Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 1+1 pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej cihlového bytu v osobním vlastnictví, 1+1, 40m², s parkovacím stáním  - Vyškov, ul. Sochorova

Prodej cihlového bytu v osobním vlastnictví, 1+1, 40m², s parkovacím stáním - Vyškov, ul. Sochorova

1 495 000 Kč

Příležitost investice, nebo vlastního bydlení, skýtá nově nabízený byt s dispozicí 1+1 a celkovou užitnou plochou 40,5 m2, umístěný v cihlovém domě (cena včetně rezidenčního parkovacího stání za závorou), na ulici Sochorova - Vyškov. Klidná, bezhlučná část města s množstvím okolní zeleně. Dům byl revitalizován - zateplení, fasáda, izolaci střechy, instalace plastových oken a venkovní úpravy k vytvoření parkovacích míst, zabezpečení sklepa. byt má cihlovou koupelnu s odděleným WC a..

Prodej bytu v OV 1+1 + balkon, Vyškov - Dukelská, 1. NP/8, výtah, CP 37 m2

Prodej bytu v OV 1+1 + balkon, Vyškov - Dukelská, 1. NP/8, výtah, CP 37 m2

1 490 000 Kč

Byt v osobním vlastnictví 37 m2, 1+1 s prostorným, novým balkónem umístěným do příjemného vnitrobloku a vlastním sklepem, v panelovém, revitalizovaném domě Vyškov, ulice Dukelská. Byt se nabízí ve standardu, nová plastová okna a skýtá potenciál pro vlastní nápady modernizace. Nachází se v 1 podlaží osmipodlažního domu. Vhodný k vlastnímu bydlení i investici. Velmi nízké měsíční náklady. Kompletní revitalizace zahrnovala veškeré opravy stupaček, fasádu, izolaci střechy, rozvodů, instalaci..

Prodej zděného bytu v OV 1+1, ul. Kartouzská, Brno-Královo Pole, CP 48 m2, 2. NP/5, výtah, dům po revitalizaci

Prodej zděného bytu v OV 1+1, ul. Kartouzská, Brno-Královo Pole, CP 48 m2, 2. NP/5, výtah, dům po revitalizaci

rezervováno

Nabízíme k prodeji zděný byt v OV 1+1, orientovaný do vnitrobloku, klidná část ul. Kartouzská, Brno-Královo Pole. CP bytu činí 42,9 m2 + 5,1 m2 sklep. 2. NP/5 domu s výtahem. K dispozici balkon v mezipatře. Dům je velmi pěkně zrevitalizovaný. Byt je určen k modernizaci. Dispoziční řešení 1+1, koupelna a WC zvlášť, spižírna. Dřevěná okna po repasi, bezpečnostní mříže. Lze financovat hypotékou. Uvolnění ihned. K zajištění financování koupě tohoto bytu jsme připraveni rychle a výhodně prodat nebo..

Pronájem bytu 1+1 o CP 38², Brno-Královo Pole, ul. Kartouzská

Pronájem bytu 1+1 o CP 38², Brno-Královo Pole, ul. Kartouzská

rezervováno

Pronájem bytu 1+1 o CP 38², Brno-Královo Pole, ul. Kartouzská. Jedná se o pronájem částečně zařízeného bytu, který před 7 lety prošel kompletní rekonstrukcí. Nájemní smlouva je na dobu jednoho roku s možností prodloužení a kauce je ve výši dvou nájmů vč. energií. Volný ihned