť), vhodný k modernizaci dle vlastních představ. Dům po revitalizaci - plastová okna, střecha, stoupačky, fasáda, zateplení. K vytápění a ohřevu vodu slouží vlastní plynová kotelna pro tento bytový blok. Výhodou je krásný výhled i orientace bytu..