Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 1+1 pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Bytu 1+1, 36 m²,  Svitavy - Lány

Prodej, Bytu 1+1, 36 m², Svitavy - Lány

1 690 000 Kč

Máme pro Vám byt o celkové výměře 35,6 m2 v klidné části Svitav Čtyřicet Lánů. Disponuje krásným výhledem do okolní zeleně. Celkově působí světlým dojmem a je orientovaný na východní stranu. Je v původním zachovalém stavu, má plastová okna, kuchyňskou linku a vybavenou koupelnu, jinak je vyklizený. Můžete si jej tedy přetvořit podle svých představ. K jednotce náleží prostorný sklep. Ze společných prostor je tu zachovalá kolárna a sušárna. Kompletní občanská vybavenost je v obci samozřejmostí. V..

Pronájem, byt 1+1 po rekonstrukci, lodžie, klimatizace, CP 40 m², Brno - Kohoutovice

Pronájem, byt 1+1 po rekonstrukci, lodžie, klimatizace, CP 40 m², Brno - Kohoutovice

13 900 Kč za měsíc

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu luxusní plně klimatizovaný byt o velikosti 1+1 s lodžii v žádané lokalitě Brno - Kohoutovice. Byt je umístěný ve 2NP budovy s výtahem a nabízí se k pronájmu zařízený, v ceně vysokorychlostní Internet min. 100 mbit/s a automatická pračka. Koupelna: Sprchový kout, termostatická sprchová baterie Grohe s tropickým deštěm, luxusní bezspárový velkoformátový obklad obklad, designové umyvadlo se skříňkou a značkovou umyvadlovou baterií, koupelnové zrcadlo,..

Prodej bytu v OV 1+1 + lodžie a šatna, ul. Teyschlova, Brno - Bystrc, CP bytu 43 m2, 11.p/12, nové výtahy, dům po revitalizaci

Prodej bytu v OV 1+1 + lodžie a šatna, ul. Teyschlova, Brno - Bystrc, CP bytu 43 m2, 11.p/12, nové výtahy, dům po revitalizaci

rezervováno

Nabízíme k prodeji byt v OV 1+1 s lodžií a prostornou šatnou, ul. Teyschlova, Brno-Bystrc. CP bytu činí 43,37 m2 (+ lodžie 3,20 m2 + sklep 1,73 m2), 11. patro/12, 2x nový výtah. Byt je v udržovaném standardu - původní rozvody elektro, umakartové bytové jádro (koupelna s vanou a WC zvlášť). Dům po revitalizaci - plastová okna, stoupačky v plastu, fasáda, zateplení. Výhodou je překrásný výhled i orientace bytu na východní stranu. V těsné blízkosti zastávka autobusu MHD, pekařství, vinotéka,..