Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty pobočky PROPERIA GROUP s.r.o." odpovídá 150 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem velice pěkného a vkusně zrekonstruovaného bytu 3+kk v obci Tišnov, ul. Hornická

Pronájem velice pěkného a vkusně zrekonstruovaného bytu 3+kk v obci Tišnov, ul. Hornická

13 900 Kč za měsíc

Pronájem velice pěkného a vkusně zrekonstruovaného bytu 3+kk v obci Tišnov, ul. Hornická. Jedná se o byt s původní dispozicí 2+1, nyní v rámci rekonstrukce předělán na 3+kk, nachází se v 2.patře cihlového domu po revitalizaci. Dům má vlastní kotelnu a kočárkárnu. V bytě je nová kuchyňská linka do L včetně veškerých spotřebiču na míru, jinak je částečně vybavený. Náleží k němu také sklepní kóje a zasklená lodžie s klidným a nerušeným výhledem do okolí. Lokalita je velmi žádaná a nabízí veškerou..

Prodej bytu 3+1, 86 m2, Olomouc, ul. Zamykalova

Prodej bytu 3+1, 86 m2, Olomouc, ul. Zamykalova

6 800 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v Olomouci na ulici Zamykalova o celkovém rozměru 86 m2 s balkónem. Byt se nachází v nejvyšším 3. nadzemím podlaží cihlového domu a přísluší k němu prostorný sklep o velikosti 8 m2. Ohřev vody a vytápění je řešeno plynovým kotlem. Dále je zde možnost využití společných prostor včetně rozlehlé zahrady. Byt se nachází v klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností v těsné blízkosti. Volný ihned. Parkování před domem. Doporučuji..

Prodej prostorného bytu 3+1 v OV se zahradou, v obci Hrušovany nad Jevišovkou, ul. 9.Května

Prodej prostorného bytu 3+1 v OV se zahradou, v obci Hrušovany nad Jevišovkou, ul. 9.Května

3 620 000 Kč

Prodej prostorného bytu 3+1 v OV se zahradou, v obci Hrušovany nad Jevišovkou, ul. 9.Května. Byt o CP 77 m2 se nachází v 1.p/2 cihlového domu s novou střechou. Byt je v udržovaném stavu, v pokojích o 17 m2, 15 m2 a 14 m2 se nachází parkety, v předsíni dlažba. Vytápění a ohřev vody je řešeno pomocí plynového kombinovaného kotle, okna jsou dřevěná, zděná koupelna a WC jsou odděleně. K bytu náleží také komora a velice pěkná udržovaná zahrádka o 190 m2 (s kůlnou) za domem, kterou lze využívat..

Prodej, Byty 2+kk, 65 m² - Znojmo

Prodej, Byty 2+kk, 65 m² - Znojmo

3 650 000 Kč

Hledáte pěkný byt v blízkosti centra města Znojma a přitom být kousek od romantické přírody nacházející se v údolí řeky Dyje? Tak tento byt je správná volba. Pojďme si ho společně představit. Původní bytové jednotka byla o dispozici 3+1, ale nyní je předělaná na 2 +kk. Při vstupu do bytu je chodba po jejíž levé části jsou samostatné vstupy na toaletu a do koupelny. Po pravé straně vestavěné skříně. Do kuchyně 9 m2 vstupujeme úzkou chodbou, která ústí k jídelnímu koutu 10 m2, který je propojen..

prodej bytu 1+1,  celková plocha 36 m2, ulice Voříškova, Brno - Kohoutovice

prodej bytu 1+1, celková plocha 36 m2, ulice Voříškova, Brno - Kohoutovice

4 190 000 Kč

S potěšením Vám nabízíme byt o velikosti 1+1 v revitalizovaném panelovém domě. O celkové ploše 36 m2, kde je již započten balkon a sklep. Byt prošel nápaditou rekonstrukcí, ve které byl kladen důraz především na kvalitní materiál. V kuchyni oceníte především stylově zařízenou kuchyňskou linku, která je v přírodním stylu a nabízí dokonalé řešení daného prostoru. Moderní koupelna Vám zpříjemní nejedno ráno. Bytová jednotka je orientovaná na jižní stranu s dostatkem odpoledního slunce, které jistě..

Prodej novostavby bytu 3+kk s terasou o CP 95m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova

Prodej novostavby bytu 3+kk s terasou o CP 95m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova

volejte makléři

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu o dispozici 3+kk o CP 85m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova. Bytová jednotka se nachází v 4.NP bytového domu. K bytu náleží terasa o ploše 9,80m2, kterou lze využít pro příjemný a ničím nerušený odpočinek. Jedná se o výjimečné umístění objektu v klidné části Židenic a přesto velmi blízko centra Brna. K bytu je taktéž možné přikoupit garážové stání či sklep. Bytová jednotka vznikne, po domluvě s developerem, spojením dvou bytů vedle sebe. Spojená jednotka může..

Prodej novostavby bytu 4+kk s terasou o CP 108m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova

Prodej novostavby bytu 4+kk s terasou o CP 108m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova

volejte makléři

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu o dispozici 4+kk o CP 99,80m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova. Bytová jednotka se nachází v 4.NP bytového domu. K bytu náleží terasa o ploše 9,80m2, kterou lze využít pro příjemný a ničím nerušený odpočinek. Jedná se o výjimečné umístění objektu v klidné části Židenic a přesto velmi blízko centra Brna. K bytu je taktéž možné přikoupit garážové stání či sklep. Bytová jednotka vznikne, po domluvě s developerem, spojením dvou bytů vedle sebe. Spojená jednotka může..

Prodej novostavby bytu 2+kk s terasou o CP 50m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova

Prodej novostavby bytu 2+kk s terasou o CP 50m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova

6 987 400 Kč

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu o dispozici 2+kk o CP 50m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova. Bytová jednotka se nachází v 4.NP bytového domu. Jedná se o výjimečné umístění objektu v klidné části Židenic a přesto velmi blízko centra Brna. K bytu je taktéž možné přikoupit garážové stání či sklep. Rezidence Škrochova je pěti podlažní bytový dům o šestnácti bytových jednotkách o dispozici 1+kk – 4+kk. Téměř všechny jednotky disponují buď terasou nebo terasou se zahradou. Opomenut není ani..

Prodej novostavby bytu 2+kk s terasou o CP 72m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova

Prodej novostavby bytu 2+kk s terasou o CP 72m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova

7 762 650 Kč

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu o dispozici 2+kk o CP 51,80m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova. Bytová jednotka se nachází v 3.NP bytového domu. K bytu náleží dvě terasy o ploše 21,70m2, které lze využít pro příjemný a ničím nerušený odpočinek. Jedná se o výjimečné umístění objektu v klidné části Židenic a přesto velmi blízko centra Brna. K bytu je taktéž možné přikoupit garážové stání či sklep. Rezidence Škrochova je pěti podlažní bytový dům o šestnácti bytových jednotkách o dispozici 1+kk..

Prodej novostavby bytu 1+kk s terasou o CP 61m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova

Prodej novostavby bytu 1+kk s terasou o CP 61m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova

4 806 895 Kč

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu o dispozici 1+kk o CP 33,20m2, Brno-Židenice, ul. Škrochova. Bytová jednotka se nachází v 3.NP bytového domu. K bytu náleží terasa o ploše 6,38m2, kterou lze využít pro příjemný a ničím nerušený odpočinek. Jedná se o výjimečné umístění objektu v klidné části Židenic a přesto velmi blízko centra Brna. K bytu je taktéž možné přikoupit garážové stání či sklep. Rezidence Škrochova je pěti podlažní bytový dům o šestnácti bytových jednotkách o dispozici 1+kk –..